Site Menu
Tournament: Region 4 held in Paragould
Team Player Gender Flight Lane Position Shooter Number
GCT Eagle Archers Delaney Aaron Female 8:30 a.m. 1 A 0001
GCT Eagle Archery Kyleigh Boone Female 8:30 a.m. 1 B 0026
GCT Eagle Archers Caise Austin Male 8:30 a.m. 2 A 0002
GCT Eagle Archery Myiah Butler Female 8:30 a.m. 2 B 0027
GCT Eagle Archers Dylan Bryson Male 8:30 a.m. 3 A 0003
GCT Eagle Archery Ashton Chapman Male 8:30 a.m. 3 B 0028
GCT Eagle Archers Lauren Clark Female 8:30 a.m. 4 A 0004
GCT Eagle Archery Jacob Cue Male 8:30 a.m. 4 B 0029
GCT Eagle Archers Kaylee Clayton Female 8:30 a.m. 5 A 0005
GCT Eagle Archery Hannah Gray Female 8:30 a.m. 5 B 0030
GCT Eagle Archers Eli Coffel Male 8:30 a.m. 6 A 0006
GCT Eagle Archery Jacob Hayes Male 8:30 a.m. 6 B 0031
GCT Eagle Archers Justin Crossno Male 8:30 a.m. 7 A 0007
GCT Eagle Archers Matthew Exum Male 8:30 a.m. 8 A 0008
GCT Eagle Archery J.D. Hovey Male 8:30 a.m. 8 B 0033
GCT Eagle Archers Jadan Hudson Male 8:30 a.m. 9 A 0009
GCT Eagle Archery Bailey Hoyer Female 8:30 a.m. 9 B 0034
OGMS Archers Noah Turpin Male 8:30 a.m. 9 B 0102
GCT Eagle Archers Landon Jackson Male 8:30 a.m. 10 A 0010
GCT Eagle Archery Davin Jones Male 8:30 a.m. 10 B 0035
GCT Eagle Archers Marcus Lemm Male 8:30 a.m. 11 A 0011
GCT Eagle Archery Jackson Kidd Male 8:30 a.m. 11 B 0036
GCT Eagle Archers Callie Mace Female 8:30 a.m. 12 A 0012
GCT Eagle Archery Kaci Mcdaniel Female 8:30 a.m. 12 B 0037
East Poinsett County Warriors Dixon Carroll Male 8:30 a.m. 13 A 0013
GCT Eagle Archery Carson Mcmillon Male 8:30 a.m. 13 B 0049
East Poinsett County Warriors Peyton Edings Male 8:30 a.m. 14 A 0014
Greene County Tech High School Archery Alex Robinson Male 8:30 a.m. 14 B 0087
East Poinsett County Warriors Madiline Glover Female 8:30 a.m. 15 A 0015
Greene County Tech High School Archery Adam Coffel Male 8:30 a.m. 15 B 0040
East Poinsett County Warriors Sophia Hinson Female 8:30 a.m. 16 A 0016
Greene County Tech High School Archery Rylee Cook Male 8:30 a.m. 16 B 0041
East Poinsett County Warriors Kayden Jennings Male 8:30 a.m. 17 A 0017
Greene County Tech High School Archery Tucker Davis Male 8:30 a.m. 17 B 0042
East Poinsett County Warriors Chadwick Lucas Male 8:30 a.m. 18 A 0018
Greene County Tech High School Archery Hunter Gladish Male 8:30 a.m. 18 B 0043
GCT Eagle Archers Hunter Massing Male 8:30 a.m. 19 A 0019
Greene County Tech High School Archery Cassidy Hass Female 8:30 a.m. 19 B 0044
GCT Eagle Archers Reece Middleton Male 8:30 a.m. 20 A 0020
Greene County Tech High School Archery Braden Hatley Male 8:30 a.m. 20 B 0045
GCT Eagle Archers Jasa Reed Female 8:30 a.m. 21 A 0021
Greene County Tech High School Archery Jacob Jones Male 8:30 a.m. 21 B 0046
GCT Eagle Archers Gage Snyder Male 8:30 a.m. 22 A 0022
Greene County Tech High School Archery Toni Liles Female 8:30 a.m. 22 B 0047
GCT Eagle Archers Aaryon Vaughn Female 8:30 a.m. 23 A 0023
Greene County Tech High School Archery Megan Mcdaniel Female 8:30 a.m. 23 B 0048
GCT Eagle Archers Bridger Vines Male 8:30 a.m. 24 A 0024
Piggott Elementary Archery Team Nathan Brantley Male 8:30 a.m. 24 B 0208
GCT Eagle Archers Camden Wallace Male 8:30 a.m. 25 A 0025
Piggott Elementary Archery Team Jake Toombs Male 8:30 a.m. 25 B 0259
GCT Eagle Archers Olivia Ward Female 9:30 a.m. 1 A 0051
GCT Eagle Archery Landon Rawls Male 9:30 a.m. 1 B 0076
GCT Eagle Archers T.J. Watson Male 9:30 a.m. 2 A 0052
GCT Eagle Archery Jarrett Rogers Male 9:30 a.m. 2 B 0077
GCT Eagle Archers Curtlynn Wilcox Female 9:30 a.m. 3 A 0053
GCT Eagle Archery Avery Rollings Male 9:30 a.m. 3 B 0078
GCT Eagle Archers Drake Williams Male 9:30 a.m. 4 A 0054
GCT Eagle Archery Rylee Ryan Female 9:30 a.m. 4 B 0079
GCT Eagle Archers Justin Young Male 9:30 a.m. 5 A 0055
GCT Eagle Archery Andrew Seay Male 9:30 a.m. 5 B 0080
East Poinsett County Warriors Dj Olive Male 9:30 a.m. 6 A 0056
GCT Eagle Archery Zoe Smallmon Female 9:30 a.m. 6 B 0081
East Poinsett County Warriors Jj Olive Male 9:30 a.m. 7 A 0057
GCT Eagle Archery Emma Stone Female 9:30 a.m. 7 B 0082
OGMS Archers Elijah Turner Male 9:30 a.m. 7 B 0101
East Poinsett County Warriors Nathan Roark Male 9:30 a.m. 8 A 0058
GCT Eagle Archery Isaac Summers Male 9:30 a.m. 8 B 0083
East Poinsett County Warriors Destiny Rowland Female 9:30 a.m. 9 A 0059
East Poinsett County Warriors Isidoro Santos Male 9:30 a.m. 10 A 0060
GCT Eagle Archery Brittney Woods Female 9:30 a.m. 10 B 0085
East Poinsett County Warriors Aiden Thacker Male 9:30 a.m. 11 A 0061
Greene County Tech High School Archery Abby Ollis Female 9:30 a.m. 11 B 0086
East Poinsett County Warriors David Yerbey Male 9:30 a.m. 12 A 0062
Piggott Elementary Archery Team Emma Hooten Female 9:30 a.m. 12 B 0213
OGMS Archers Gracen Cooper Female 9:30 a.m. 13 A 0063
Greene County Tech High School Archery Olivia Rowe Female 9:30 a.m. 13 B 0088
OGMS Archers Qwenlyn Crittenden Female 9:30 a.m. 14 A 0064
Greene County Tech High School Archery Addy Seay Female 9:30 a.m. 14 B 0089
OGMS Archers Justin Elias Male 9:30 a.m. 15 A 0065
Greene County Tech High School Archery Blake Strope Male 9:30 a.m. 15 B 0090
OGMS Archers Nate Griffith Male 9:30 a.m. 16 A 0066
Greene County Tech High School Archery Cameron Vester Male 9:30 a.m. 16 B 0091
OGMS Archers Aubree Grooms Female 9:30 a.m. 17 A 0067
Greene County Tech High School Archery Landon Walker Male 9:30 a.m. 17 B 0092
OGMS Archers Hunter Harrelson Male 9:30 a.m. 18 A 0068
Greene County Tech High School Archery Jonah Warmath Male 9:30 a.m. 18 B 0093
OGMS Archers Shawn Hood Male 9:30 a.m. 19 A 0069
Greene County Tech High School Archery Reed Whitaker Male 9:30 a.m. 19 B 0094
Paragould Junior High School Ethan Barnes Male 9:30 a.m. 20 A 0070
Greene County Tech High School Archery Klaire Wilson Female 9:30 a.m. 20 B 0095
Paragould Junior High School Payton Brown Male 9:30 a.m. 21 A 0071
Greene County Tech High School Archery Hannah Young Female 9:30 a.m. 21 B 0096
Paragould Junior High School Maggie Henson Female 9:30 a.m. 22 A 0072
Brookland Sr. High Sara Albert Female 9:30 a.m. 22 B 0097
OGMS Archers Garron Mcdaniel Male 9:30 a.m. 23 A 0073
Brookland Sr. High Jake Algee Male 9:30 a.m. 23 B 0098
OGMS Archers Owen Newby Male 9:30 a.m. 24 A 0074
Brookland Sr. High Ally Cooper Female 9:30 a.m. 24 B 0099
OGMS Archers Elizabeth Ross Female 9:30 a.m. 25 A 0075
Brookland Sr. High Tanner Crafton Male 9:30 a.m. 25 B 0100
Marmaduke Senior High Archery Destany Newell Female 10:30 a.m. 1 A 0220
Brookland Sr. High Hayes Haff Male 10:30 a.m. 1 B 0126
Marmaduke Senior High Archery Devon Ivie Male 10:30 a.m. 2 A 0219
Brookland Sr. High Michael Jones Male 10:30 a.m. 2 B 0127
OGMS Archers Hannah Vowell Female 10:30 a.m. 3 A 0103
Brookland Sr. High Parker Meeks Male 10:30 a.m. 3 B 0128
OGMS Archers Carson Zarlingo Male 10:30 a.m. 4 A 0104
Brookland Sr. High Madlynne Minton Female 10:30 a.m. 4 B 0129
Paragould Junior High School William Johnson Male 10:30 a.m. 5 A 0105
Paragould High School Ashlyn Apple Female 10:30 a.m. 5 B 0130
Paragould Junior High School Kylea Loughary Female 10:30 a.m. 6 A 0106
Paragould High School Makayla Brewington Female 10:30 a.m. 6 B 0131
Paragould Junior High School Melodyann Webb Female 10:30 a.m. 7 A 0107
Greene County Tech High School Archery Noah Beaverson Male 10:30 a.m. 7 B 0038
Westside Elementary (Josh Parks) Gil Adcock Male 10:30 a.m. 8 A 0108
Paragould High School Dalton Brown Male 10:30 a.m. 8 B 0133
Westside Elementary (Josh Parks) Patsey Allison Female 10:30 a.m. 9 A 0109
Paragould High School Austin Clayton Male 10:30 a.m. 9 B 0134
Westside Elementary (Josh Parks) Smith Anna Female 10:30 a.m. 10 A 0110
Paragould High School Christian Frazier Male 10:30 a.m. 10 B 0135
Westside Elementary (Josh Parks) Clay Cayden Female 10:30 a.m. 11 A 0111
Paragould High School Lauren Garrison Female 10:30 a.m. 11 B 0136
Marmaduke Junior High team Zachary Reece Male 10:30 a.m. 12 A 0294
Paragould High School Cloyce Grooms Male 10:30 a.m. 12 B 0137
Westside Elementary (Josh Parks) Peyton Cole Male 10:30 a.m. 13 A 0113
Paragould High School Charlie Huffins Male 10:30 a.m. 13 B 0138
Piggott Elementary Archery Team Aden Baggett Male 10:30 a.m. 14 A 0206
Paragould High School Tyler Long Male 10:30 a.m. 14 B 0139
Westside Elementary (Josh Parks) Boylan Gavin Male 10:30 a.m. 15 A 0115
Brookland Sr. High Ryder Nolen Male 10:30 a.m. 15 B 0140
Valley View Intermediate Mason Baker Male 10:30 a.m. 16 A 0116
Brookland Sr. High Nikkolette Perkins Female 10:30 a.m. 16 B 0141
Valley View Intermediate Ava Berger Female 10:30 a.m. 17 A 0117
Brookland Sr. High Riley Rainwater Male 10:30 a.m. 17 B 0142
Valley View Intermediate Kadin Brown Male 10:30 a.m. 18 A 0118
Brookland Sr. High Mackenzie Reece Female 10:30 a.m. 18 B 0143
Valley View Intermediate Nick Gammill Male 10:30 a.m. 19 A 0119
Brookland Sr. High Isaiah Reeder Male 10:30 a.m. 19 B 0144
Valley View Intermediate Will George Male 10:30 a.m. 20 A 0120
Brookland Sr. High Jessica Russell Female 10:30 a.m. 20 B 0145
Valley View Intermediate Jackson Gordy Male 10:30 a.m. 21 A 0121
Brookland Sr. High Sylis Stone Male 10:30 a.m. 21 B 0146
Piggott Elementary Archery Team Connor Jordan Male 10:30 a.m. 22 A 0216
Brookland Sr. High Mikayla Williams Female 10:30 a.m. 22 B 0147
Valley View Intermediate Presley Halk Female 10:30 a.m. 23 A 0123
Paragould High School Sydney Manchester Female 10:30 a.m. 23 B 0148
Valley View Intermediate Quince Heringer Male 10:30 a.m. 24 A 0124
Paragould High School Anna May Female 10:30 a.m. 24 B 0149
Valley View Intermediate Elizabeth Jones Female 10:30 a.m. 25 A 0125
Paragould High School Kenna Mccormick Female 10:30 a.m. 25 B 0150
Valley View Intermediate Jett Jones Male 11:30 a.m. 1 A 0151
Paragould High School Christara Moreira Female 11:30 a.m. 1 B 0176
Valley View Intermediate Judy Kim Female 11:30 a.m. 2 A 0152
Paragould High School Drew Parrish Male 11:30 a.m. 2 B 0177
Westside Elementary (Josh Parks) Moore Jacob Male 11:30 a.m. 3 A 0153
Paragould High School Adrianne Quinn Female 11:30 a.m. 3 B 0178
Westside Elementary (Josh Parks) Kelley Jessica Female 11:30 a.m. 4 A 0154
Paragould High School Hunter Ramirez Male 11:30 a.m. 4 B 0179
Westside Elementary (Josh Parks) Poyner Jeven Male 11:30 a.m. 5 A 0155
Paragould High School Dillon Spurlock Male 11:30 a.m. 5 B 0180
Westside Elementary (Josh Parks) Light Lake Male 11:30 a.m. 6 A 0156
Paragould High School Lance Thompson Male 11:30 a.m. 6 B 0181
Westside Elementary (Josh Parks) Hiser Luke Male 11:30 a.m. 7 A 0157
Paragould High School Jacob Whitby-Lange Male 11:30 a.m. 7 B 0182
Westside Elementary (Josh Parks) Gabbie Mark Male 11:30 a.m. 8 A 0158
Paragould High School Madison Wood Female 11:30 a.m. 8 B 0183
Westside Elementary (Josh Parks) Jackson Parks Male 11:30 a.m. 9 A 0159
Westside Middle School Jonesboro Tyler Barr Male 11:30 a.m. 9 B 0184
Westside Elementary (Josh Parks) Miller Ryan Male 11:30 a.m. 10 A 0160
Westside Middle School Jonesboro Alexa Bessee Female 11:30 a.m. 10 B 0185
Westside Elementary (Josh Parks) Smith Slade Male 11:30 a.m. 11 A 0161
Westside Middle School Jonesboro Lance Brooks Female 11:30 a.m. 11 B 0186
Valley View Intermediate Emma Lyles Female 11:30 a.m. 12 A 0162
Westside Middle School Jonesboro Jesse Clay Male 11:30 a.m. 12 B 0187
Valley View Intermediate Trinity Montgomery Female 11:30 a.m. 13 A 0163
Westside Middle School Jonesboro Gunner Cline Male 11:30 a.m. 13 B 0188
Piggott Elementary Archery Team Dillon Gibson Male 11:30 a.m. 14 A 0212
Westside Middle School Jonesboro Chelsea Dixon Female 11:30 a.m. 14 B 0189
Valley View Intermediate Kyra Reece Female 11:30 a.m. 15 A 0165
Westside Middle School Jonesboro Emily Gann Female 11:30 a.m. 15 B 0190
Valley View Intermediate Hudson Rogers Male 11:30 a.m. 16 A 0166
Westside Middle School Jonesboro Cason Harris Male 11:30 a.m. 16 B 0191
Valley View Intermediate Saige Smith Male 11:30 a.m. 17 A 0167
Westside Middle School Jonesboro Anakin Jones Male 11:30 a.m. 17 B 0192
Valley View Intermediate Noah Stinson Male 11:30 a.m. 18 A 0168
Riverside High School Luke Adams Male 11:30 a.m. 18 B 0193
Valley View Intermediate Emalyn Street Female 11:30 a.m. 19 A 0169
Riverside High School Christian Baker Female 11:30 a.m. 19 B 0194
Valley View Intermediate Alexis Thorn Female 11:30 a.m. 20 A 0170
Riverside High School Angel Cash Female 11:30 a.m. 20 B 0195
Valley View Intermediate Camille Turney Female 11:30 a.m. 21 A 0171
Riverside High School Jonathan Milligan Male 11:30 a.m. 21 B 0238
Marmaduke Senior High Archery Casey Bearley Male 11:30 a.m. 22 A 0174
Riverside High School Brittney Ditto Female 11:30 a.m. 22 B 0197
Valley View Intermediate Camden Wood Female 11:30 a.m. 23 A 0173
Riverside High School Matthew Fraser Male 11:30 a.m. 23 B 0198
Marmaduke Senior High Archery Trent Dowell Male 11:30 a.m. 24 A 0203
Riverside High School Joseph Johnson Male 11:30 a.m. 24 B 0199
Marmaduke Senior High Archery Kierstan Bearley Female 11:30 a.m. 25 A 0175
Westside Middle School Jonesboro Ethan King Male 11:30 a.m. 25 B 0200
Marmaduke Senior High Archery Taylor Boyd Female 1:30 p.m. 1 A 0201
Westside Middle School Jonesboro Xander Marvets Male 1:30 p.m. 1 B 0228
Marmaduke Senior High Archery Kaylee Collins Female 1:30 p.m. 2 A 0202
Westside Middle School Jonesboro Kaitlyn Mcguire Female 1:30 p.m. 2 B 0229
Valley View Intermediate Avery Wood Male 1:30 p.m. 3 A 0172
Westside Middle School Jonesboro Caitlyn Miller Female 1:30 p.m. 3 B 0230
Marmaduke Senior High Archery Derek Farmer Male 1:30 p.m. 4 A 0204
Westside Middle School Jonesboro Evan Moore Male 1:30 p.m. 4 B 0231
Marmaduke Senior High Archery Seth Faulkner Male 1:30 p.m. 5 A 0205
Westside Middle School Jonesboro Haleigh Owen Female 1:30 p.m. 5 B 0232
Westside Elementary (Josh Parks) Cole Cureton Unknown 1:30 p.m. 6 A 0114
Westside Middle School Jonesboro Ashley Price Female 1:30 p.m. 6 B 0233
Piggott Elementary Archery Team Natalie Blake Female 1:30 p.m. 7 A 0207
Westside Middle School Jonesboro Kristy Price Female 1:30 p.m. 7 B 0234
GCT Eagle Archery Jaxon Mitchell Male 1:30 p.m. 8 A 0050
Westside Middle School Jonesboro Julia Smith Female 1:30 p.m. 8 B 0235
Piggott Elementary Archery Team Tamia Davis Female 1:30 p.m. 9 A 0209
Westside Middle School Jonesboro Gauge Watkins Male 1:30 p.m. 9 B 0236
Piggott Elementary Archery Team Justin Frasier Male 1:30 p.m. 10 A 0210
Riverside High School Thomas Mccall Male 1:30 p.m. 10 B 0237
Piggott Elementary Archery Team Adam Fuller Male 1:30 p.m. 11 A 0211
Riverside High School Brody Davis Male 1:30 p.m. 11 B 0196
Valley View Intermediate Lawson Pruett Male 1:30 p.m. 12 A 0164
Riverside High School Matthew Sanders Male 1:30 p.m. 12 B 0239
Greene County Tech High School Archery Zoe Blankenship Female 1:30 p.m. 13 A 0039
Riverside High School Walter Stroud Male 1:30 p.m. 13 B 0240
Piggott Elementary Archery Team Jackson Howell Male 1:30 p.m. 14 A 0214
Riverside High School Chandler Tate Male 1:30 p.m. 14 B 0241
Piggott Elementary Archery Team Jason Jefferies Male 1:30 p.m. 15 A 0215
Riverside High School Larry Tilley Male 1:30 p.m. 15 B 0242
Valley View Intermediate Eli Graves Male 1:30 p.m. 16 A 0122
Riverside High School Bri Timms Female 1:30 p.m. 16 B 0243
Marmaduke Senior High Archery Christian Hardin Male 1:30 p.m. 17 A 0217
Riverside High School Rosemarie Varner Female 1:30 p.m. 17 B 0244
Westside Senior Archery Dylan Arms Male 1:30 p.m. 18 B 0245
GCT Eagle Archery Katie Wenger Female 1:30 p.m. 19 A 0084
Westside Senior Archery Samantha Beeler Female 1:30 p.m. 19 B 0246
GCT Eagle Archery Grason Hicks Male 1:30 p.m. 20 A 0032
Westside Senior Archery Riley Dotson Female 1:30 p.m. 20 B 0247
Marmaduke Senior High Archery Carissa Specking Female 1:30 p.m. 21 A 0221
Westside Senior Archery Eli Eubanks Male 1:30 p.m. 21 B 0248
Marmaduke Senior High Archery Paige Upchurch Female 1:30 p.m. 22 A 0222
Westside Senior Archery Caylin Fort Female 1:30 p.m. 22 B 0249
Marmaduke Senior High Archery Cody Woodall Male 1:30 p.m. 23 A 0223
Westside Senior Archery Josh Guntharp Male 1:30 p.m. 23 B 0250
Piggott Elementary Archery Team Brandon Potts Male 1:30 p.m. 24 A 0224
Marmaduke Junior High team Jason Andis Male 1:30 p.m. 24 B 0251
Piggott Elementary Archery Team Hunter Reeves Male 1:30 p.m. 25 A 0225
Marmaduke Junior High team Carson Barnum Male 1:30 p.m. 25 B 0252
Piggott Elementary Archery Team Noah Roberts Male 1:30 p.m. 26 A 0226
Marmaduke Junior High team Jesse Crow Male 1:30 p.m. 26 B 0253
Piggott Elementary Archery Team Austin Seal Male 1:30 p.m. 27 A 0227
Marmaduke Junior High team Logan Eaton Male 1:30 p.m. 27 B 0254
Piggott Elementary Archery Team Haley Seal Female 2:30 p.m. 1 A 0255
Marmaduke Junior High team Brantley Hardin Male 2:30 p.m. 1 B 0280
Piggott Elementary Archery Team Shawn Seegraves Male 2:30 p.m. 2 A 0256
Marmaduke Junior High team Mackenzie Holt Female 2:30 p.m. 2 B 0281
Piggott Elementary Archery Team Brooke Shipley Female 2:30 p.m. 3 A 0257
Westside Senior Archery Chase Hoots Male 2:30 p.m. 3 B 0282
Piggott Elementary Archery Team Jake Smart Male 2:30 p.m. 4 A 0258
Westside Senior Archery Andrew Jackson Male 2:30 p.m. 4 B 0283
Maynard Middle School Eric Spencer Male 2:30 p.m. 5 A 0410
Westside Senior Archery Madelyn Kemp Female 2:30 p.m. 5 B 0284
Piggott Elementary Archery Team Will Vancil Male 2:30 p.m. 6 A 0260
Westside Senior Archery Reid Slaven Male 2:30 p.m. 6 B 0285
Piggott Elementary Archery Team Jordan Williamson Male 2:30 p.m. 7 A 0261
Westside Senior Archery Asher Stevens Male 2:30 p.m. 7 B 0286
Brookland Jr. High School Aymen Aljaad Male 2:30 p.m. 8 A 0262
Westside Senior Archery Evan Stinson Male 2:30 p.m. 8 B 0287
Brookland Jr. High School Claire Bennett Female 2:30 p.m. 9 A 0263
Westside Senior Archery Jane Ward Female 2:30 p.m. 9 B 0288
Brookland Jr. High School Mason Brodell Male 2:30 p.m. 10 A 0264
Marmaduke Junior High team Lucas Horton Male 2:30 p.m. 10 B 0289
Brookland Jr. High School Jarrett Brown Male 2:30 p.m. 11 A 0265
Marmaduke Junior High team Brian Mcclure Male 2:30 p.m. 11 B 0290
Brookland Jr. High School Evan Davis Male 2:30 p.m. 12 A 0266
Marmaduke Junior High team Laci Mclemore Female 2:30 p.m. 12 B 0291
Brookland Jr. High School Harrison Davis Male 2:30 p.m. 13 A 0267
Marmaduke Junior High team Gunner Newell Male 2:30 p.m. 13 B 0292
Brookland Jr. High School Kayden Edgar Male 2:30 p.m. 14 A 0268
Marmaduke Junior High team Dakota Prince Male 2:30 p.m. 14 B 0293
Valley View Sr. High Ursula Anchondo Female 2:30 p.m. 15 A 0269
Westside Elementary (Josh Parks) Huffman Colbie Male 2:30 p.m. 15 B 0112
Valley View Sr. High Madelyn Clack Female 2:30 p.m. 16 A 0270
Marmaduke Junior High team Aaren Smart Male 2:30 p.m. 16 B 0295
Valley View Sr. High Eryn Coy Female 2:30 p.m. 17 A 0271
Brookland Sr. High Sarah Albert Female 2:30 p.m. 17 B 0296
Valley View Sr. High Zachary Curtis Male 2:30 p.m. 18 A 0272
Valley View Sr. High Logan Engler Male 2:30 p.m. 19 A 0273
Valley View Sr. High Mason Gammill Male 2:30 p.m. 20 A 0274
Brookland Sr. High Ally Cooper Female 2:30 p.m. 20 B 0299
Valley View Sr. High Michael Gann Male 2:30 p.m. 21 A 0275
Brookland Sr. High Tanner Crafton Male 2:30 p.m. 21 B 0300
Valley View Sr. High Ian Goodrich Male 2:30 p.m. 22 A 0276
Brookland Jr. High School Blayz Faulkner Male 2:30 p.m. 22 B 0301
Valley View Sr. High Mia Goodrich Female 2:30 p.m. 23 A 0277
Brookland Jr. High School Bailey Hyde Male 2:30 p.m. 23 B 0302
Valley View Sr. High Ashlyn Ham Female 2:30 p.m. 24 A 0278
Valley View Jr. High Abby Berger Female 2:30 p.m. 24 B 0303
Valley View Sr. High Seth Ishmael Male 2:30 p.m. 25 A 0279
Valley View Jr. High Courtney Brickey Female 2:30 p.m. 25 B 0304
Valley View Sr. High Kyle Koster Male 3:30 p.m. 1 A 0305
Valley View Jr. High Claire Brown Female 3:30 p.m. 1 B 0329
Valley View Jr. High Zae Burris Female 3:30 p.m. 2 B 0330
Brookland Jr. High School Maria Hernandez Female 3:30 p.m. 3 A 0306
Valley View Jr. High Kelsey Cline Female 3:30 p.m. 3 B 0331
Brookland Jr. High School Annalies Lemon Female 3:30 p.m. 4 A 0307
Valley View Jr. High Brandon Cooper Male 3:30 p.m. 4 B 0332
Brookland Jr. High School Summer Lovins Female 3:30 p.m. 5 A 0308
Valley View Jr. High Dean Elmore Male 3:30 p.m. 5 B 0333
Brookland Jr. High School Austin Murray Male 3:30 p.m. 6 A 0309
Valley View Jr. High Jacquelyn Gammill Female 3:30 p.m. 6 B 0334
Brookland Jr. High School Jackson Ring Male 3:30 p.m. 7 A 0310
Valley View Jr. High Madison George Female 3:30 p.m. 7 B 0335
Brookland Jr. High School Kaylee Wilson Female 3:30 p.m. 8 A 0311
Valley View Jr. High Jagger Halk Male 3:30 p.m. 8 B 0336
Valley View Sr. High Connor Long Male 3:30 p.m. 9 A 0312
Valley View Jr. High Brett Jones Male 3:30 p.m. 9 B 0337
Valley View Sr. High Amy Mahan Female 3:30 p.m. 10 A 0313
Valley View Jr. High Eli Lassiter Male 3:30 p.m. 10 B 0338
Valley View Sr. High Patrick Moore Male 3:30 p.m. 11 A 0314
Marmaduke Senior High Archery Noah Hardin Male 3:30 p.m. 11 B 0218
Valley View Sr. High Tyler Moring Male 3:30 p.m. 12 A 0315
Brookland Sr. High Michael Jones Male 3:30 p.m. 12 B 0340
Valley View Sr. High Cierra Navarro Female 3:30 p.m. 13 A 0316
Valley View Sr. High Abigail Pausch Female 3:30 p.m. 14 A 0317
Brookland Sr. High Ryder Nolan Male 3:30 p.m. 14 B 0342
Valley View Sr. High Connor Rawls Male 3:30 p.m. 15 A 0318
Brookland Sr. High Mackenzie Reece Female 3:30 p.m. 15 B 0343
Valley View Sr. High Madelynn Reed Female 3:30 p.m. 16 A 0319
Valley View Sr. High Addison Roberts Female 3:30 p.m. 17 A 0320
Brookland Sr. High Sylis Stone Male 3:30 p.m. 17 B 0345
Valley View Sr. High Riley Roberts Female 3:30 p.m. 18 A 0321
Valley View Jr. High Tanner Liles Male 3:30 p.m. 18 B 0346
Valley View Sr. High Jake Smith Male 3:30 p.m. 19 A 0322
Valley View Jr. High Connor Lyles Male 3:30 p.m. 19 B 0347
Valley View Sr. High Emily Taylor Female 3:30 p.m. 20 A 0323
Valley View Jr. High Ali Marsh Female 3:30 p.m. 20 B 0348
Maynard Elementary Archery Brooklyn Boling Female 3:30 p.m. 21 A 0324
Valley View Jr. High John Phillip Matthews Male 3:30 p.m. 21 B 0349
Maynard Elementary Archery Tuff Clark Male 3:30 p.m. 22 A 0325
Valley View Jr. High Landon Mcelroy Male 3:30 p.m. 22 B 0350
Maynard Elementary Archery John Cline Male 3:30 p.m. 23 A 0326
Valley View Jr. High Kendal Minton Female 3:30 p.m. 23 B 0351
Maynard Elementary Archery Zakry Crain Male 3:30 p.m. 24 A 0327
Valley View Jr. High Logan Russell Male 3:30 p.m. 24 B 0352
Harrisburg Hornets Elizabeth Abram Female 3:30 p.m. 25 A 0328
Valley View Jr. High Brodey Sexton Male 3:30 p.m. 25 B 0353
Harrisburg Hornets Arlette Banuelos Female 4:30 p.m. 1 A 0354
Valley View Jr. High Alexis Swink Female 4:30 p.m. 1 B 0379
Harrisburg Hornets Kaylee Biblano Female 4:30 p.m. 2 A 0355
Valley View Jr. High Haley Taylor Female 4:30 p.m. 2 B 0380
Harrisburg Hornets Colby Brown Male 4:30 p.m. 3 A 0356
Valley View Jr. High Jack Wills Male 4:30 p.m. 3 B 0381
Harrisburg Hornets Callie Caldwell Female 4:30 p.m. 4 A 0357
Valley View Jr. High Gaige Zaffarano Male 4:30 p.m. 4 B 0382
Harrisburg Hornets Trey Davis Male 4:30 p.m. 5 A 0358
Maynard High School Archery Tanner Atkins Male 4:30 p.m. 5 B 0383
Harrisburg Hornets Abby Faulkner Female 4:30 p.m. 6 A 0359
Maynard High School Archery Austin Crain Male 4:30 p.m. 6 B 0384
Harrisburg Hornets Taura Hensley Female 4:30 p.m. 7 A 0360
Maynard High School Archery Alexis Jansen Female 4:30 p.m. 7 B 0385
Harrisburg Hornets Derrick Holt Male 4:30 p.m. 8 A 0361
Maynard High School Archery Dakota Johnson Male 4:30 p.m. 8 B 0386
Harrisburg Hornets Rylan Howton Male 4:30 p.m. 9 A 0362
Maynard High School Archery Hannah Jones Female 4:30 p.m. 9 B 0387
Harrisburg Hornets Skylar Jarvis Female 4:30 p.m. 10 A 0363
Maynard Middle School Jacob Almasy Male 4:30 p.m. 10 B 0388
Harrisburg Hornets Dakota Kroll Male 4:30 p.m. 11 A 0364
Maynard Middle School Kasey Barnett Female 4:30 p.m. 11 B 0389
Maynard Elementary Archery Dawson Goins Male 4:30 p.m. 12 A 0365
Maynard Middle School Logan Caldwell Male 4:30 p.m. 12 B 0390
Maynard Elementary Archery Jackson Pearcy Male 4:30 p.m. 13 A 0366
Maynard Middle School Steel Clark Male 4:30 p.m. 13 B 0391
Maynard Elementary Archery Savannah Perkins Female 4:30 p.m. 14 A 0367
Maynard Middle School Dylan Collier Male 4:30 p.m. 14 B 0392
Maynard Elementary Archery Brice Weisenbach Male 4:30 p.m. 15 A 0368
Maynard Middle School Kaydance Collier Female 4:30 p.m. 15 B 0393
Harrisburg Hornets Jacob Kroll Male 4:30 p.m. 16 A 0369
Maynard Middle School Jessica Craft Male 4:30 p.m. 16 B 0394
Harrisburg Hornets Logan Laws Male 4:30 p.m. 17 A 0370
Maynard Middle School Nick Eddington Male 4:30 p.m. 17 B 0395
Harrisburg Hornets Taylor Mathis Male 4:30 p.m. 18 A 0371
Maynard High School Archery Jason Jones Male 4:30 p.m. 18 B 0396
Harrisburg Hornets River Mcdonald Male 4:30 p.m. 19 A 0372
Maynard High School Archery Mercy Lopez Female 4:30 p.m. 19 B 0397
Harrisburg Hornets Caillou Miller Female 4:30 p.m. 20 A 0373
Maynard High School Archery Calvin Mclaughlin Male 4:30 p.m. 20 B 0398
Harrisburg Hornets Marquell Miller Male 4:30 p.m. 21 A 0374
Maynard High School Archery Austin Shocklee Male 4:30 p.m. 21 B 0399
Harrisburg Hornets Sadie Mooney Female 4:30 p.m. 22 A 0375
Maynard High School Archery Harley Turner Male 4:30 p.m. 22 B 0400
Harrisburg Hornets Megan Price Female 4:30 p.m. 23 A 0376
Maynard Middle School Franklin Elledge Male 4:30 p.m. 23 B 0401
Harrisburg Hornets Harleigh Simmons Female 4:30 p.m. 24 A 0377
Maynard Middle School Hunter Grissom Male 4:30 p.m. 24 B 0402
Harrisburg Hornets Destiny Sturgeon Female 4:30 p.m. 25 A 0378
Maynard Middle School Brent Jones Male 4:30 p.m. 25 B 0403
Harrisburg Hornets Travis Taylor Male 5:30 p.m. 1 A 0404
Maynard Middle School Jarred Jones Male 5:30 p.m. 1 B 0406
Harrisburg Hornets Jason Thomas Male 5:30 p.m. 2 A 0405
Maynard Middle School Lane Kearby Male 5:30 p.m. 2 B 0407
Maynard Middle School Hunter Patrick Male 5:30 p.m. 3 B 0408
Maynard Middle School Angelina Phillips Female 5:30 p.m. 4 B 0409
Paragould High School Carmen Brown Female 5:30 p.m. 5 B 0132
Maynard Middle School Chase Vallance Male 5:30 p.m. 6 B 0411