Site Menu
Tournament: 2018 ANASP State Tournament Elementary & Middle School held in Hot Springs
Team Player Gender Flight Lane Position Shooter Number
Glen Rose Elementary Gavin Lawerence Male 9 a.m. 1 A 0100
2018 -McNair 6th Grade Team Lindsey Robbins Female 9 a.m. 1 B 0200
McNair 5th Grade 2018 Reagan Weathers Female 9 a.m. 2 A 0099
2018 -McNair 6th Grade Team Hayden Phillips Male 9 a.m. 2 B 0199
McNair 5th Grade 2018 Rhett Tidwell Male 9 a.m. 3 A 0098
2018 -McNair 6th Grade Team Desmond Peterson Male 9 a.m. 3 B 0198
McNair 5th Grade 2018 Julien Shew Male 9 a.m. 4 A 0097
2018 -McNair 6th Grade Team Zach Miller Male 9 a.m. 4 B 0197
McNair 5th Grade 2018 Turner Robinson Male 9 a.m. 5 A 0096
2018 -McNair 6th Grade Team Adam Ledzinski Male 9 a.m. 5 B 0196
McNair 5th Grade 2018 Josie Patitz Female 9 a.m. 6 A 0095
2018 -McNair 6th Grade Team Crew Kvern Male 9 a.m. 6 B 0195
McNair 5th Grade 2018 Max Pasquinza Male 9 a.m. 7 A 0094
Glen Rose Middle School Sage Puegh Male 9 a.m. 7 B 0194
McNair 5th Grade 2018 Jackson Miller Male 9 a.m. 8 A 0093
Glen Rose Middle School Sterling Kidder Male 9 a.m. 8 B 0193
McNair 5th Grade 2018 Suzie McWilliams Female 9 a.m. 9 A 0092
Glen Rose Middle School Taylyn Henderson Female 9 a.m. 9 B 0192
Glen Rose Elementary Evan Green Male 9 a.m. 10 A 0091
Glen Rose Middle School Lilly Goss Female 9 a.m. 10 B 0191
Glen Rose Elementary Lance Gray Male 9 a.m. 11 A 0090
Glen Rose Middle School Laci Crow Female 9 a.m. 11 B 0190
Glen Rose Elementary Avery Fikes Female 9 a.m. 12 A 0089
Glen Rose Middle School Gage Chaney Male 9 a.m. 12 B 0189
Glen Rose Elementary Justin Duke Male 9 a.m. 13 A 0088
Glen Rose Middle School Beth Chandler Female 9 a.m. 13 B 0188
Glen Rose Elementary Gracie Diggs Female 9 a.m. 14 A 0087
Glen Rose Middle School Madi Callison Female 9 a.m. 14 B 0187
Glen Rose Elementary Kenneth Cox Male 9 a.m. 15 A 0086
2018 -McNair 6th Grade Team Georgia Hoover Female 9 a.m. 15 B 0186
Glen Rose Elementary Kati Chandler Female 9 a.m. 16 A 0085
2018 -McNair 6th Grade Team Jude Hall Male 9 a.m. 16 B 0185
Glen Rose Elementary Jaelyn Carter Female 9 a.m. 17 A 0084
2018 -McNair 6th Grade Team Hadley (Hap) Hall Male 9 a.m. 17 B 0184
McNair 5th Grade 2018 Maddie Leek Female 9 a.m. 18 A 0083
2018 -McNair 6th Grade Team Zachary Gardner Male 9 a.m. 18 B 0183
McNair 5th Grade 2018 Jack Kestner Male 9 a.m. 19 A 0082
2018 -McNair 6th Grade Team Walker Evins Male 9 a.m. 19 B 0182
McNair 5th Grade 2018 Olivia Karsten Female 9 a.m. 20 A 0081
2018 -McNair 6th Grade Team Linnea Erickson Female 9 a.m. 20 B 0181
McNair 5th Grade 2018 Charlie Graves Male 9 a.m. 21 A 0080
2018 -McNair 6th Grade Team Edie Brannon Female 9 a.m. 21 B 0180
McNair 5th Grade 2018 Marti Gerlaugh Female 9 a.m. 22 A 0079
2018 -McNair 6th Grade Team Presley Blaich Female 9 a.m. 22 B 0179
McNair 5th Grade 2018 Zachary Freeman Male 9 a.m. 23 A 0078
Straight Shooters Sophia Wright Female 9 a.m. 23 B 0178
McNair 5th Grade 2018 Caleb Freeman Male 9 a.m. 24 A 0077
Straight Shooters Cali Wells Female 9 a.m. 24 B 0177
McNair 5th Grade 2018 Landry Clayton Female 9 a.m. 25 A 0076
Straight Shooters Autumn Wells Female 9 a.m. 25 B 0176
Mockingjays Logan Wagnon Male 9 a.m. 26 A 0075
Straight Shooters Annaliese Roth Female 9 a.m. 26 B 0175
Mockingjays Tehya Vestal Female 9 a.m. 27 A 0074
Straight Shooters Graelan Rodgers Male 9 a.m. 27 B 0174
Mockingjays Gideon Rodgers Male 9 a.m. 28 A 0073
Straight Shooters Keenan Pranter Male 9 a.m. 28 B 0173
Mockingjays Kaden Pranter Male 9 a.m. 29 A 0072
Barton Archery Team Ben Wilson Male 9 a.m. 29 B 0172
Mockingjays Sam Nix Male 9 a.m. 30 A 0071
Barton Archery Team Lynley Smith Female 9 a.m. 30 B 0171
Mockingjays Landon Morris Male 9 a.m. 31 A 0070
Barton Archery Team Landen Rainwater Male 9 a.m. 31 B 0170
Mockingjays Rafe Messenger Male 9 a.m. 32 A 0069
Barton Archery Team Millie Mobley Female 9 a.m. 32 B 0169
Vandervoort Elementary 2018 Bradley Wade Male 9 a.m. 33 A 0068
Barton Archery Team Caroline Meadows Female 9 a.m. 33 B 0168
Vandervoort Elementary 2018 Evanna Stokes Female 9 a.m. 34 A 0067
Barton Archery Team Brody Mckinney Male 9 a.m. 34 B 0167
GCT Elementary Kaylee Lemmons Female 9 a.m. 35 A 0658
Barton Archery Team Maggie McDaniel Female 9 a.m. 35 B 0166
Vandervoort Elementary 2018 Cody Shelton Male 9 a.m. 36 A 0065
Barton Archery Team Brooke Mccoy Female 9 a.m. 36 B 0165
Vandervoort Elementary 2018 Mattie Ross Female 9 a.m. 37 A 0064
Straight Shooters Michael Messenger Male 9 a.m. 37 B 0164
Vandervoort Elementary 2018 Charles Richardson Male 9 a.m. 38 A 0063
Straight Shooters Connor Hough Male 9 a.m. 38 B 0163
Vandervoort Elementary 2018 Evan Pierce Male 9 a.m. 39 A 0062
Straight Shooters Timothy Hall Male 9 a.m. 39 B 0162
Vandervoort Elementary 2018 Dylon Morris Male 9 a.m. 40 A 0061
Straight Shooters Isaac Cabibi-Wilkin Male 9 a.m. 40 B 0161
Mockingjays Ryder May Male 9 a.m. 41 A 0060
Straight Shooters Alexandra Brown Female 9 a.m. 41 B 0160
Mockingjays Marshall Little Male 9 a.m. 42 A 0059
Straight Shooters Audrey Bailey Female 9 a.m. 42 B 0159
Mockingjays Maggie Hough Female 9 a.m. 43 A 0058
Barton Archery Team Braden Major Male 9 a.m. 43 B 0158
Mockingjays Michael Caver Male 9 a.m. 44 A 0057
Barton Archery Team Hunter Lawrence Male 9 a.m. 44 B 0157
Mockingjays Emily Calvi Female 9 a.m. 45 A 0056
Barton Archery Team Austin Jobe Male 9 a.m. 45 B 0156
Mockingjays Tripp Bailey Male 9 a.m. 46 A 0055
Barton Archery Team Justin Dumas Male 9 a.m. 46 B 0155
Vandervoort Elementary 2018 Bradley Harwood Male 9 a.m. 47 A 0054
Barton Archery Team Catelyn Connor Female 9 a.m. 47 B 0154
Vandervoort Elementary 2018 Jimmy Glenn Male 9 a.m. 48 A 0053
Barton Archery Team Ava Clark Female 9 a.m. 48 B 0153
Vandervoort Elementary 2018 Riley Dunn Male 9 a.m. 49 A 0052
Barton Archery Team Baylor Blackburn Male 9 a.m. 49 B 0152
Vandervoort Elementary 2018 Laci Dixon Female 9 a.m. 50 A 0051
Barton Archery Team Kamron Bibby Male 9 a.m. 50 B 0151
Vandervoort Elementary 2018 Landon Case Male 9 a.m. 51 A 0050
Acorn Middle 2017 Lori Richardson Female 9 a.m. 51 B 0150
Vandervoort Elementary 2018 Taylor Burk Female 9 a.m. 52 A 0049
Hillcrest Elementary John Woodward Male 9 a.m. 52 B 0149
CCES Archers Claire McKay Female 9 a.m. 53 A 0751
Hillcrest Elementary Owen Wheeler Male 9 a.m. 53 B 0148
Vandervoort Elementary 2018 Dani Atchley Female 9 a.m. 54 A 0047
Hillcrest Elementary Isaac Thomas Male 9 a.m. 54 B 0147
Cooper Elementary Briley Wooldridge Female 9 a.m. 55 A 0046
Hillcrest Elementary Chloe Polston Female 9 a.m. 55 B 0146
Cooper Elementary Brock Williams Male 9 a.m. 56 A 0045
Hillcrest Elementary Christopher Pagan Male 9 a.m. 56 B 0145
Cooper Elementary Jessica Stockley Female 9 a.m. 57 A 0044
Hillcrest Elementary Ryleigh Mullen Female 9 a.m. 57 B 0144
Cooper Elementary Cora Smith Female 9 a.m. 58 A 0043
Hillcrest Elementary Joshua Johnson Male 9 a.m. 58 B 0143
Cooper Elementary Ceeli Smith Female 9 a.m. 59 A 0042
Hillcrest Elementary Cole Johnson Male 9 a.m. 59 B 0142
Cooper Elementary Mya Seusy Female 9 a.m. 60 A 0041
Acorn Middle 2017 Tyler Lyle Male 9 a.m. 60 B 0141
Cooper Elementary Gage Root Male 9 a.m. 61 A 0040
Hillcrest Elementary Peyton Glenn Male 9 a.m. 61 B 0140
Cooper Elementary Micah Quinn Male 9 a.m. 62 A 0039
Hillcrest Elementary Kaden Geurin Male 9 a.m. 62 B 0139
Cooper Elementary Cruz Porter Male 9 a.m. 63 A 0038
Hillcrest Elementary Chloe Davis Female 9 a.m. 63 B 0138
Cooper Elementary Breeley Moll Female 9 a.m. 64 A 0037
Hillcrest Elementary Robert Dail Male 9 a.m. 64 B 0137
Cooper Elementary Luke Miner Male 9 a.m. 65 A 0036
Hillcrest Elementary Breanna Burrow Female 9 a.m. 65 B 0136
Cooper Elementary Walter Hayduk Male 9 a.m. 66 A 0035
Hillcrest Elementary Cameron Burns Male 9 a.m. 66 B 0135
Cooper Elementary Tate Gulbransen Male 9 a.m. 67 A 0034
Hillcrest Elementary Eli Brewer Male 9 a.m. 67 B 0134
Cooper Elementary Trenton Devine Male 9 a.m. 68 A 0033
Hillcrest Elementary Chloe Brannon Female 9 a.m. 68 B 0133
Cooper Elementary Benjamin Davidson Male 9 a.m. 69 A 0032
St. John's Eagles Layne Strohl Male 9 a.m. 69 B 0132
Cooper Elementary Braylen Barrow Male 9 a.m. 70 A 0031
St. John's Eagles Nathan Skinner Male 9 a.m. 70 B 0131
Old High 5th Grade Hudson Wilson Male 9 a.m. 71 A 0030
St. John's Eagles Cameron Rodgers Male 9 a.m. 71 B 0130
Old High 5th Grade Brady Wilker Male 9 a.m. 72 A 0029
St. John's Eagles Denton MeGee Male 9 a.m. 72 B 0129
Old High 5th Grade Isabella Stratman Female 9 a.m. 73 A 0028
St. John's Eagles Kaylee Logsdon Female 9 a.m. 73 B 0128
Old High 5th Grade Phoebe Sperry Female 9 a.m. 74 A 0027
St. John's Eagles Brooks Joslin Male 9 a.m. 74 B 0127
Old High 5th Grade Kaylin Silva Female 9 a.m. 75 A 0026
St. John's Eagles David Jackson Male 9 a.m. 75 B 0126
Old High 5th Grade Leah Scheele Female 9 a.m. 76 A 0025
St. John's Eagles Sawyer Hillman Male 9 a.m. 76 B 0125
Old High 5th Grade Emalia Kuhn Female 9 a.m. 77 A 0024
Pottsville Junior High Tori Woods Female 9 a.m. 77 B 0124
McGehee Elementary Archery Grayson Overton Male 9 a.m. 78 A 0023
Pottsville Junior High Hunter Williams Male 9 a.m. 78 B 0123
McGehee Elementary Archery Mark Newton Male 9 a.m. 79 A 0022
Pottsville Junior High Katy Tramel Female 9 a.m. 79 B 0122
McGehee Elementary Archery Simeon Jordan Male 9 a.m. 80 A 0021
Pottsville Junior High Jerica Stain Female 9 a.m. 80 B 0121
McGehee Elementary Archery Breiyana James Female 9 a.m. 81 A 0020
Pottsville Junior High Carson Oates Male 9 a.m. 81 B 0120
McGehee Elementary Archery Audrey Jacobs Female 9 a.m. 82 A 0019
Pottsville Junior High Isabella Moore Female 9 a.m. 82 B 0119
McGehee Elementary Archery Jonathan Heard Male 9 a.m. 83 A 0018
Pottsville Junior High Gabe Mathis Male 9 a.m. 83 B 0118
McGehee Elementary Archery Macy Harrison Female 9 a.m. 84 A 0017
Pottsville Junior High Carson Lee Male 9 a.m. 84 B 0117
McGehee Elementary Archery Claire Hardin Female 9 a.m. 85 A 0016
St. John's Eagles Jada Hillman Female 9 a.m. 85 B 0116
Old High 5th Grade Rowan Hintz Male 9 a.m. 86 A 0015
St. John's Eagles Ian Hillman Male 9 a.m. 86 B 0115
Old High 5th Grade Lola Harbaugh Female 9 a.m. 87 A 0014
St. John's Eagles Lucas Gibbs Male 9 a.m. 87 B 0114
Old High 5th Grade Olivia Haikey Female 9 a.m. 88 A 0013
St. John's Eagles Harper Feilke Male 9 a.m. 88 B 0113
Old High 5th Grade Eva Gilbreth Female 9 a.m. 89 A 0012
St. John's Eagles Hunter Endres Male 9 a.m. 89 B 0112
Old High 5th Grade David Fletcher Male 9 a.m. 90 A 0011
St. John's Eagles Isaac Cotton Male 9 a.m. 90 B 0111
Old High 5th Grade Ayden Barrow Male 9 a.m. 91 A 0010
St. John's Eagles Anna Kate Bulloch Female 9 a.m. 91 B 0110
Old High 5th Grade Tabitha Baldridge Female 9 a.m. 92 A 0009
St. John's Eagles Ty Berg Male 9 a.m. 92 B 0109
McGehee Elementary Archery Robert Forrest Male 9 a.m. 93 A 0008
Pottsville Junior High Brandon Lasey Male 9 a.m. 93 B 0108
McGehee Elementary Archery John Densmore Male 9 a.m. 94 A 0007
Pottsville Junior High Gracie Johnson Female 9 a.m. 94 B 0107
McGehee Elementary Archery Rashad Brown Male 9 a.m. 95 A 0006
Pottsville Junior High Stephen Guyse Male 9 a.m. 95 B 0106
McGehee Elementary Archery Preston Bennett Male 9 a.m. 96 A 0005
Pottsville Junior High Alyson Greathouse Female 9 a.m. 96 B 0105
McGehee Elementary Archery Daniel Beatty Male 9 a.m. 97 A 0004
Pottsville Junior High Emily Evants Female 9 a.m. 97 B 0104
McGehee Elementary Archery Aden Barnes Male 9 a.m. 98 A 0003
Pottsville Junior High Riley Cook Male 9 a.m. 98 B 0103
McGehee Elementary Archery Max Baker Male 9 a.m. 99 A 0002
Pottsville Junior High Cash Bartlett Male 9 a.m. 99 B 0102
McGehee Elementary Archery Gunnar Baker Male 9 a.m. 100 A 0001
Pottsville Junior High Haley Baird Female 9 a.m. 100 B 0101
Maumelle Stingers Nate Grooms Male 10 a.m. 1 A 0300
PFE Archers Sarah Bailes Female 10 a.m. 1 B 0400
Maumelle Stingers Nick Childers Male 10 a.m. 2 A 0299
Mustangs Ethan Evans Male 10 a.m. 2 B 0399
Maumelle Stingers Chase Carlisle Male 10 a.m. 3 A 0298
Mustangs Analise Earls Female 10 a.m. 3 B 0398
Maumelle Stingers Carter Baldwin Male 10 a.m. 4 A 0297
CCMS Archers Olivia Foley Female 10 a.m. 4 B 0624
Woodland Junior High Olivia Young Female 10 a.m. 5 A 0296
Mustangs Macey Chambers Female 10 a.m. 5 B 0396
Woodland Junior High Victoria Vaught Female 10 a.m. 6 A 0295
Mustangs Gracen Blaylock Female 10 a.m. 6 B 0395
Woodland Junior High Joseph Sheely Male 10 a.m. 7 A 0294
Mustangs Grace Anderson Female 10 a.m. 7 B 0394
Woodland Junior High Kasen Phillips Male 10 a.m. 8 A 0293
Des Arc Eagle Eye Archery Max Stringfellow Male 10 a.m. 8 B 0393
Woodland Junior High Kanon Phillips Male 10 a.m. 9 A 0292
Des Arc Eagle Eye Archery Mason Sherman Male 10 a.m. 9 B 0392
Woodland Junior High Abi Minor Female 10 a.m. 10 A 0291
Des Arc Eagle Eye Archery Rachel Reidhar Female 10 a.m. 10 B 0391
Portland Elementary Archery Club Santa Yanez Female 10 a.m. 11 A 0290
Des Arc Eagle Eye Archery Andrew Madar Male 10 a.m. 11 B 0390
Portland Elementary Archery Club William Standridge Male 10 a.m. 12 A 0289
Des Arc Eagle Eye Archery Matthew Kearby Male 10 a.m. 12 B 0389
Portland Elementary Archery Club Jackson Rankin Male 10 a.m. 13 A 0288
Des Arc Eagle Eye Archery Jack Kearby Male 10 a.m. 13 B 0388
Portland Elementary Archery Club Justus Perry Male 10 a.m. 14 A 0287
Des Arc Eagle Eye Archery Adysen Johnston Female 10 a.m. 14 B 0387
Portland Elementary Archery Club Ella McNemar Female 10 a.m. 15 A 0286
Des Arc Eagle Eye Archery Zackery Holloway Male 10 a.m. 15 B 0386
Portland Elementary Archery Club Kalyn Marshall Female 10 a.m. 16 A 0285
Pangburn Middle School Conner Yancy Male 10 a.m. 16 B 0385
Portland Elementary Archery Club Parker Hammond Male 10 a.m. 17 A 0284
Pangburn Middle School noah robb Male 10 a.m. 17 B 0384
Woodland Junior High Jackson Mcclelland Male 10 a.m. 18 A 0283
Pangburn Middle School dalton hill Male 10 a.m. 18 B 0383
Woodland Junior High Palmer Lunn Male 10 a.m. 19 A 0282
Pangburn Middle School Lilly Henry Female 10 a.m. 19 B 0382
Woodland Junior High Janet Fu Female 10 a.m. 20 A 0281
Pangburn Middle School faith guffey Female 10 a.m. 20 B 0381
Woodland Junior High Taylor Bubniak Male 10 a.m. 21 A 0280
Pangburn Middle School Kiley Glenn Female 10 a.m. 21 B 0380
Woodland Junior High Jackson Brannon Male 10 a.m. 22 A 0279
Des Arc Eagle Eye Archery Brady Holder Female 10 a.m. 22 B 0379
Woodland Junior High Ezra Andersen Female 10 a.m. 23 A 0278
Des Arc Eagle Eye Archery Dustin Gardner Male 10 a.m. 23 B 0378
Portland Elementary Archery Club Key'Vion Duckery Male 10 a.m. 24 A 0277
Des Arc Eagle Eye Archery Cache Flanagan Male 10 a.m. 24 B 0377
Portland Elementary Archery Club Gracie Cessor Female 10 a.m. 25 A 0276
Des Arc Eagle Eye Archery Jakin Cox Male 10 a.m. 25 B 0376
Portland Elementary Archery Club Madylin Carpenter Female 10 a.m. 26 A 0275
Des Arc Eagle Eye Archery Halle Cox Female 10 a.m. 26 B 0375
Portland Elementary Archery Club Ryan Brown Male 10 a.m. 27 A 0274
Des Arc Eagle Eye Archery Ellie Covington Female 10 a.m. 27 B 0374
Portland Elementary Archery Club Christopher Aycock Male 10 a.m. 28 A 0273
Des Arc Eagle Eye Archery Cooper Childers Male 10 a.m. 28 B 0373
Portland Elementary Archery Club Shirlann Allison Female 10 a.m. 29 A 0272
Des Arc Eagle Eye Archery Hayden Brown Male 10 a.m. 29 B 0372
Portland Elementary Archery Club Benjamin Allbritton Male 10 a.m. 30 A 0271
Pangburn Middle School sully cox Male 10 a.m. 30 B 0371
Bethel Middle School Archery Justin Xiao Male 10 a.m. 31 A 0270
Pangburn Middle School madison castleberry Female 10 a.m. 31 B 0370
Bethel Middle School Archery Jennifer Xiao Female 10 a.m. 32 A 0269
Pangburn Middle School Braxton Butler Male 10 a.m. 32 B 0369
Bethel Middle School Archery Ben Wolverton Male 10 a.m. 33 A 0268
Pangburn Middle School Lilly Barnes Female 10 a.m. 33 B 0368
Monticello Blue Steel Easton Byrd Male 10 a.m. 34 A 0533
Pangburn Middle School Harley Baker Female 10 a.m. 34 B 0367
Bethel Middle School Archery Ashley Ocana Female 10 a.m. 35 A 0266
Pangburn Middle School guage arledge Male 10 a.m. 35 B 0366
Bethel Middle School Archery Jackson Meshell Male 10 a.m. 36 A 0265
Hill Farm Elementary Dylan Vinson Male 10 a.m. 36 B 0365
Bethel Middle School Archery Hayden Meshell Male 10 a.m. 37 A 0264
Hill Farm Elementary Keelee Tidwell Female 10 a.m. 37 B 0364
Bethel Middle School Archery Gabriel Manees Male 10 a.m. 38 A 0263
Hill Farm Elementary Kyler Strickland Male 10 a.m. 38 B 0363
SES X-TREME Bad to the Bow Jackson Yarberry Male 10 a.m. 39 A 0262
Hill Farm Elementary Riley Smith Female 10 a.m. 39 B 0362
SES X-TREME Bad to the Bow Lilly Wirzfeld Female 10 a.m. 40 A 0261
Hill Farm Elementary Mackenzie Reese Female 10 a.m. 40 B 0361
SES X-TREME Bad to the Bow Gabe Thomas Male 10 a.m. 41 A 0260
Hill Farm Elementary Jacklyn Price Female 10 a.m. 41 B 0360
SES X-TREME Bad to the Bow Aiden Stout Male 10 a.m. 42 A 0259
Hill Farm Elementary Austyn Oholendt Female 10 a.m. 42 B 0359
SES X-TREME Bad to the Bow Sawyer Smith Male 10 a.m. 43 A 0258
Hill Farm Elementary EJ Keith Male 10 a.m. 43 B 0358
SES X-TREME Bad to the Bow Logan Schrader Male 10 a.m. 44 A 0257
C.E.S. Jessa Wiles Female 10 a.m. 44 B 0357
SES X-TREME Bad to the Bow Jasmine Passmore Female 10 a.m. 45 A 0256
C.E.S. Alex Sims Male 10 a.m. 45 B 0356
SES X-TREME Bad to the Bow Wyatt Nelson Male 10 a.m. 46 A 0255
C.E.S. Eli Roberts Male 10 a.m. 46 B 0355
Bethel Middle School Archery David Johnson Male 10 a.m. 47 A 0254
C.E.S. Isaiah Powell Male 10 a.m. 47 B 0354
Bethel Middle School Archery Blair Gray Female 10 a.m. 48 A 0253
C.E.S. Lawson Petrus Male 10 a.m. 48 B 0353
Bethel Middle School Archery Reece Finney Male 10 a.m. 49 A 0252
C.E.S. Haven Mcclyea Female 10 a.m. 49 B 0352
Bethel Middle School Archery Mitchell Elmore Male 10 a.m. 50 A 0251
C.E.S. Morgan Jones Female 10 a.m. 50 B 0351
Bethel Middle School Archery David Corballis Male 10 a.m. 51 A 0250
C.E.S. Daisy Duke Female 10 a.m. 51 B 0350
Bethel Middle School Archery Hayden Calhoun Male 10 a.m. 52 A 0249
Hill Farm Elementary Preston Howlett Male 10 a.m. 52 B 0349
Bethel Middle School Archery Brylee Bradford Female 10 a.m. 53 A 0248
Hill Farm Elementary Scarlett Hasley Female 10 a.m. 53 B 0348
Bethel Middle School Archery Joshua Bouley Male 10 a.m. 54 A 0247
Hill Farm Elementary Carter Gregory Male 10 a.m. 54 B 0347
SES X-TREME Bad to the Bow Caden Minton Male 10 a.m. 55 A 0246
Hill Farm Elementary Keira Evans Female 10 a.m. 55 B 0346
SES X-TREME Bad to the Bow Nick Miller Male 10 a.m. 56 A 0245
Hill Farm Elementary Kolby Duncan Male 10 a.m. 56 B 0345
SES X-TREME Bad to the Bow Jocelyn Kirby Female 10 a.m. 57 A 0244
Hill Farm Elementary Abigail Dunbar Female 10 a.m. 57 B 0344
SES X-TREME Bad to the Bow Ava Kempson Female 10 a.m. 58 A 0243
Hill Farm Elementary Hudson Buie Male 10 a.m. 58 B 0343
SES X-TREME Bad to the Bow Samual Campos Male 10 a.m. 59 A 0242
Hill Farm Elementary Bentley Balisterri Male 10 a.m. 59 B 0342
SES X-TREME Bad to the Bow Gavyn Benson Male 10 a.m. 60 A 0241
C.E.S. Bailey Dawson Female 10 a.m. 60 B 0341
SES X-TREME Bad to the Bow John Thomas Allen Male 10 a.m. 61 A 0240
C.E.S. Mitch Crouch Male 10 a.m. 61 B 0340
SES X-TREME Bad to the Bow Logan Adams Male 10 a.m. 62 A 0239
C.E.S. Graham Clark Male 10 a.m. 62 B 0339
Waldron Arrow Dogs Faith Yang Female 10 a.m. 63 A 0238
C.E.S. Luke Caviness Male 10 a.m. 63 B 0338
Waldron Arrow Dogs Will Solomon Male 10 a.m. 64 A 0237
C.E.S. Heather Buffalo Female 10 a.m. 64 B 0337
Mighty Mohawks Archery Team Hannah McBroome Female 10 a.m. 65 A 0956
C.E.S. Lofton Brewer Male 10 a.m. 65 B 0336
Waldron Arrow Dogs Lupita Morales Female 10 a.m. 66 A 0235
C.E.S. Gabe Boyle Male 10 a.m. 66 B 0335
Waldron Arrow Dogs Kaden Metcalf Male 10 a.m. 67 A 0234
C.E.S. Estella Azanon Female 10 a.m. 67 B 0334
Waldron Arrow Dogs Brantley Lunsford Male 10 a.m. 68 A 0233
Valley View Intermediate Camden Wood Female 10 a.m. 68 B 0333
Waldron Arrow Dogs Gatlin Lovett Male 10 a.m. 69 A 0232
Valley View Intermediate Emalyn Street Female 10 a.m. 69 B 0332
Waldron Arrow Dogs Daisy Lane Female 10 a.m. 70 A 0231
Valley View Intermediate Cason Stinson Male 10 a.m. 70 B 0331
Oden Middle School Annabell Strother Female 10 a.m. 71 A 0230
Valley View Intermediate Hudson Rogers Male 10 a.m. 71 B 0330
Oden Middle School Abbigail Strother Female 10 a.m. 72 A 0229
Valley View Intermediate Hayden Robertson Male 10 a.m. 72 B 0329
Oden Middle School Ethan Stovall Male 10 a.m. 73 A 0228
Valley View Intermediate Katie Moss Female 10 a.m. 73 B 0328
Oden Middle School Skylin Sliger Female 10 a.m. 74 A 0227
Valley View Intermediate Emma Lyles Female 10 a.m. 74 B 0327
Oden Middle School Matthew Shaw Male 10 a.m. 75 A 0226
Valley View Intermediate Elizabeth Jones Female 10 a.m. 75 B 0326
Oden Middle School Allison Sandlin Female 10 a.m. 76 A 0225
WCC Archery Azrael Lormand Male 10 a.m. 76 B 0325
Oden Middle School Isabella Rivera-Kline Female 10 a.m. 77 A 0224
WCC Archery Jeremiah Ganley Male 10 a.m. 77 B 0324
Oden Middle School Cody Rice Male 10 a.m. 78 A 0223
WCC Archery Mackenzie Eads Female 10 a.m. 78 B 0323
Waldron Arrow Dogs Brayden Houston Male 10 a.m. 79 A 0222
WCC Archery Scout Dawson Female 10 a.m. 79 B 0322
Waldron Arrow Dogs Jessica Holt Female 10 a.m. 80 A 0221
Valley View Intermediate Quince Heringer Male 10 a.m. 80 B 0321
Waldron Arrow Dogs Vivian Holmes Female 10 a.m. 81 A 0220
Valley View Intermediate Jackson Gordy Male 10 a.m. 81 B 0320
Waldron Arrow Dogs Maylee Ewing Female 10 a.m. 82 A 0219
Valley View Intermediate Nick Gammill Male 10 a.m. 82 B 0319
Waldron Arrow Dogs Sean Dixon Male 10 a.m. 83 A 0218
Valley View Intermediate William Crader Male 10 a.m. 83 B 0318
Waldron Arrow Dogs Trinity Combs Female 10 a.m. 84 A 0217
Valley View Intermediate Cole Clayton Male 10 a.m. 84 B 0317
Waldron Arrow Dogs Dylan Brown Male 10 a.m. 85 A 0216
Valley View Intermediate McLendon Best Male 10 a.m. 85 B 0316
Waldron Arrow Dogs Jesse Billings Male 10 a.m. 86 A 0215
Valley View Intermediate Ava Berger Female 10 a.m. 86 B 0315
Oden Middle School Brady Philpot Male 10 a.m. 87 A 0214
Valley View Intermediate Slayde Baker Male 10 a.m. 87 B 0314
Oden Middle School Leah Murray Female 10 a.m. 88 A 0213
WCC Archery Liliana Benavides Female 10 a.m. 88 B 0313
Oden Middle School Trent Morrison Male 10 a.m. 89 A 0212
WCC Archery Jimmy Allen Male 10 a.m. 89 B 0312
Oden Middle School Nathanael Mayo Male 10 a.m. 90 A 0211
WCC Archery Imelda Aleman Female 10 a.m. 90 B 0311
Oden Middle School Caleb Hearne Male 10 a.m. 91 A 0210
Glen Rose Middle School Lane Wallace Male 10 a.m. 91 B 0310
Oden Middle School Tegan Gray Male 10 a.m. 92 A 0209
Glen Rose Middle School Bradley Tillery Male 10 a.m. 92 B 0309
Oden Middle School Isaac Gilbert Male 10 a.m. 93 A 0208
Glen Rose Middle School Tim Taylor Male 10 a.m. 93 B 0308
Glen Rose Elementary Grant Wright Male 10 a.m. 94 A 0207
Glen Rose Middle School Olivia Taylor Female 10 a.m. 94 B 0307
Glen Rose Elementary Ryan Winiecki Female 10 a.m. 95 A 0206
Glen Rose Middle School Diana Taylor Female 10 a.m. 95 B 0306
Glen Rose Elementary Brodey Tillery Male 10 a.m. 96 A 0205
Glen Rose Middle School Ethan Stafford Male 10 a.m. 96 B 0305
Glen Rose Elementary Warren Taylor Male 10 a.m. 97 A 0204
Glen Rose Middle School James Shurtleff Male 10 a.m. 97 B 0304
Glen Rose Elementary Hallie Rogers Female 10 a.m. 98 A 0203
Glen Rose Middle School Tristan Roach Male 10 a.m. 98 B 0303
Glen Rose Elementary Madi Nearhood Female 10 a.m. 99 A 0202
2018 -McNair 6th Grade Team Ethan Walker Male 10 a.m. 99 B 0302
Glen Rose Elementary Zavery May Female 10 a.m. 100 A 0201
2018 -McNair 6th Grade Team Deacon Snyder Male 10 a.m. 100 B 0301
Washington Middle School Nathan Weinischke Male 11 a.m. 1 A 0500
Blevins Elementary School Jaylynn White Female 11 a.m. 1 B 0600
Washington Middle School James Polk Male 11 a.m. 2 A 0499
Blevins Elementary School Jorian Torres Male 11 a.m. 2 B 0599
Washington Middle School Charli Parker Female 11 a.m. 3 A 0498
Blevins Elementary School April Torres Female 11 a.m. 3 B 0598
Washington Middle School Keaton Michael Male 11 a.m. 4 A 0497
Blevins Elementary School Ryleigh Scott Female 11 a.m. 4 B 0597
Fordyce Junior High Payne Nutt Male 11 a.m. 5 A 0496
Blevins Elementary School Cohen Sanders Male 11 a.m. 5 B 0596
Fordyce Junior High Hannah Miller Female 11 a.m. 6 A 0495
Blevins Elementary School Jackson Putz Male 11 a.m. 6 B 0595
Fordyce Junior High Daniel House Male 11 a.m. 7 A 0494
Blevins Elementary School Madison Pacheco Female 11 a.m. 7 B 0594
Fordyce Junior High Elizabeth Grace Female 11 a.m. 8 A 0493
Blevins Elementary School Justin Myrick Male 11 a.m. 8 B 0593
Fordyce Junior High Seth Barner Male 11 a.m. 9 A 0492
Blevins Elementary School Audrey Lovette Female 11 a.m. 9 B 0592
Fordyce Junior High Kia Allen Female 11 a.m. 10 A 0491
Blevins Elementary School Regan Langston Female 11 a.m. 10 B 0591
Washington Middle School Jesus Medina Male 11 a.m. 11 A 0490
Blevins Elementary School Grant Hudman Male 11 a.m. 11 B 0590
Washington Middle School Zoe Jackson Female 11 a.m. 12 A 0489
Blevins Elementary School Maddelyn Harris Female 11 a.m. 12 B 0589
Washington Middle School Peyton Howard Male 11 a.m. 13 A 0488
Blevins Elementary School Faith Cruz Female 11 a.m. 13 B 0588
Washington Middle School Becca Hooks Female 11 a.m. 14 A 0487
Blevins Elementary School Remington Buck Male 11 a.m. 14 B 0587
Washington Middle School Riley Dumas Male 11 a.m. 15 A 0486
Blevins Elementary School Jackson Bonner Male 11 a.m. 15 B 0586
Washington Middle School Emily Chisholm Female 11 a.m. 16 A 0485
DQ Cubs Alex Victoria Male 11 a.m. 16 B 0585
Palestine-Wheatley School Colton Wilson Male 11 a.m. 17 A 0484
DQ Cubs Makenzie Townsend Female 11 a.m. 17 B 0584
Palestine-Wheatley School Nick Thompson Male 11 a.m. 18 A 0483
DQ Cubs Bryan Tapia Male 11 a.m. 18 B 0583
Palestine-Wheatley School Gabby Smith Female 11 a.m. 19 A 0482
DQ Cubs Arrionna Stout Female 11 a.m. 19 B 0582
Palestine-Wheatley School Zack Ramsey Male 11 a.m. 20 A 0481
DQ Cubs Max Pinkerton Male 11 a.m. 20 B 0581
Palestine-Wheatley School Sydney Patton Male 11 a.m. 21 A 0480
DQ Cubs William Peppers Male 11 a.m. 21 B 0580
Palestine-Wheatley School Alexis Mallard Female 11 a.m. 22 A 0479
DQ Cubs Steven Peppers Male 11 a.m. 22 B 0579
Palestine-Wheatley School Joey Jordan Male 11 a.m. 23 A 0478
DQ Cubs Damien Mendez Male 11 a.m. 23 B 0578
Palestine-Wheatley School Tyshonna Hicks Female 11 a.m. 24 A 0477
Cabot Junior High North Hunter Wessel Male 11 a.m. 24 B 0577
Charleston Middle School Jenna Womack Female 11 a.m. 25 A 0476
Cabot Junior High North Jasmine Vaughn Female 11 a.m. 25 B 0576
Charleston Middle School Alyssa Wiliams Female 11 a.m. 26 A 0475
Cabot Junior High North Seth Stark Male 11 a.m. 26 B 0575
Charleston Middle School Adi Robison Female 11 a.m. 27 A 0474
Cabot Junior High North Carson Shaver Male 11 a.m. 27 B 0574
Charleston Middle School Joshua Raines Male 11 a.m. 28 A 0473
Cabot Junior High North Kiya Miller Female 11 a.m. 28 B 0573
Charleston Middle School Lindell Pendleton Male 11 a.m. 29 A 0472
Cabot Junior High North Braeden Megoloff Male 11 a.m. 29 B 0572
Charleston Middle School Colton Pair Male 11 a.m. 30 A 0471
Cabot Junior High North Emily Lewis Female 11 a.m. 30 B 0571
Charleston Middle School Bailee Newton Female 11 a.m. 31 A 0470
Cabot Junior High North Everett Koski Male 11 a.m. 31 B 0570
Charleston Middle School Hunter Little Male 11 a.m. 32 A 0469
DQ Cubs Armando Lopez Male 11 a.m. 32 B 0569
Palestine-Wheatley School Matthew Hemme Male 11 a.m. 33 A 0468
DQ Cubs Kennedy Johnson Female 11 a.m. 33 B 0568
Palestine-Wheatley School Landon Grimes Male 11 a.m. 34 A 0467
DQ Cubs Brittany Hernandez Female 11 a.m. 34 B 0567
Palestine-Wheatley School Nathan Gracey Male 11 a.m. 35 A 0466
DQ Cubs Alexis Hall Female 11 a.m. 35 B 0566
Palestine-Wheatley School Anna French Female 11 a.m. 36 A 0465
DQ Cubs Allison Dockins Female 11 a.m. 36 B 0565
Palestine-Wheatley School Madi Farel Female 11 a.m. 37 A 0464
DQ Cubs Will Collins Male 11 a.m. 37 B 0564
Palestine-Wheatley School Melt Derspuy Male 11 a.m. 38 A 0463
DQ Cubs Diana Barrera Female 11 a.m. 38 B 0563
Palestine-Wheatley School Jared Cook Male 11 a.m. 39 A 0462
DQ Cubs Joaquin Ambriz Male 11 a.m. 39 B 0562
Palestine-Wheatley School Carman Banks Female 11 a.m. 40 A 0461
Cabot Junior High North Dylan Koski Male 11 a.m. 40 B 0561
Charleston Middle School Gracie Koch Female 11 a.m. 41 A 0460
Cabot Junior High North Adam Hall Male 11 a.m. 41 B 0560
Charleston Middle School Brody Koch Male 11 a.m. 42 A 0459
Cabot Junior High North Davion Dunn Male 11 a.m. 42 B 0559
Charleston Middle School Jacob Irelan Male 11 a.m. 43 A 0458
Cabot Junior High North Hailey Drews Female 11 a.m. 43 B 0558
Charleston Middle School Roy Hudson Male 11 a.m. 44 A 0457
Cabot Junior High North Dominick DeVito Male 11 a.m. 44 B 0557
Charleston Middle School Brayden Gilstrap Male 11 a.m. 45 A 0456
Cabot Junior High North Ethan Darcey Male 11 a.m. 45 B 0556
Charleston Middle School Drake Dodson Male 11 a.m. 46 A 0455
Cabot Junior High North Ethan Carroll Male 11 a.m. 46 B 0555
Charleston Middle School Sydney Cross Female 11 a.m. 47 A 0454
Cabot Junior High North Noah Benson Male 11 a.m. 47 B 0554
Charleston Middle School Alex Blevins Male 11 a.m. 48 A 0453
Monticello Blue Steel T.J. Young Male 11 a.m. 48 B 0553
Blue Steel Ashtyn Smith Female 11 a.m. 49 A 0452
Monticello Blue Steel Trystan White Male 11 a.m. 49 B 0552
Blue Steel Peter Simon Male 11 a.m. 50 A 0451
Monticello Blue Steel Dylan Snuffer Male 11 a.m. 50 B 0551
Blue Steel Carleigh Roberts Female 11 a.m. 51 A 0450
Monticello Blue Steel Ladan Pinkus Male 11 a.m. 51 B 0550
Blue Steel John Reid Male 11 a.m. 52 A 0449
Monticello Blue Steel Bryan Nichols Male 11 a.m. 52 B 0549
Blue Steel Mason Montgomery Male 11 a.m. 53 A 0448
Monticello Blue Steel Anna Morgan Female 11 a.m. 53 B 0548
Blue Steel Nathen Livingston Male 11 a.m. 54 A 0447
Monticello Blue Steel Colt Mitchell Male 11 a.m. 54 B 0547
Blue Steel Tripp Lanehart Male 11 a.m. 55 A 0446
Monticello Blue Steel Kaylie Jester Female 11 a.m. 55 B 0546
Blue Steel Jagger Hines Male 11 a.m. 56 A 0445
Hamburg Elementary 2018 Bryleigh Woods Female 11 a.m. 56 B 0545
Valley View Jr. High Gaige Zaffarano Male 11 a.m. 57 A 0444
Hamburg Elementary 2018 Riley Stevens Female 11 a.m. 57 B 0544
Valley View Jr. High Jack Wills Male 11 a.m. 58 A 0443
Hamburg Elementary 2018 Arlasia Russell Female 11 a.m. 58 B 0543
Valley View Jr. High Camille Turney Female 11 a.m. 59 A 0442
Hamburg Elementary 2018 Lily Ramos Female 11 a.m. 59 B 0542
Valley View Jr. High Savannah Thompson Female 11 a.m. 60 A 0441
Hamburg Elementary 2018 Tyler Midwell Male 11 a.m. 60 B 0541
Valley View Jr. High Haley Taylor Female 11 a.m. 61 A 0440
Hamburg Elementary 2018 Jay Alan Johnston Male 11 a.m. 61 B 0540
Valley View Jr. High Noah Stinson Male 11 a.m. 62 A 0439
Hamburg Elementary 2018 Jake Jenkins Male 11 a.m. 62 B 0539
Valley View Jr. High Logan Russell Male 11 a.m. 63 A 0438
Hamburg Elementary 2018 Lexie Huante Female 11 a.m. 63 B 0538
Valley View Jr. High Lawson Pruett Male 11 a.m. 64 A 0437
Monticello Blue Steel Isabella Humphries Female 11 a.m. 64 B 0537
Blue Steel Jackson Hines Male 11 a.m. 65 A 0436
Monticello Blue Steel Logan Hairston Male 11 a.m. 65 B 0536
Blue Steel Blaine Hayden Male 11 a.m. 66 A 0435
Monticello Blue Steel Jaci Gibson Female 11 a.m. 66 B 0535
Blue Steel Lily Gamewell Female 11 a.m. 67 A 0434
Monticello Blue Steel Gavin Daniel Male 11 a.m. 67 B 0534
Blue Steel Jerry Forrest Male 11 a.m. 68 A 0433
Bethel Middle School Archery Cassidy Perry Female 11 a.m. 68 B 0267
Blue Steel Parker Bowman Male 11 a.m. 69 A 0432
Monticello Blue Steel Caleb Briggs Male 11 a.m. 69 B 0532
Blue Steel Mackenzie Asarisi Female 11 a.m. 70 A 0431
Monticello Blue Steel Brooks Bowman Male 11 a.m. 70 B 0531
Blue Steel Zachary Akin Male 11 a.m. 71 A 0430
Monticello Blue Steel Jacob Akin Male 11 a.m. 71 B 0530
Valley View Jr. High Ali Marsh Female 11 a.m. 72 A 0429
Hamburg Elementary 2018 Jackson Harrington Male 11 a.m. 72 B 0529
Valley View Jr. High Connor Lyles Male 11 a.m. 73 A 0428
Hamburg Elementary 2018 Tristan Gourley Female 11 a.m. 73 B 0528
Valley View Jr. High Presley Halk Female 11 a.m. 74 A 0427
Hamburg Elementary 2018 Porter Foote Male 11 a.m. 74 B 0527
Valley View Jr. High Scott Gowan Male 11 a.m. 75 A 0426
Hamburg Elementary 2018 Noah Cunningham Male 11 a.m. 75 B 0526
Valley View Jr. High Will George Male 11 a.m. 76 A 0425
Hamburg Elementary 2018 Conner Cunningham Male 11 a.m. 76 B 0525
Valley View Jr. High Abby Case Female 11 a.m. 77 A 0424
Hamburg Elementary 2018 Katherine Crow Female 11 a.m. 77 B 0524
Valley View Jr. High Luke Bullington Male 11 a.m. 78 A 0423
Hamburg Elementary 2018 Joseph Bussell Male 11 a.m. 78 B 0523
Valley View Jr. High Kadin Brown Male 11 a.m. 79 A 0422
PFE Archers Kenzie Wall Female 11 a.m. 79 B 0522
Emerson Elementary Max Rich Male 11 a.m. 80 A 0421
PFE Archers Cambria Tedrow Female 11 a.m. 80 B 0521
Emerson Elementary DaeQuon Murray Male 11 a.m. 81 A 0420
PFE Archers Maggie Sweet Female 11 a.m. 81 B 0520
Emerson Elementary Gage Keels Male 11 a.m. 82 A 0419
PFE Archers Austin Mosby Male 11 a.m. 82 B 0519
Emerson Elementary Jasper Jones Male 11 a.m. 83 A 0418
PFE Archers Leah McCann Female 11 a.m. 83 B 0518
Emerson Elementary Kaylen Jeffery Female 11 a.m. 84 A 0417
PFE Archers Drake Lussier Male 11 a.m. 84 B 0517
Maumelle Stingers Lizzie Thompson Female 11 a.m. 85 A 0416
PFE Archers Easton Kenley Male 11 a.m. 85 B 0516
Maumelle Stingers Sam Stephens Male 11 a.m. 86 A 0415
PFE Archers Calleigh Kemp Female 11 a.m. 86 B 0515
Maumelle Stingers Tanner Rhea Male 11 a.m. 87 A 0414
Mustangs Ainsley Tippen Female 11 a.m. 87 B 0514
Maumelle Stingers Karter Pawelczak Male 11 a.m. 88 A 0413
Mustangs Travis Seaman Male 11 a.m. 88 B 0513
Maumelle Stingers Thomas Naylor Male 11 a.m. 89 A 0412
Mustangs Laren Mainord Female 11 a.m. 89 B 0512
Maumelle Stingers Silas Mcgarrah Male 11 a.m. 90 A 0411
Mustangs Wyatt Machen Male 11 a.m. 90 B 0511
Maumelle Stingers Matthue Mcgarrah Male 11 a.m. 91 A 0410
Mustangs Kendyl Griffin Female 11 a.m. 91 B 0510
Maumelle Stingers Bailey Mason Female 11 a.m. 92 A 0409
Mustangs Connor Frith Male 11 a.m. 92 B 0509
Emerson Elementary Brylie Hughes Female 11 a.m. 93 A 0408
Mustangs Alex Fallen Male 11 a.m. 93 B 0508
Emerson Elementary Kendall Haire Female 11 a.m. 94 A 0407
PFE Archers Taylor Hines Male 11 a.m. 94 B 0507
Emerson Elementary Cheyanne Evans Female 11 a.m. 95 A 0406
PFE Archers Corbin Hagar Male 11 a.m. 95 B 0506
Emerson Elementary Dawson Dooly Male 11 a.m. 96 A 0405
PFE Archers Meredith Dearasaugh Female 11 a.m. 96 B 0505
Maumelle Stingers Hannah Leslie Female 11 a.m. 97 A 0404
PFE Archers Emily Darragh Female 11 a.m. 97 B 0504
Maumelle Stingers Braden Kemp Male 11 a.m. 98 A 0403
PFE Archers Parker Clausen Male 11 a.m. 98 B 0503
Maumelle Stingers Jenica Jones Female 11 a.m. 99 A 0402
PFE Archers Emma Browning Female 11 a.m. 99 B 0502
Maumelle Stingers Hunter Grumbles Male 11 a.m. 100 A 0401
PFE Archers Gavin Barrickman Male 11 a.m. 100 B 0501
Hamburg Elementary 2018 Hunter Griffin Male 11 a.m. 101 A 9996
McGehee Middle School Matthew Irion Male 11 a.m. 101 A 9999
Blevins Elementary School Zachery Laughard Male 11 a.m. 101 B 9997
Hillcrest Jr. High Denton Doyle Male 1 p.m. 1 A 0700
Hamburg Middle Caden Carpenter Male 1 p.m. 1 B 0800
Hillcrest Jr. High Evan Cain Male 1 p.m. 2 A 0699
Hamburg Middle Stetson Bussell Male 1 p.m. 2 B 0799
Hillcrest Jr. High Larry Burrow Male 1 p.m. 3 A 0698
Valley Springs Middle School Cade Wilburn Male 1 p.m. 3 B 0798
Central Magnet 2018 Marcia Hernandez Female 1 p.m. 4 A 0697
Valley Springs Middle School Luke Vail Male 1 p.m. 4 B 0797
Central Magnet 2018 Ellieanna Harmon Female 1 p.m. 5 A 0696
Valley Springs Middle School Lily Robison Female 1 p.m. 5 B 0796
Central Magnet 2018 Mishael Garcia Male 1 p.m. 6 A 0695
Valley Springs Middle School Kyle Mcdermott Male 1 p.m. 6 B 0795
Central Magnet 2018 Isaiah Garcia Male 1 p.m. 7 A 0694
Valley Springs Middle School Landrey King Female 1 p.m. 7 B 0794
Central Magnet 2018 Kaleb Finley Male 1 p.m. 8 A 0693
Valley Springs Middle School Cayden Keele Male 1 p.m. 8 B 0793
Central Magnet 2018 Cori Farmer Female 1 p.m. 9 A 0692
Valley Springs Middle School Alyssa Jones Female 1 p.m. 9 B 0792
Central Magnet 2018 Gracie Dockins Female 1 p.m. 10 A 0691
Valley Springs Middle School Stevie Jennings Female 1 p.m. 10 B 0791
Central Magnet 2018 Kylie Croslin Female 1 p.m. 11 A 0690
Charleston 5 Azonael Thompson Male 1 p.m. 11 B 0790
Valley Springs Elementary Trent Mudgett Male 1 p.m. 12 A 0689
Charleston 5 JT Smith Male 1 p.m. 12 B 0789
DCMS Wyatt Wood Male 1 p.m. 13 A 0688
Charleston 5 Daisie Sims Female 1 p.m. 13 B 0788
DCMS Jared Wiscaver Male 1 p.m. 14 A 0687
Charleston 5 Jayger Rainwater Male 1 p.m. 14 B 0787
DCMS Maliah Riley Female 1 p.m. 15 A 0686
Charleston 5 Cadee Rainwater Female 1 p.m. 15 B 0786
DCMS Alice Regaldo Female 1 p.m. 16 A 0685
Charleston 5 Kinzie Newton Female 1 p.m. 16 B 0785
DCMS Jackson Meier Male 1 p.m. 17 A 0684
Charleston 5 Kyleigh Murray Female 1 p.m. 17 B 0784
DCMS Lailah Jones Female 1 p.m. 18 A 0683
Charleston 5 Luke Law Male 1 p.m. 18 B 0783
DCMS Jordan Jefferson Male 1 p.m. 19 A 0682
Valley Springs Middle School Addie James Female 1 p.m. 19 B 0782
DCMS Will Harmon Male 1 p.m. 20 A 0681
Valley Springs Middle School Easton Henry Male 1 p.m. 20 B 0781
DCMS Kylee Gordon Female 1 p.m. 21 A 0680
Valley Springs Middle School Mckenzie Garrison Female 1 p.m. 21 B 0780
DCMS Dayton England Male 1 p.m. 22 A 0679
Valley Springs Middle School Dade Esters Male 1 p.m. 22 B 0779
DCMS John Dison Male 1 p.m. 23 A 0678
Valley Springs Middle School Claire Deaton Female 1 p.m. 23 B 0778
DCMS Nathan Cockrell Male 1 p.m. 24 A 0677
Valley Springs Middle School Joshua Day Male 1 p.m. 24 B 0777
DCMS Layna Chrabol Female 1 p.m. 25 A 0676
Valley Springs Middle School Adam Byler Male 1 p.m. 25 B 0776
DCMS Waylon Calhoun Male 1 p.m. 26 A 0675
Valley Springs Middle School Jackson Burkeen Male 1 p.m. 26 B 0775
DCMS Jordan Berryman Male 1 p.m. 27 A 0674
Charleston 5 Candice Kniser Female 1 p.m. 27 B 0774
Pottsville Apaches Matt Stringer Male 1 p.m. 28 A 0673
Charleston 5 Airanna Jones Female 1 p.m. 28 B 0773
Pottsville Apaches Austin Sotomayor Male 1 p.m. 29 A 0672
Charleston 5 Hunter Hudson Male 1 p.m. 29 B 0772
Pottsville Apaches Peyton Shewmake Female 1 p.m. 30 A 0671
Charleston 5 Eli Gilstrap Male 1 p.m. 30 B 0771
Pottsville Apaches Zack Scissom Male 1 p.m. 31 A 0670
Charleston 5 Harper Freeman Female 1 p.m. 31 B 0770
Pottsville Apaches Alyssa Nuckols Female 1 p.m. 32 A 0669
Charleston 5 Macy Fox Female 1 p.m. 32 B 0769
Pottsville Apaches Triston Morris Male 1 p.m. 33 A 0668
Charleston 5 Bella Flanagan Female 1 p.m. 33 B 0768
Pottsville Apaches Connor Meyer Male 1 p.m. 34 A 0667
Charleston 5 Danny Byrd Male 1 p.m. 34 B 0767
Pottsville Apaches Laurel McCurrie Female 1 p.m. 35 A 0666
Eagle Mountain Magnet Will Wright Male 1 p.m. 35 B 0766
GCT Elementary Graycen Yeager Female 1 p.m. 36 A 0665
Eagle Mountain Magnet Luke Wilkins Male 1 p.m. 36 B 0765
GCT Elementary Anna-Tipton Puckett Female 1 p.m. 37 A 0664
Eagle Mountain Magnet Annie Weng Female 1 p.m. 37 B 0764
GCT Elementary Alex Pratt Male 1 p.m. 38 A 0663
Eagle Mountain Magnet Trenten Rose Male 1 p.m. 38 B 0763
GCT Elementary Logan Mikel Male 1 p.m. 39 A 0662
Eagle Mountain Magnet Milena Ramirez Female 1 p.m. 39 B 0762
GCT Elementary Ty Middleton Male 1 p.m. 40 A 0661
Eagle Mountain Magnet Carsyn Pfitzner Male 1 p.m. 40 B 0761
GCT Elementary Javan McGowan Male 1 p.m. 41 A 0660
Eagle Mountain Magnet Lane Penn Male 1 p.m. 41 B 0760
GCT Elementary Lyndlee Martin Female 1 p.m. 42 A 0659
Eagle Mountain Magnet Peyton Osborn Male 1 p.m. 42 B 0759
Vandervoort Elementary 2018 Andrew Smith Male 1 p.m. 43 A 0066
CCES Archers Alek Westmoreland Male 1 p.m. 43 B 0758
Pottsville Apaches Matthew Loveland Male 1 p.m. 44 A 0657
CCES Archers Libby Snoke Female 1 p.m. 44 B 0757
Pottsville Apaches Emmaleigh Jarvis Female 1 p.m. 45 A 0656
CCES Archers Brock Smith Male 1 p.m. 45 B 0756
Pottsville Apaches Layton Hollingshead Male 1 p.m. 46 A 0655
CCES Archers Braden Simmons Male 1 p.m. 46 B 0755
Pottsville Apaches Scarlett Gutierrez Female 1 p.m. 47 A 0654
CCES Archers Zackery Shempert Male 1 p.m. 47 B 0754
Pottsville Apaches Colby Davis Male 1 p.m. 48 A 0653
CCES Archers River Scott Male 1 p.m. 48 B 0753
Pottsville Apaches Chris Bynum Male 1 p.m. 49 A 0652
CCES Archers Joshlyn Nail Female 1 p.m. 49 B 0752
Pottsville Apaches Elizabeth Brock Female 1 p.m. 50 A 0651
Vandervoort Elementary 2018 Jacob Barrett Male 1 p.m. 50 B 0048
Pottsville Apaches Jessica Atkins Female 1 p.m. 51 A 0650
Eagle Mountain Magnet Grant Murphree Male 1 p.m. 51 B 0750
GCT Elementary Jackson Kidd Male 1 p.m. 52 A 0649
Eagle Mountain Magnet Alexa Mena Female 1 p.m. 52 B 0749
GCT Elementary Brody Kelley Male 1 p.m. 53 A 0648
Eagle Mountain Magnet Sydney Martin Female 1 p.m. 53 B 0748
GCT Elementary J.D. Hovey Male 1 p.m. 54 A 0647
Eagle Mountain Magnet Chase Kerlen Male 1 p.m. 54 B 0747
GCT Elementary Carter Hicks Male 1 p.m. 55 A 0646
Eagle Mountain Magnet Mai-Lan Ho Female 1 p.m. 55 B 0746
GCT Elementary Jacob Hayes Male 1 p.m. 56 A 0645
Eagle Mountain Magnet Raelyn Ganzer Female 1 p.m. 56 B 0745
GCT Elementary Asher Griffin Male 1 p.m. 57 A 0644
Eagle Mountain Magnet Ava Fitch Female 1 p.m. 57 B 0744
GCT Elementary Alex Coffel Male 1 p.m. 58 A 0643
Eagle Mountain Magnet Chloe Cordell Female 1 p.m. 58 B 0743
GCT Elementary Tucker Beasley Male 1 p.m. 59 A 0642
CCES Archers John Lewallen Male 1 p.m. 59 B 0742
CCMS Archers Joshua Wigginton Male 1 p.m. 60 A 0641
CCES Archers River Landers Male 1 p.m. 60 B 0741
CCMS Archers Bailey Stigall Female 1 p.m. 61 A 0640
CCES Archers Carter Laman Male 1 p.m. 61 B 0740
CCMS Archers Jadyn Stauffer Male 1 p.m. 62 A 0639
CCES Archers Jude Doughty Male 1 p.m. 62 B 0739
CCMS Archers Lawson Simmons Male 1 p.m. 63 A 0638
CCES Archers Carlena Declue Female 1 p.m. 63 B 0738
CCMS Archers River Rodriguez Male 1 p.m. 64 A 0637
CCES Archers Brianna Coles Female 1 p.m. 64 B 0737
CCMS Archers Tia Ring Female 1 p.m. 65 A 0636
CCES Archers Cayden Burrow Male 1 p.m. 65 B 0736
CCMS Archers Mackenzie Moody Female 1 p.m. 66 A 0635
CCES Archers Brayden Burrow Male 1 p.m. 66 B 0735
CCMS Archers Kaylee Leddy Female 1 p.m. 67 A 0634
Birds with Bows 6th Addie Watkins Female 1 p.m. 67 B 0734
Searcy County Elementary Aydyn Woodworth Male 1 p.m. 68 A 0633
Birds with Bows 6th Ashlin Warwick Female 1 p.m. 68 B 0733
Searcy County Elementary Keegan Wallis Male 1 p.m. 69 A 0632
Birds with Bows 6th Mollie Tiner Female 1 p.m. 69 B 0732
Searcy County Elementary Izaak Szitar Male 1 p.m. 70 A 0631
Birds with Bows 6th Carson Sherman Male 1 p.m. 70 B 0731
Searcy County Elementary Lorenzo Rivera Male 1 p.m. 71 A 0630
Birds with Bows 6th Hayden Safell Male 1 p.m. 71 B 0730
Searcy County Elementary Lindsey Reid Female 1 p.m. 72 A 0629
Birds with Bows 6th Christion Reyes Male 1 p.m. 72 B 0729
Searcy County Elementary Dustin Pruitt Male 1 p.m. 73 A 0628
Birds with Bows 6th Landon Malnychuk Male 1 p.m. 73 B 0728
Searcy County Elementary Sidney Morrison Female 1 p.m. 74 A 0627
Birds with Bows 6th Carson Konecny Male 1 p.m. 74 B 0727
Searcy County Elementary Camden Lindsey Male 1 p.m. 75 A 0626
Charleston 4 Maddix Terry Male 1 p.m. 75 B 0726
CCMS Archers Jayson Joplin Male 1 p.m. 76 A 0625
Charleston 4 Kasey Revis Male 1 p.m. 76 B 0725
Mustangs Wyatt Drennan Male 1 p.m. 77 A 0397
Charleston 4 Ava Martinez Female 1 p.m. 77 B 0724
CCMS Archers Wyatt Edwards Male 1 p.m. 78 A 0623
Charleston 4 Brooklynn Martin Female 1 p.m. 78 B 0723
CCMS Archers Katy Cushman Female 1 p.m. 79 A 0622
Charleston 4 Katlynn Little Female 1 p.m. 79 B 0722
CCMS Archers Grayson Carter Male 1 p.m. 80 A 0621
Charleston 4 Carter Little Male 1 p.m. 80 B 0721
CCMS Archers Walker Cannon Male 1 p.m. 81 A 0620
Charleston 4 Kylie Lensing Female 1 p.m. 81 B 0720
CCMS Archers Dalton Brown Male 1 p.m. 82 A 0619
Charleston 4 Brett Lea Male 1 p.m. 82 B 0719
CCMS Archers Abigail Bailey Female 1 p.m. 83 A 0618
Birds with Bows 6th Rainey Heinzelman Male 1 p.m. 83 B 0718
Searcy County Elementary Tate Kelley Male 1 p.m. 84 A 0617
Birds with Bows 6th Dawson Guill Male 1 p.m. 84 B 0717
Searcy County Elementary Kimberly House Female 1 p.m. 85 A 0616
Birds with Bows 6th Dylan Duncan Male 1 p.m. 85 B 0716
Searcy County Elementary River Hacker Male 1 p.m. 86 A 0615
Birds with Bows 6th Landen Duck Male 1 p.m. 86 B 0715
Searcy County Elementary Daniel Griffith Male 1 p.m. 87 A 0614
Birds with Bows 6th Landon Derden Male 1 p.m. 87 B 0714
Searcy County Elementary Horton Eric Male 1 p.m. 88 A 0613
Birds with Bows 6th Cade Coats Male 1 p.m. 88 B 0713
Searcy County Elementary Shay Dunham Male 1 p.m. 89 A 0612
Birds with Bows 6th Chance Brownell Male 1 p.m. 89 B 0712
Searcy County Elementary Cash Cox Male 1 p.m. 90 A 0611
Birds with Bows 6th Madison Brady Female 1 p.m. 90 B 0711
Searcy County Elementary Audrey Blair Female 1 p.m. 91 A 0610
Charleston 4 Maddison Johnson Female 1 p.m. 91 B 0710
Fordyce Junior High Montrel Worthy Male 1 p.m. 92 A 0609
Charleston 4 Payton Hill Male 1 p.m. 92 B 0709
Fordyce Junior High Jakwon Williams Male 1 p.m. 93 A 0608
Charleston 4 Aaliyah Hamilton Female 1 p.m. 93 B 0708
Fordyce Junior High Murlesha Tatum Female 1 p.m. 94 A 0607
Charleston 4 Zane Donberger Male 1 p.m. 94 B 0707
Fordyce Junior High Selena Smith Female 1 p.m. 95 A 0606
Charleston 4 Matthew Curtis Male 1 p.m. 95 B 0706
Fordyce Junior High Helanna Ross Female 1 p.m. 96 A 0605
Charleston 4 Taylor Couthren Female 1 p.m. 96 B 0705
Fordyce Junior High Donna Rook Female 1 p.m. 97 A 0604
Charleston 4 Pyper Berry Female 1 p.m. 97 B 0704
Fordyce Junior High Lauren Petty Female 1 p.m. 98 A 0603
Charleston 4 Logan Allard Male 1 p.m. 98 B 0703
Washington Middle School Samuel York Male 1 p.m. 99 A 0602
Kerry Scott Gabrielle Adair Female 1 p.m. 99 B 0702
Washington Middle School McKayla Wilson Female 1 p.m. 100 A 0601
Blevins Elementary School Kade Wyman Male 1 p.m. 100 B 0701
Westside Elementary (Josh Parks) Parker Ferguson Male 2 p.m. 1 A 0900
Bergman Middle Emilee Evers Female 2 p.m. 1 B 1000
Westside Elementary (Josh Parks) Colt Chism Male 2 p.m. 2 A 0899
Bergman Middle Cherri Dorrough Female 2 p.m. 2 B 0999
Westside Elementary (Josh Parks) Dakota Buck Female 2 p.m. 3 A 0898
Bergman Middle Kaydence Diffey Female 2 p.m. 3 B 0998
Westside Elementary (Josh Parks) Blaine Bryant Male 2 p.m. 4 A 0897
Bergman Middle Emmalee Best Female 2 p.m. 4 B 0997
Westside Elementary (Josh Parks) Danielle Beck Female 2 p.m. 5 A 0896
Bergman Middle Jillian Berry Female 2 p.m. 5 B 0996
Westside Elementary (Josh Parks) Harlee Baker Female 2 p.m. 6 A 0895
Bergman Middle Tyler Bednar Male 2 p.m. 6 B 0995
Westside Elementary (Josh Parks) Gillen Adcock Male 2 p.m. 7 A 0894
Rattler Middle School Archery Owen White Male 2 p.m. 7 B 0994
Alpena Jr. High School Kendra Hulsey Female 2 p.m. 8 A 0893
Rattler Middle School Archery Alec Sigman Male 2 p.m. 8 B 0993
Alpena Jr. High School Kolbe Hicks Male 2 p.m. 9 A 0892
Rattler Middle School Archery Meghan Self Female 2 p.m. 9 B 0992
Alpena Jr. High School Maelee Fultz Female 2 p.m. 10 A 0891
Rattler Middle School Archery Brady Self Male 2 p.m. 10 B 0991
Alpena Jr. High School Tim Dickard Male 2 p.m. 11 A 0890
Rattler Middle School Archery Alexis Rowe Female 2 p.m. 11 B 0990
Alpena Jr. High School Austin Bennett Male 2 p.m. 12 A 0889
Rattler Middle School Archery Jarod Posey Male 2 p.m. 12 B 0989
Alpena Jr. High School Abby Bailey Female 2 p.m. 13 A 0888
Rattler Middle School Archery Samuel Pettigrew Male 2 p.m. 13 B 0988
Alpena Jr. High School Micah Anthony Male 2 p.m. 14 A 0887
Rattler Middle School Archery Alex Mitchell Male 2 p.m. 14 B 0987
Alpena Jr. High School Elijah Anthony Male 2 p.m. 15 A 0886
Omaha Midddle School Shelby Whitehurst Female 2 p.m. 15 B 0986
Rattler Elementary Archery Gracie Terry Female 2 p.m. 16 A 0885
Omaha Midddle School Mason Strobeck Male 2 p.m. 16 B 0985
Rattler Elementary Archery Caleb Terrell Male 2 p.m. 17 A 0884
Omaha Midddle School Kayden Sherwood Male 2 p.m. 17 B 0984
Rattler Elementary Archery Jacob Teel Male 2 p.m. 18 A 0883
Omaha Midddle School Jolie Rivera Female 2 p.m. 18 B 0983
Rattler Elementary Archery Debra Faith Teel Female 2 p.m. 19 A 0882
Omaha Midddle School Alyssa Parker Female 2 p.m. 19 B 0982
Rattler Elementary Archery Makenna Taylor Female 2 p.m. 20 A 0881
Omaha Midddle School Caleb Page Male 2 p.m. 20 B 0981
Rattler Elementary Archery Mabree Sweat Female 2 p.m. 21 A 0880
Omaha Midddle School Moriah McCullough Female 2 p.m. 21 B 0980
Rattler Elementary Archery Bryan Slunder Male 2 p.m. 22 A 0879
Omaha Midddle School Bobby Main Male 2 p.m. 22 B 0979
Rattler Elementary Archery Dalton Manlove Male 2 p.m. 23 A 0878
Rattler Middle School Archery Jackson Manlove Male 2 p.m. 23 B 0978
Batesville Junior High Pioneers Brianna Walker Female 2 p.m. 24 A 0877
Rattler Middle School Archery John Legate Male 2 p.m. 24 B 0977
Batesville Junior High Pioneers Brianna Nava Female 2 p.m. 25 A 0876
Rattler Middle School Archery Dusty Lee Male 2 p.m. 25 B 0976
Batesville Junior High Pioneers Rileigh Murphree Female 2 p.m. 26 A 0875
Rattler Middle School Archery Alyssa Jones Female 2 p.m. 26 B 0975
Batesville Junior High Pioneers Jackson McCormick Male 2 p.m. 27 A 0874
Rattler Middle School Archery Kara Jackson Female 2 p.m. 27 B 0974
Batesville Junior High Pioneers Savannah Martin Female 2 p.m. 28 A 0873
Rattler Middle School Archery Whitney Henderson Female 2 p.m. 28 B 0973
Batesville Junior High Pioneers Willow Lumby Female 2 p.m. 29 A 0872
Rattler Middle School Archery Keyln Gilmer Male 2 p.m. 29 B 0972
Batesville Junior High Pioneers Daniel Latus Male 2 p.m. 30 A 0871
Rattler Middle School Archery Kyla Collins Female 2 p.m. 30 B 0971
Batesville Junior High Pioneers Trenton Hodge Male 2 p.m. 31 A 0870
Omaha Midddle School Katelyn Hunt Female 2 p.m. 31 B 0970
Rattler Elementary Archery Reid Jackson Male 2 p.m. 32 A 0869
Omaha Midddle School Blake Huffman Male 2 p.m. 32 B 0969
Rattler Elementary Archery Jasmin Hughes Female 2 p.m. 33 A 0868
Omaha Midddle School Dally Howell Female 2 p.m. 33 B 0968
Rattler Elementary Archery Jamie Howell Female 2 p.m. 34 A 0867
Omaha Midddle School Xander Hickman Male 2 p.m. 34 B 0967
Rattler Elementary Archery Trista Howard Female 2 p.m. 35 A 0866
Omaha Midddle School Abby Hathaway Female 2 p.m. 35 B 0966
Rattler Elementary Archery Daelyn Henderson Male 2 p.m. 36 A 0865
Omaha Midddle School Dylan Greenwood Male 2 p.m. 36 B 0965
Rattler Elementary Archery Elijah Fugitt Male 2 p.m. 37 A 0864
Omaha Midddle School Brady Dillon Male 2 p.m. 37 B 0964
Rattler Elementary Archery Makaylyn Cheek Female 2 p.m. 38 A 0863
Omaha Midddle School Natalie Alexander Female 2 p.m. 38 B 0963
Rattler Elementary Archery Teegan Barnett Female 2 p.m. 39 A 0862
Mighty Mohawks Archery Team Ali Wise Female 2 p.m. 39 B 0962
Batesville Junior High Pioneers Landen Hodge Male 2 p.m. 40 A 0861
Mighty Mohawks Archery Team Charlie Turner Male 2 p.m. 40 B 0961
Batesville Junior High Pioneers Konnor Fulbright Male 2 p.m. 41 A 0860
Mighty Mohawks Archery Team Lawson Tompkins Male 2 p.m. 41 B 0960
Batesville Junior High Pioneers Abigail Fraley Female 2 p.m. 42 A 0859
Mighty Mohawks Archery Team Jadah Smith Female 2 p.m. 42 B 0959
Batesville Junior High Pioneers Gabby Dockins Female 2 p.m. 43 A 0858
Mighty Mohawks Archery Team Leslie Reaves Female 2 p.m. 43 B 0958
Batesville Junior High Pioneers Taryn Crouch Female 2 p.m. 44 A 0857
Mighty Mohawks Archery Team Morgan Rahn Female 2 p.m. 44 B 0957
Batesville Junior High Pioneers Jayla Cole Female 2 p.m. 45 A 0856
Waldron Arrow Dogs Vanessa Orozco Female 2 p.m. 45 B 0236
Batesville Junior High Pioneers Zane Castleman Male 2 p.m. 46 A 0855
Mighty Mohawks Archery Team Aaron Mauldin Male 2 p.m. 46 B 0955
Batesville Junior High Pioneers Levi Branscum Male 2 p.m. 47 A 0854
Arkansas Arts Academy Middle School Estrella Yang Female 2 p.m. 47 B 0954
Bergman Elementary Katie Jo Willis Female 2 p.m. 48 A 0853
Arkansas Arts Academy Middle School Cassidy Tucker Female 2 p.m. 48 B 0953
Bergman Elementary Hailey Williams Female 2 p.m. 49 A 0852
Arkansas Arts Academy Middle School Genesis Trevino Female 2 p.m. 49 B 0952
Bergman Elementary Kaitlyn Wilkinson Female 2 p.m. 50 A 0851
Arkansas Arts Academy Middle School Olivia Tillman Female 2 p.m. 50 B 0951
Bergman Elementary Joseph Rosas Ortiz Male 2 p.m. 51 A 0850
Arkansas Arts Academy Middle School Alonzo Porchia Male 2 p.m. 51 B 0950
Bergman Elementary Frankie Pruitt Male 2 p.m. 52 A 0849
Arkansas Arts Academy Middle School Luis Melchor Male 2 p.m. 52 B 0949
Bergman Elementary Bentley Malotte Male 2 p.m. 53 A 0848
Arkansas Arts Academy Middle School Sara McMillan Female 2 p.m. 53 B 0948
Bergman Elementary Kiersten Lowry Female 2 p.m. 54 A 0847
Arkansas Arts Academy Middle School Roddy Little Male 2 p.m. 54 B 0947
Bergman Elementary Tyler House Male 2 p.m. 55 A 0846
Mighty Mohawks Archery Team Conner Jordan Male 2 p.m. 55 B 0946
GCT Middle School Drake Williams Male 2 p.m. 56 A 0845
Mighty Mohawks Archery Team Kade Johnson Male 2 p.m. 56 B 0945
GCT Middle School Curtlynn Wilcox Female 2 p.m. 57 A 0844
Mighty Mohawks Archery Team Dillon Gibson Male 2 p.m. 57 B 0944
GCT Middle School Katie Wenger Female 2 p.m. 58 A 0843
Mighty Mohawks Archery Team Mason Dixon Male 2 p.m. 58 B 0943
GCT Middle School T.J. Watson Male 2 p.m. 59 A 0842
Mighty Mohawks Archery Team Emmah Davis Female 2 p.m. 59 B 0942
GCT Middle School Bridger Vines Male 2 p.m. 60 A 0841
Mighty Mohawks Archery Team Landon Buchanan Male 2 p.m. 60 B 0941
GCT Middle School Emma Stone Female 2 p.m. 61 A 0840
Mighty Mohawks Archery Team Ava Baggett Female 2 p.m. 61 B 0940
GCT Middle School Reece Middleton Male 2 p.m. 62 A 0839
Mighty Mohawks Archery Team Aden Baggett Male 2 p.m. 62 B 0939
GCT Middle School Marcus Lemm Male 2 p.m. 63 A 0838
Arkansas Arts Academy Middle School Skylur Lewis Female 2 p.m. 63 B 0938
Bergman Elementary William Hillenburg Male 2 p.m. 64 A 0837
Arkansas Arts Academy Middle School Riley Lewis Male 2 p.m. 64 B 0937
Bergman Elementary Alexus Henrikson Female 2 p.m. 65 A 0836
Arkansas Arts Academy Middle School Jay Hurley Male 2 p.m. 65 B 0936
Bergman Elementary Luke Hable Male 2 p.m. 66 A 0835
Arkansas Arts Academy Middle School Cooper Helsing Male 2 p.m. 66 B 0935
Bergman Elementary Charity Futrell Female 2 p.m. 67 A 0834
Arkansas Arts Academy Middle School Hailey Fox Female 2 p.m. 67 B 0934
Bergman Elementary Anna Culhane Female 2 p.m. 68 A 0833
Arkansas Arts Academy Middle School Kainen Burns Male 2 p.m. 68 B 0933
Bergman Elementary Kenah Canady Female 2 p.m. 69 A 0832
Arkansas Arts Academy Middle School Anthony Barrios Male 2 p.m. 69 B 0932
Bergman Elementary Zeb Adkins Male 2 p.m. 70 A 0831
Arkansas Arts Academy Middle School Will Baltz Male 2 p.m. 70 B 0931
Bergman Elementary Savannah Adams Female 2 p.m. 71 A 0830
Omaha Elementary School Maranda Walker Female 2 p.m. 71 B 0930
GCT Middle School Alexanne Kellett Female 2 p.m. 72 A 0829
Omaha Elementary School Gabby Smith Female 2 p.m. 72 B 0929
GCT Middle School Landon Jackson Male 2 p.m. 73 A 0828
Omaha Elementary School Cohen Sherwood Male 2 p.m. 73 B 0928
GCT Middle School Bailey Hoyer Female 2 p.m. 74 A 0827
Omaha Elementary School Ryan Partee Male 2 p.m. 74 B 0927
GCT Middle School Eli Coffel Male 2 p.m. 75 A 0826
Omaha Elementary School Elizabeth Page Female 2 p.m. 75 B 0926
GCT Middle School Lauren Clark Female 2 p.m. 76 A 0825
Omaha Elementary School Isaac Moore Male 2 p.m. 76 B 0925
GCT Middle School Kenley Burgess Male 2 p.m. 77 A 0824
Omaha Elementary School Peyton Matlock Female 2 p.m. 77 B 0924
GCT Middle School Caise Austin Male 2 p.m. 78 A 0823
Omaha Elementary School Jonah Husser Male 2 p.m. 78 B 0923
GCT Middle School Delaney Aaron Female 2 p.m. 79 A 0822
Hamburg Middle Colton Webb Male 2 p.m. 79 B 0922
Hillcrest Jr. High Skyler Willard Male 2 p.m. 80 A 0821
Hamburg Middle Jalyn Watt Female 2 p.m. 80 B 0921
Hillcrest Jr. High Lucas Walling Male 2 p.m. 81 A 0820
Hamburg Middle Lily Thorton Female 2 p.m. 81 B 0920
Hillcrest Jr. High Talmadge Smith Male 2 p.m. 82 A 0819
Hamburg Middle Josh Sawyer Male 2 p.m. 82 B 0919
Hillcrest Jr. High Kailey Scoggin Female 2 p.m. 83 A 0818
Hamburg Middle Mason Savage Male 2 p.m. 83 B 0918
Hillcrest Jr. High Brooklyn Penn Female 2 p.m. 84 A 0817
Hamburg Middle Willis Robinson Male 2 p.m. 84 B 0917
Hillcrest Jr. High Samera Orrantia Female 2 p.m. 85 A 0816
Hamburg Middle Colton Pippen Male 2 p.m. 85 B 0916
Hillcrest Jr. High Sarah Neeley Female 2 p.m. 86 A 0815
Hamburg Middle Aaron Nelms Male 2 p.m. 86 B 0915
Hillcrest Jr. High Bayleigh Mullen Female 2 p.m. 87 A 0814
Omaha Elementary School Dominque Gabriel Male 2 p.m. 87 B 0914
Central Magnet 2018 Ainsley Stolarik Female 2 p.m. 88 A 0813
Omaha Elementary School Aniaya Gabriel Female 2 p.m. 88 B 0913
Central Magnet 2018 Alex Parrish Male 2 p.m. 89 A 0812
Omaha Elementary School Erin Estes Female 2 p.m. 89 B 0912
Central Magnet 2018 Yuridia Ochoa Female 2 p.m. 90 A 0811
Omaha Elementary School Alexa Duggan Female 2 p.m. 90 B 0911
Central Magnet 2018 Dillon Mcdougal Male 2 p.m. 91 A 0810
Omaha Elementary School Remi Crouch Female 2 p.m. 91 B 0910
Central Magnet 2018 Zach Lindsey Male 2 p.m. 92 A 0809
Omaha Elementary School Molly Crouch Female 2 p.m. 92 B 0909
Central Magnet 2018 Mackenize Lindsey Female 2 p.m. 93 A 0808
Omaha Elementary School Jayden Childers Male 2 p.m. 93 B 0908
Central Magnet 2018 Nathan Koettel Male 2 p.m. 94 A 0807
Omaha Elementary School Clara Alford Female 2 p.m. 94 B 0907
Central Magnet 2018 Emma Jones Female 2 p.m. 95 A 0806
Hamburg Middle Rayleigh Montgomery Female 2 p.m. 95 B 0906
Hillcrest Jr. High Madison Mobley Female 2 p.m. 96 A 0805
Hamburg Middle Tyler Jacks Male 2 p.m. 96 B 0905
Hillcrest Jr. High Kylie Geurin Female 2 p.m. 97 A 0804
Hamburg Middle Julianna Hodge Female 2 p.m. 97 B 0904
Hillcrest Jr. High Taylor Foster Female 2 p.m. 98 A 0803
Hamburg Middle Kacee Gwin Female 2 p.m. 98 B 0903
Hillcrest Jr. High Katie Eddington Female 2 p.m. 99 A 0802
Hamburg Middle Kylan Galloway Male 2 p.m. 99 B 0902
Hillcrest Jr. High Madeline Doyle Female 2 p.m. 100 A 0801
Hamburg Middle Connor Foote Male 2 p.m. 100 B 0901
Taylor Elementary Archery Ashlynn Hinshaw Female 3 p.m. 1 C 9998
wickes straight shooters Alyssa Wilson Female 3 p.m. 27 B 1139
wickes straight shooters Kaylee Williams Female 3 p.m. 28 B 1138
wickes straight shooters Travis Taylor Male 3 p.m. 29 B 1137
wickes straight shooters Christopher Salinas Male 3 p.m. 30 B 1136
wickes straight shooters Noah Richardson Male 3 p.m. 31 B 1135
wickes straight shooters Landrey Richardson Female 3 p.m. 32 B 1134
wickes straight shooters Brandon Perez Male 3 p.m. 33 B 1133
wickes straight shooters Melissa Oglesby Female 3 p.m. 34 B 1132
wickes straight shooters Edwyn Luna Male 3 p.m. 35 B 1131
Taylor Elementary Archery harleigh Williams Female 3 p.m. 36 A 1065
wickes straight shooters Christian Johnson Male 3 p.m. 36 B 1130
Taylor Elementary Archery Jessie Umphries Male 3 p.m. 37 A 1064
wickes straight shooters Braylee Jewell Female 3 p.m. 37 B 1129
Taylor Elementary Archery Julieann Stacks Female 3 p.m. 38 A 1063
wickes straight shooters Marissa Hammer Female 3 p.m. 38 B 1128
Taylor Elementary Archery Carter Roberson Male 3 p.m. 39 A 1062
wickes straight shooters Kelsey Frachiseur Female 3 p.m. 39 B 1127
Taylor Elementary Archery Ryder Millsap Male 3 p.m. 40 A 1061
wickes straight shooters Luke Floyd Male 3 p.m. 40 B 1126
Taylor Elementary Archery Dayton Mcwilliams Male 3 p.m. 41 A 1060
wickes straight shooters Mallory Farringer Female 3 p.m. 41 B 1125
Taylor Elementary Archery Caleb Ezernack Male 3 p.m. 42 A 1059
wickes straight shooters Madalyn Dixon Female 3 p.m. 42 B 1124
Taylor Elementary Archery Kailey Davis Female 3 p.m. 43 A 1058
Hornets 2018 Middle School Archery Team Addison Zimmerman Female 3 p.m. 43 B 1123
Taylor Elementary Archery Emily Cook Female 3 p.m. 44 A 1057
Hornets 2018 Middle School Archery Team Rylee Williams Male 3 p.m. 44 B 1122
Taylor Elementary Archery Jack Collier Male 3 p.m. 45 A 1056
Hornets 2018 Middle School Archery Team Jewel Walley Female 3 p.m. 45 B 1121
Taylor Elementary Archery Emma Collier Female 3 p.m. 46 A 1055
Hornets 2018 Middle School Archery Team Emily Walley Female 3 p.m. 46 B 1120
Taylor Elementary Archery Haley Carson Female 3 p.m. 47 A 1054
Hornets 2018 Middle School Archery Team Ella Thornlery Female 3 p.m. 47 B 1119
Taylor Elementary Archery Ayla Buford Female 3 p.m. 48 A 1053
Hornets 2018 Middle School Archery Team Riley Swofford Male 3 p.m. 48 B 1118
Taylor Elementary Archery Lexi Britt Female 3 p.m. 49 A 1052
Hornets 2018 Middle School Archery Team Tyler Sullivan Male 3 p.m. 49 B 1117
Taylor Elementary Archery Genna Braswell Female 3 p.m. 50 A 1051
Hornets 2018 Middle School Archery Team Karlie Nowlin Female 3 p.m. 50 B 1116
Taylor Elementary Archery Austin Aycock Male 3 p.m. 51 A 1050
Bryant Middle School John Yarberry Male 3 p.m. 51 B 1115
Hornets Elementary Archery Team 2018 Chandler Ward Male 3 p.m. 52 A 1049
Bryant Middle School Corben Wilson Male 3 p.m. 52 B 1114
Hornets Elementary Archery Team 2018 Case Walls Male 3 p.m. 53 A 1048
Bryant Middle School Nicolas West Male 3 p.m. 53 B 1113
Hornets Elementary Archery Team 2018 Jayden Sullivan Male 3 p.m. 54 A 1047
Bryant Middle School Devin Thompson Male 3 p.m. 54 B 1112
Hornets Elementary Archery Team 2018 Cole Pennington Male 3 p.m. 55 A 1046
Bryant Middle School Landon Smith Male 3 p.m. 55 B 1111
Hornets Elementary Archery Team 2018 Sarah Parish Female 3 p.m. 56 A 1045
Bryant Middle School Justin Reese Male 3 p.m. 56 B 1110
Hornets Elementary Archery Team 2018 Hannah Parish Female 3 p.m. 57 A 1044
Bryant Middle School Sean Morris Male 3 p.m. 57 B 1109
Hornets Elementary Archery Team 2018 Jayden Linn Male 3 p.m. 58 A 1043
Bryant Middle School Torin Mathews Male 3 p.m. 58 B 1108
Hornets Elementary Archery Team 2018 Aubrey Lankford Female 3 p.m. 59 A 1042
Hornets 2018 Middle School Archery Team Kameron Mason Female 3 p.m. 59 B 1107
Cabot Junior High South State 2018 Kandice Williams Female 3 p.m. 60 A 1041
Hornets 2018 Middle School Archery Team Emma Leonard Female 3 p.m. 60 B 1106
Cabot Junior High South State 2018 Ashton Trumpfheller Male 3 p.m. 61 A 1040
Hornets 2018 Middle School Archery Team Whit Holland Male 3 p.m. 61 B 1105
Cabot Junior High South State 2018 Devlin Thompson Male 3 p.m. 62 A 1039
Hornets 2018 Middle School Archery Team Mara Holland Female 3 p.m. 62 B 1104
Cabot Junior High South State 2018 Taylor Terrell Female 3 p.m. 63 A 1038
Hornets 2018 Middle School Archery Team Carter Guynes Male 3 p.m. 63 B 1103
Cabot Junior High South State 2018 Tyler Stephens Male 3 p.m. 64 A 1037
Hornets 2018 Middle School Archery Team Kobe Echols Male 3 p.m. 64 B 1102
Cabot Junior High South State 2018 Tania Scarbrough Female 3 p.m. 65 A 1036
Hornets 2018 Middle School Archery Team Skylar Bradford Male 3 p.m. 65 B 1101
Cabot Junior High South State 2018 Kahner Murray Male 3 p.m. 66 A 1035
Hornets 2018 Middle School Archery Team Hayden Black Male 3 p.m. 66 B 1100
Cabot Junior High South State 2018 Lennon Liscomb Female 3 p.m. 67 A 1034
Bryant Middle School Cora Loftis Female 3 p.m. 67 B 1099
Hornets Elementary Archery Team 2018 Cody Kuykendall Male 3 p.m. 68 A 1033
Bryant Middle School Abby Lee Female 3 p.m. 68 B 1098
Hornets Elementary Archery Team 2018 Haze Hulse Male 3 p.m. 69 A 1032
Bryant Middle School Rachel Kauppinen Female 3 p.m. 69 B 1097
Hornets Elementary Archery Team 2018 Kenley Holland Female 3 p.m. 70 A 1031
Bryant Middle School Sam Forst Male 3 p.m. 70 B 1096
Hornets Elementary Archery Team 2018 Evan Echols Male 3 p.m. 71 A 1030
Bryant Middle School Raven Crump Female 3 p.m. 71 B 1095
Hornets Elementary Archery Team 2018 Payton Deckard Male 3 p.m. 72 A 1029
Bryant Middle School Abigail Courtois Female 3 p.m. 72 B 1094
Hornets Elementary Archery Team 2018 Brooklyn Cullum Female 3 p.m. 73 A 1028
Bryant Middle School Brooks Blakeley Male 3 p.m. 73 B 1093
Hornets Elementary Archery Team 2018 Josh Brock Male 3 p.m. 74 A 1027
Bryant Middle School Jonathan Armstrong Male 3 p.m. 74 B 1092
Hornets Elementary Archery Team 2018 Adlee Acre Female 3 p.m. 75 A 1026
Crystal Hill Red Jackets Arionna York Female 3 p.m. 75 B 1091
Cabot Junior High South State 2018 Katy Kendrick Female 3 p.m. 76 A 1025
Crystal Hill Red Jackets Ashtyne Williams Female 3 p.m. 76 B 1090
Cabot Junior High South State 2018 Jackson Jolley Male 3 p.m. 77 A 1024
Crystal Hill Red Jackets Jacob Watson Male 3 p.m. 77 B 1089
Cabot Junior High South State 2018 Julian Hennesy Male 3 p.m. 78 A 1023
Crystal Hill Red Jackets Lydia Warrior Female 3 p.m. 78 B 1088
Cabot Junior High South State 2018 Leah Griffin Female 3 p.m. 79 A 1022
Crystal Hill Red Jackets Breanna Strutz Female 3 p.m. 79 B 1087
Cabot Junior High South State 2018 Payton Gammel Male 3 p.m. 80 A 1021
Crystal Hill Red Jackets Dallas Salaz Male 3 p.m. 80 B 1086
Cabot Junior High South State 2018 Jeslynn Freeman Female 3 p.m. 81 A 1020
Crystal Hill Red Jackets Monica Pinili Female 3 p.m. 81 B 1085
Cabot Junior High South State 2018 Kierstin Bullock Female 3 p.m. 82 A 1019
Crystal Hill Red Jackets Ashtyn Oliver Male 3 p.m. 82 B 1084
Cabot Junior High South State 2018 Eleighcea Azlin Female 3 p.m. 83 A 1018
Bergman Middle Josh Woods Male 3 p.m. 83 B 1083
Westside Elementary (Josh Parks) Landon Tribble Male 3 p.m. 84 A 1017
Bergman Middle Logan Wilkinson Male 3 p.m. 84 B 1082
Westside Elementary (Josh Parks) Hayden Snell Male 3 p.m. 85 A 1016
Bergman Middle Tripp Siemiller Male 3 p.m. 85 B 1081
Westside Elementary (Josh Parks) Jeven Poynor Male 3 p.m. 86 A 1015
Bergman Middle Diego Rosas Ortiz Male 3 p.m. 86 B 1080
Westside Elementary (Josh Parks) Jacob Moore Male 3 p.m. 87 A 1014
Bergman Middle Howard Rogers Male 3 p.m. 87 B 1079
Westside Elementary (Josh Parks) Ryan Miller Male 3 p.m. 88 A 1013
Bergman Middle Rebekkah Poor Female 3 p.m. 88 B 1078
Westside Elementary (Josh Parks) Eli Lane Male 3 p.m. 89 A 1012
Bergman Middle Kaci Keys Female 3 p.m. 89 B 1077
Westside Elementary (Josh Parks) Teegan Johnston Male 3 p.m. 90 A 1011
Bergman Middle Madison Huskey Female 3 p.m. 90 B 1076
Westside Elementary (Josh Parks) Corbit Hiser Male 3 p.m. 91 A 1010
Crystal Hill Red Jackets Destinee Lesure Female 3 p.m. 91 B 1075
Alpena Jr. High School Tori Wheeler Female 3 p.m. 92 A 1009
Crystal Hill Red Jackets Jacob Koscielny Male 3 p.m. 92 B 1074
Alpena Jr. High School Alec Roberson Male 3 p.m. 93 A 1008
Crystal Hill Red Jackets Cole Kennedy Unknown 3 p.m. 93 B 1073
Alpena Jr. High School Kanesha Ramsey Female 3 p.m. 94 A 1007
Crystal Hill Red Jackets Alana Hendrix Female 3 p.m. 94 B 1072
Alpena Jr. High School Tina Perez Female 3 p.m. 95 A 1006
Crystal Hill Red Jackets Anna Goodson Female 3 p.m. 95 B 1071
Alpena Jr. High School Cassidy Ohler Female 3 p.m. 96 A 1005
Crystal Hill Red Jackets Blake Frost Male 3 p.m. 96 B 1070
Alpena Jr. High School Dillen Nichols Male 3 p.m. 97 A 1004
Crystal Hill Red Jackets Chandler Eubanks Male 3 p.m. 97 B 1069
Alpena Jr. High School Allyson Napier Female 3 p.m. 98 A 1003
Crystal Hill Red Jackets Triston Branch Male 3 p.m. 98 B 1068
Alpena Jr. High School Justice Iveson Male 3 p.m. 99 A 1002
Bergman Middle Paige Hillenburg Female 3 p.m. 99 B 1067
Westside Elementary (Josh Parks) Johnna Hardin Female 3 p.m. 100 A 1001
Bergman Middle Katie Hanks Female 3 p.m. 100 B 1066