Site Menu
Tournament: Region 7 held in Alexander
Team Player Gender Flight Lane Position Shooter Number
ACA Eagles (jr. High) Maddox Blount Male 8:30 a.m. 1 A 0001
ACA Eagles (sr. high) Derek Bacic Male 8:30 a.m. 1 B 0025
ACA Eagles (jr. High) Matthew Murray Male 8:30 a.m. 2 A 0002
ACA Eagles (sr. high) Ashleigh Brink Female 8:30 a.m. 2 B 0026
ACA Eagles (jr. High) Matthew Murray Male 8:30 a.m. 3 A 0003
ACA Eagles (sr. high) Sabrina Cox Female 8:30 a.m. 3 B 0027
ACA Eagles (jr. High) Blake Reed Male 8:30 a.m. 4 A 0004
ACA Eagles (sr. high) Michael Handley Male 8:30 a.m. 4 B 0028
Salem Elementary Hank Penfield Male 8:30 a.m. 5 A 0139
ACA Eagles (elementary) Zoey Brown Female 8:30 a.m. 5 B 0029
Perryville (Elementary) Travis Seaman Male 8:30 a.m. 6 A 0159
ACA Eagles (sr. high) Layne Hether Female 8:30 a.m. 6 B 0030
Harmony Grove Junior High Addie Brewington Female 8:30 a.m. 7 A 0241
ACA Eagles (sr. high) Rachel Phillips Female 8:30 a.m. 7 B 0031
Bethel Middle School Archery Alexandria Ellis Female 8:30 a.m. 8 A 0008
ACA Eagles (sr. high) James Schleider Male 8:30 a.m. 8 B 0032
Salem Elementary Sebastian Oltmans Male 8:30 a.m. 9 A 0130
ACA Eagles (sr. high) Jarrod Shillcutt Male 8:30 a.m. 9 B 0033
Oden Timberwolves Jesse Mcdonald Male 8:30 a.m. 10 A 0074
ACA Eagles (sr. high) Harli Simmons Female 8:30 a.m. 10 B 0034
Bethel Middle School Archery Ethan Kincaid Male 8:30 a.m. 11 A 0011
ACA Eagles (elementary) Dawson Stearns Male 8:30 a.m. 11 B 0035
Bethel Middle School Archery Evan Malone Male 8:30 a.m. 12 A 0012
Oden Timberwolves Kyra Armstrong Female 8:30 a.m. 12 B 0036
Bethel Middle School Archery Gabriel Manees Male 8:30 a.m. 13 A 0013
Oden Timberwolves Austin Bledsoe Male 8:30 a.m. 13 B 0037
ACA Eagles (jr. High) Clarity Richardson Female 8:30 a.m. 14 A 0014
Oden Timberwolves George Cook Male 8:30 a.m. 14 B 0038
ACA Eagles (jr. High) Kolton Shell Male 8:30 a.m. 15 A 0015
Oden Timberwolves Mali Damazio Female 8:30 a.m. 15 B 0039
ACA Eagles (jr. High) Kyleigh Shell Female 8:30 a.m. 16 A 0016
Oden Timberwolves Shelby Fryar Male 8:30 a.m. 16 B 0040
ACA Eagles (jr. High) Brynn Simmons Female 8:30 a.m. 17 A 0017
Oden Timberwolves Allie Hughes Female 8:30 a.m. 17 B 0041
ACA Eagles (jr. High) Leona Stearns Female 8:30 a.m. 18 A 0018
Oden Timberwolves Brandon Lewis Male 8:30 a.m. 18 B 0042
Bethel Middle School Archery Isabella Martinez Female 8:30 a.m. 19 A 0019
Oden Timberwolves Jeff Lewis Male 8:30 a.m. 19 B 0043
Bethel Middle School Archery Austin Matheny Male 8:30 a.m. 20 A 0020
Oden Timberwolves Zechariah Mayo Male 8:30 a.m. 20 B 0044
TWO RIVERS ELEM. GATORS Reece George Female 8:30 a.m. 21 A 0314
16-17 SR Indians Group 1 Daniel Baker Male 8:30 a.m. 21 B 0045
Bethel Middle School Archery Adam Noblett Male 8:30 a.m. 22 A 0022
16-17 SR Indians Group 1 Kyzer Black Male 8:30 a.m. 22 B 0046
Bethel Middle School Archery Cassidy Perry Female 8:30 a.m. 23 A 0023
16-17 SR Indians Group 1 Chris Bour Male 8:30 a.m. 23 B 0047
Bethel Middle School Archery Brylee Bradford Female 8:30 a.m. 24 A 0007
16-17 SR Indians Group 1 Dustin Brumwell Male 8:30 a.m. 24 B 0048
Bryant Middle School Abigail Courtois Female 9:30 a.m. 1 A 0235
16-17 SR Indians Group 1 Patsie Egleston Female 9:30 a.m. 1 B 0073
Bethel Middle School Archery Sydney Wilson Female 9:30 a.m. 2 A 0050
Bethel Middle School Archery Dalton Keys Male 9:30 a.m. 2 B 0010
Bethel Middle School Archery Jennifer Xiao Female 9:30 a.m. 3 A 0051
Oden Timberwolves Dusty Neely Female 9:30 a.m. 3 B 0075
Bethel Middle School Archery Justin Xiao Male 9:30 a.m. 4 A 0052
Oden Timberwolves Thomas Neely Male 9:30 a.m. 4 B 0076
Oden Elementary Karli Davis Female 9:30 a.m. 5 A 0053
Oden Timberwolves Baili Powell Female 9:30 a.m. 5 B 0077
Oden Elementary Mason Davis Male 9:30 a.m. 6 A 0054
Oden Timberwolves Curtis Short Male 9:30 a.m. 6 B 0078
Oden Elementary Isaac Gilbert Male 9:30 a.m. 7 A 0055
Oden Timberwolves Brianna Smith Female 9:30 a.m. 7 B 0079
Oden Elementary Livie Gilvarry Female 9:30 a.m. 8 A 0056
Oden Timberwolves Austin Stovall Male 9:30 a.m. 8 B 0080
Oden Elementary Tegan Gray Male 9:30 a.m. 9 A 0057
Oden Timberwolves Brandon Stovall Male 9:30 a.m. 9 B 0081
Oden Elementary Kailey Green Female 9:30 a.m. 10 A 0058
Oden Timberwolves Allie Strother Female 9:30 a.m. 10 B 0082
Oden Elementary Killian Green Male 9:30 a.m. 11 A 0059
Oden Timberwolves Sheana Van Horn Female 9:30 a.m. 11 B 0083
Oden Elementary Serenity Green Female 9:30 a.m. 12 A 0060
16-17 SR Indians Group 1 William Fryar Male 9:30 a.m. 12 B 0084
Oden Elementary Trent Morrison Male 9:30 a.m. 13 A 0061
16-17 SR Indians Group 1 Wilson Fryar Male 9:30 a.m. 13 B 0085
16-17 JR Indians Lexi Bates Female 9:30 a.m. 14 A 0062
16-17 SR Indians Group 1 Teddy Green Male 9:30 a.m. 14 B 0086
16-17 JR Indians Jazz Clay Female 9:30 a.m. 15 A 0063
16-17 SR Indians Group 1 Cody Hill Male 9:30 a.m. 15 B 0087
16-17 JR Indians Michelle Cogburn Female 9:30 a.m. 16 A 0064
16-17 SR Indians Group 1 Jesse Hollifield Male 9:30 a.m. 16 B 0088
16-17 JR Indians Blade Crawford Male 9:30 a.m. 17 A 0065
16-17 SR Indians Group 1 Matthew Standridge Male 9:30 a.m. 17 B 0089
16-17 JR Indians Madison Dowdy Female 9:30 a.m. 18 A 0066
16-17 JR Indians Abby Fant Female 9:30 a.m. 19 A 0067
Oden Elementary Mason Nichols Male 9:30 a.m. 20 A 0068
Oden Elementary Cody Rice Male 9:30 a.m. 21 A 0069
Oden Elementary Isabella Rivera-Kline Female 9:30 a.m. 22 A 0070
Oden Elementary Faline Sharp Female 9:30 a.m. 23 A 0071
Oden Elementary Cameron Sliger Male 9:30 a.m. 24 A 0072
Salem Elementary John Thomas Allen Male 9:30 a.m. 24 B 0096
Oden Elementary Skylin Sliger Female 10:30 a.m. 1 A 0097
Salem Elementary Lukas Barnett Male 10:30 a.m. 1 B 0121
Oden Elementary Shaelyn Starr Female 10:30 a.m. 2 A 0098
Salem Elementary Gavyn Benson Male 10:30 a.m. 2 B 0122
Oden Elementary Abbigail Strother Female 10:30 a.m. 3 A 0099
Salem Elementary Sophia Cimino Female 10:30 a.m. 3 B 0123
Oden Elementary Annabell Strother Female 10:30 a.m. 4 A 0100
Salem Elementary Reece Finney Male 10:30 a.m. 4 B 0124
16-17 JR Indians Jason Graves Male 10:30 a.m. 5 A 0101
Salem Elementary Aaron Gabe Male 10:30 a.m. 5 B 0125
16-17 JR Indians Jared Keenom Male 10:30 a.m. 6 A 0102
Salem Elementary Ethan Henley Male 10:30 a.m. 6 B 0126
16-17 JR Indians Ian Mcdowell Male 10:30 a.m. 7 A 0103
Salem Elementary Nicholas Hoffman Male 10:30 a.m. 7 B 0127
16-17 JR Indians Raul Ortiz Male 10:30 a.m. 8 A 0104
Salem Elementary Quinn Johnson Male 10:30 a.m. 8 B 0128
16-17 JR Indians Kirsten Phillips Female 10:30 a.m. 9 A 0105
Salem Elementary Triston Mcdade Male 10:30 a.m. 9 B 0129
16-17 JR Indians Carson Upton Male 10:30 a.m. 10 A 0106
Bethel Middle School Archery David Johnson Male 10:30 a.m. 10 B 0009
16-17 JR Indians Ashton Young Female 10:30 a.m. 11 A 0107
Salem Elementary Jasmine Passmore Female 10:30 a.m. 11 B 0131
Perryville (Elementary) Kaden Alexander Male 10:30 a.m. 18 A 0114
Perryville (Elementary) Triston Butterfield Male 10:30 a.m. 19 A 0115
Bethel Middle School Archery William Alverio Male 10:30 a.m. 19 B 0005
Perryville (Elementary) Macey Chambers Female 10:30 a.m. 20 A 0116
Salem Elementary Charis Rainey Female 10:30 a.m. 20 B 0140
Perryville (Elementary) Cameron Christie Female 10:30 a.m. 21 A 0117
Salem Elementary Molly Roach Female 10:30 a.m. 21 B 0141
Perryville (Elementary) Dylan Crowder Male 10:30 a.m. 22 A 0118
Salem Elementary Aden Salinas Male 10:30 a.m. 22 B 0142
Perryville (Elementary) Ben Davis Male 10:30 a.m. 23 A 0119
Salem Elementary Carter Sims Male 10:30 a.m. 23 B 0143
Perryville (Elementary) Wyatt Drennan Male 10:30 a.m. 24 A 0120
Salem Elementary Adam Stillwell Male 10:30 a.m. 24 B 0144
Perryville (Elementary) Bret Erwin Male 11:30 a.m. 1 A 0145
Salem Elementary Natalie Stokes Female 11:30 a.m. 1 B 0169
Salem Elementary Nevaeh Suit Female 11:30 a.m. 2 B 0170
Salem Elementary Ainsley Warford Female 11:30 a.m. 3 B 0171
Salem Elementary Anya Weiler Female 11:30 a.m. 4 B 0172
Salem Elementary Benjamin Wolverton Male 11:30 a.m. 5 B 0173
Salem Elementary Jackson Yarberry Male 11:30 a.m. 6 B 0174
Perryville High School Ariel Austill Female 11:30 a.m. 7 B 0175
Perryville High School Brianna Bajorek Female 11:30 a.m. 8 B 0176
Perryville (Elementary) Dalton Farner Male 11:30 a.m. 9 A 0153
Perryville High School Avery Cloninger Male 11:30 a.m. 9 B 0177
Perryville (Elementary) Maddox Golleher Male 11:30 a.m. 10 A 0154
Perryville High School Hunter Corder Male 11:30 a.m. 10 B 0178
Perryville (Elementary) Foxx Hunt Male 11:30 a.m. 11 A 0155
Perryville High School Trace England Male 11:30 a.m. 11 B 0179
Perryville (Elementary) Maddy Knudsen Female 11:30 a.m. 12 A 0156
Perryville High School Brittany Grace Female 11:30 a.m. 12 B 0180
Perryville (Elementary) Jacob Patrick Male 11:30 a.m. 13 A 0157
Perryville High School Britney Graves Female 11:30 a.m. 13 B 0181
Perryville (Elementary) Olivia Peacock Female 11:30 a.m. 14 A 0158
Perryville High School Layla Hartig Female 11:30 a.m. 14 B 0182
Bethel Middle School Archery Joshua Bouley Male 11:30 a.m. 15 A 0006
Oden Middle School Cade Adams Male 11:30 a.m. 15 B 0183
Perryville (Elementary) Hanna Thiers Female 11:30 a.m. 16 A 0160
Oden Middle School Nathanael Mayo Male 11:30 a.m. 16 B 0184
BHS Archery Jacob Atchley Male 11:30 a.m. 17 A 0161
Oden Middle School Jacy Blansett Female 11:30 a.m. 17 B 0185
BHS Archery Jesse Benedict Male 11:30 a.m. 18 A 0162
Oden Middle School Jada Elder Female 11:30 a.m. 18 B 0186
BHS Archery Kaje Bengston Male 11:30 a.m. 19 A 0163
Oden Middle School Triston Green Male 11:30 a.m. 19 B 0187
BHS Archery Bethany Gammill Female 11:30 a.m. 20 A 0164
Oden Middle School Raylin Lane Female 11:30 a.m. 20 B 0188
BHS Archery Mathew Hall Male 11:30 a.m. 21 A 0165
Oden Middle School Leah Murray Female 11:30 a.m. 21 B 0189
BHS Archery Tanner Hathcote Male 11:30 a.m. 22 A 0166
Perryville High School Jesse Nelson Male 11:30 a.m. 22 B 0190
BHS Archery Brenda Pascual Female 11:30 a.m. 23 A 0167
Perryville High School Jason Patrick Male 11:30 a.m. 23 B 0191
BHS Archery Austin Prichard Male 11:30 a.m. 24 A 0168
Perryville High School Bryce Scott Male 11:30 a.m. 24 B 0192
16-17 SR Indians Group 1 Sydney Brewer Female 1:30 p.m. 1 A 0193
Perryville High School Abigail Thomas Female 1:30 p.m. 1 B 0217
16-17 SR Indians Group 1 Katelyn Goodin Female 1:30 p.m. 2 A 0194
Perryville High School Zackary Thomas Male 1:30 p.m. 2 B 0218
16-17 SR Indians Group 1 Andy Jackson Male 1:30 p.m. 3 A 0195
Perryville High School Zoey Volz Female 1:30 p.m. 3 B 0219
16-17 SR Indians Group 1 Jaicey Jackson Female 1:30 p.m. 4 A 0196
Perryville High School Skylar Webb Female 1:30 p.m. 4 B 0220
BHS Archery Jessica Prichard Female 1:30 p.m. 5 A 0197
Perryville High School Harmonie Williams Female 1:30 p.m. 5 B 0221
BHS Archery Avery Rockwell Female 1:30 p.m. 6 A 0198
Oden Middle School Brant Nichols Male 1:30 p.m. 6 B 0222
BHS Archery Devin Roth Male 1:30 p.m. 7 A 0199
Oden Middle School Alexis Oliver Female 1:30 p.m. 7 B 0223
BHS Archery Serena Smith Female 1:30 p.m. 8 A 0200
Oden Middle School Brady Philpot Male 1:30 p.m. 8 B 0224
BHS Archery Bradley Smoke Male 1:30 p.m. 9 A 0201
Oden Middle School Matthew Shaw Male 1:30 p.m. 9 B 0225
BHS Archery Ashton Taylor Female 1:30 p.m. 10 A 0202
Oden Middle School Ethan Stovall Male 1:30 p.m. 10 B 0226
BHS Archery Jameson Thomas Male 1:30 p.m. 11 A 0203
Oden Middle School Coby Wilburn Male 1:30 p.m. 11 B 0227
BHS Archery Alexia Williams Female 1:30 p.m. 12 A 0204
Oden Middle School Jay Wilburn Male 1:30 p.m. 12 B 0228
16-17 SR Indians Group 1 Quinten O'Neal Male 1:30 p.m. 13 A 0205
Junior Indians Jazz Clay Female 1:30 p.m. 13 B 0229
16-17 SR Indians Group 1 Beth Sims Female 1:30 p.m. 14 A 0206
Bryant Middle School James Balch Male 1:30 p.m. 14 B 0230
16-17 SR Indians Group 1 Emilio Soto Male 1:30 p.m. 15 A 0207
Bryant Middle School Kelvin Bazelle, Jr. Male 1:30 p.m. 15 B 0231
16-17 SR Indians Group 1 Hannah Towles Female 1:30 p.m. 16 A 0208
Bryant Middle School Aubry Brandon Female 1:30 p.m. 16 B 0232
Bryant Hornets Aryonnah Briggs Female 1:30 p.m. 17 A 0209
Bryant Middle School Lauren Clark Female 1:30 p.m. 17 B 0233
Bryant Hornets Austyn Briggs Male 1:30 p.m. 18 A 0210
Bryant Middle School Parker Cole Male 1:30 p.m. 18 B 0234
Bryant Hornets Britney Graves Female 1:30 p.m. 19 A 0211
Bethel Middle School Archery Karyss Wilson Female 1:30 p.m. 19 B 0049
Bryant Hornets Lindy Henry Male 1:30 p.m. 20 A 0212
Bryant Middle School Mitchell Elmore Male 1:30 p.m. 20 B 0236
Bryant Hornets Emmy Hobby Female 1:30 p.m. 21 A 0213
Bryant Middle School Sam Forst Male 1:30 p.m. 21 B 0237
Bryant Hornets Abbie Johsnon Female 1:30 p.m. 22 A 0214
Bryant Middle School Carson Goodell Male 1:30 p.m. 22 B 0238
Bryant Hornets Faith Kotsch Female 1:30 p.m. 23 A 0215
Bryant Middle School Kinsey Gregory Female 1:30 p.m. 23 B 0239
Bryant Hornets Callie Mckim Female 1:30 p.m. 24 A 0216
Bryant Middle School Cameron Loftis Male 1:30 p.m. 24 B 0240
Bethel Middle School Archery Caleb Waddle Male 2:30 p.m. 1 A 0024
Bryant Middle School Cora Loftis Female 2:30 p.m. 1 B 0265
Harmony Grove Junior High Olivia Brewington Female 2:30 p.m. 2 A 0242
Junior Indians Jared Keenom Male 2:30 p.m. 2 B 0266
Harmony Grove Junior High Austin Callahan Male 2:30 p.m. 3 A 0243
Bryant Middle School Torin Mathews Male 2:30 p.m. 3 B 0267
Harmony Grove Junior High Grace Carneal Female 2:30 p.m. 4 A 0244
Bryant Middle School Tristan Mathews Male 2:30 p.m. 4 B 0268
Harmony Grove Junior High Malayia Degler Female 2:30 p.m. 5 A 0245
Bryant Middle School Sean Morris Male 2:30 p.m. 5 B 0269
Harmony Grove Junior High Kaitlyn Fletcher Female 2:30 p.m. 6 A 0246
Bryant Middle School Nicolas Nguyen-Sovan Male 2:30 p.m. 6 B 0270
Harmony Grove Junior High Aeralyn Flynn Female 2:30 p.m. 7 A 0247
Bryant Middle School Wyatt Nichols Male 2:30 p.m. 7 B 0271
Harmony Grove Junior High Nathan Kearns Male 2:30 p.m. 8 A 0248
Bryant Middle School Leia Ortiz Female 2:30 p.m. 8 B 0272
Harmony Grove Junior High Nick Kinchen Male 2:30 p.m. 9 A 0249
Bryant Middle School Samuel Peck Male 2:30 p.m. 9 B 0273
Bryant Hornets Hannah Miller Female 2:30 p.m. 10 A 0250
Bryant Middle School Maci Rowlett Female 2:30 p.m. 10 B 0274
Bryant Hornets Reid Mobley Male 2:30 p.m. 11 A 0251
Bryant Middle School Ashlyn Shelley Female 2:30 p.m. 11 B 0275
Bryant Hornets Jordan Morris Female 2:30 p.m. 12 A 0252
Bryant Middle School Nick Skiavo Male 2:30 p.m. 12 B 0276
Bryant Hornets Deanna Perera Female 2:30 p.m. 13 A 0253
Bryant Middle School Tray Watson Male 2:30 p.m. 13 B 0277
Bryant Hornets Hannah Rawlings Female 2:30 p.m. 14 A 0254
Bryant Middle School Alexis Workman Female 2:30 p.m. 14 B 0278
Bryant Hornets Spencer Rhoden Male 2:30 p.m. 15 A 0255
Perryville (Middle) Anna Brand Female 2:30 p.m. 15 B 0279
Bryant Hornets C. J. Travis Male 2:30 p.m. 16 A 0256
Perryville (Middle) Andrea Carden Female 2:30 p.m. 16 B 0280
Bryant Hornets Ethan Weldon Male 2:30 p.m. 17 A 0257
Perryville (Middle) Tristen Cloninger Male 2:30 p.m. 17 B 0281
Harmony Grove Junior High Charlie Mckeon Male 2:30 p.m. 18 A 0258
Perryville (Middle) Jackson Frith Male 2:30 p.m. 18 B 0282
Harmony Grove Junior High Dallas Mckeon Male 2:30 p.m. 19 A 0259
Perryville (Middle) Breann Halpaine Female 2:30 p.m. 19 B 0283
Harmony Grove Junior High Jacob Mechling Male 2:30 p.m. 20 A 0260
Perryville (Middle) Tyler Hubbard Male 2:30 p.m. 20 B 0284
Harmony Grove Junior High Sam Mills Male 2:30 p.m. 21 A 0261
Perryville (Middle) Nathan King Male 2:30 p.m. 21 B 0285
Harmony Grove Junior High Eli Morgan Male 2:30 p.m. 22 A 0262
Perryville (Middle) David Lattin Male 2:30 p.m. 22 B 0286
Harmony Grove Junior High Hailey Otts Female 2:30 p.m. 23 A 0263
TWO RIVERS ELEM. GATORS Isaiah Black Male 2:30 p.m. 23 B 0287
Harmony Grove Junior High Brock Trammel Male 2:30 p.m. 24 A 0264
TWO RIVERS ELEM. GATORS Georgia Brothers Female 2:30 p.m. 24 B 0288
Harmony Grove Junior High Mason Williams Male 3:30 p.m. 1 A 0289
TWO RIVERS ELEM. GATORS Bradley Ellis Male 3:30 p.m. 1 B 0313
Harmony Grove Junior High Skyler Wise Female 3:30 p.m. 2 A 0290
Bethel Middle School Archery Peyton Mills Male 3:30 p.m. 2 B 0021
Harmony Grove Junior High Robby Wright Male 3:30 p.m. 3 A 0291
Perryville (Middle) Skyla Perkins Female 3:30 p.m. 3 B 0315
TWO RIVERS GATORS Hayden Atchley Female 3:30 p.m. 4 A 0292
Perryville (Middle) David Ritchie Male 3:30 p.m. 4 B 0316
TWO RIVERS GATORS Alex Fowler Male 3:30 p.m. 5 A 0293
Perryville (Middle) Colton Robison Male 3:30 p.m. 5 B 0317
TWO RIVERS GATORS Hannah George Female 3:30 p.m. 6 A 0294
Perryville (Middle) Laura Rogers Female 3:30 p.m. 6 B 0318
TWO RIVERS GATORS Kameron Johnson Female 3:30 p.m. 7 A 0295
Perryville (Middle) Ryan Thomas Male 3:30 p.m. 7 B 0319
TWO RIVERS GATORS Hannah Langley Female 3:30 p.m. 8 A 0296
Perryville (Middle) Colby Vaughan Male 3:30 p.m. 8 B 0320
TWO RIVERS GATORS Austin Lewis Male 3:30 p.m. 9 A 0297
Perryville (Middle) Calib Webb Male 3:30 p.m. 9 B 0321
TWO RIVERS GATORS Adaleigh Mcvey Female 3:30 p.m. 10 A 0298
Perryville (Middle) Abbie West Female 3:30 p.m. 10 B 0322
TWO RIVERS GATORS Zackary Mcvey Male 3:30 p.m. 11 A 0299
TWO RIVERS ELEM. GATORS Emilie Hopkins Female 3:30 p.m. 11 B 0323
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Jacob Anderson Male 3:30 p.m. 12 A 0300
TWO RIVERS ELEM. GATORS Ethan Newman Male 3:30 p.m. 12 B 0324
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Elias Dreke Male 3:30 p.m. 13 A 0301
TWO RIVERS ELEM. GATORS Braxton Robison Male 3:30 p.m. 13 B 0325
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Caden Fowler Male 3:30 p.m. 14 A 0302
TWO RIVERS ELEM. GATORS Kaelynn Sanderson Female 3:30 p.m. 14 B 0326
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Ashton Lancaster Female 3:30 p.m. 15 A 0303
TWO RIVERS ELEM. GATORS Jeska White Female 3:30 p.m. 15 B 0327
TWO RIVERS GATORS Jason Noakes Male 3:30 p.m. 16 A 0304
TWO RIVERS GATORS Grace Pettit Female 3:30 p.m. 17 A 0305
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Gracie Lewis Female 3:30 p.m. 17 B 0328
TWO RIVERS GATORS Desiree Robertson Female 3:30 p.m. 18 A 0306
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Alexis Stewart Female 3:30 p.m. 18 B 0329
TWO RIVERS GATORS Madison Robinson Female 3:30 p.m. 19 A 0307
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Shelbie Thomas Female 3:30 p.m. 19 B 0330
TWO RIVERS GATORS Carson Smith Male 3:30 p.m. 20 A 0308
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Jeffery Yandell Male 3:30 p.m. 20 B 0331
TWO RIVERS GATORS Kyley Stone Female 3:30 p.m. 21 A 0309
TWO RIVERS GATORS Eric Walton Male 3:30 p.m. 22 A 0310
TWO RIVERS GATORS Ady Yates Female 3:30 p.m. 23 A 0311
Oden Middle School Nicholas Sharp Male 3:30 p.m. 23 B 9998
TWO RIVERS MIDDLE SCHOOL Clowey Langley Female 3:30 p.m. 24 A 0312
Bryant Hornets Ricco Kellom Male 3:30 p.m. 24 B 9999