Site Menu
Tournament: Region 1 held in Bergman
Team Player Gender Flight Lane Position Shooter Number
Bergman Middle Sadie Canady Female 8:30 a.m. 2 B 0027
Bergman Middle Kaydence Diffey Female 8:30 a.m. 3 B 0029
Bergman Middle Cherri Dorrough Female 8:30 a.m. 4 B 0030
Bergman Middle Shyanne Eudy Female 8:30 a.m. 5 B 0031
Bergman Middle Emilee Evers Female 8:30 a.m. 6 B 0032
Bergman Middle Byron Ferron Male 8:30 a.m. 7 B 0033
Bergman High Destiny Anderson Female 8:30 a.m. 8 A 0010
Bergman Middle Isaiah `Fraser Male 8:30 a.m. 8 B 0034
Bergman High Hunter Anderson Male 8:30 a.m. 9 A 0011
Bergman Middle Katie Hanks Female 8:30 a.m. 9 B 0035
Bergman High Nathan Baker Male 8:30 a.m. 10 A 0012
Bergman Middle Kelbi Hillenburg Female 8:30 a.m. 10 B 0036
Bergman High Tiger Banks Female 8:30 a.m. 11 A 0013
Bergman High Makayla Brewer Female 8:30 a.m. 12 A 0014
Bergman Elementary Savannah Adams Female 8:30 a.m. 12 B 0038
Bergman High Courtney Caraway Female 8:30 a.m. 13 A 0015
Bergman Elementary Layla Bauer Female 8:30 a.m. 13 B 0039
Bergman High Dannon Caviness Female 8:30 a.m. 14 A 0016
Bergman Elementary Tyler Bednar Male 8:30 a.m. 14 B 0040
Bergman High Abby Ferron Female 8:30 a.m. 15 A 0017
Bergman Elementary Jillian Berry Female 8:30 a.m. 15 B 0041
Bergman High Melissa Johnson Female 8:30 a.m. 16 A 0018
Bergman Elementary Anna Culhane Female 8:30 a.m. 16 B 0042
Bergman High Lindsey Keymer Female 8:30 a.m. 17 A 0019
Bergman Elementary Charity Futrell Female 8:30 a.m. 17 B 0043
Bergman High Brooke Lorimer Female 8:30 a.m. 18 A 0020
Bergman Elementary Luke Hable Male 8:30 a.m. 18 B 0044
Bergman High Emily Magar Female 8:30 a.m. 19 A 0021
Bergman Elementary Alexus Henrickson Female 8:30 a.m. 19 B 0045
Bergman Elementary Paige Hillenburg Female 8:30 a.m. 20 B 0046
Bergman Elementary Noah Hopkins Male 8:30 a.m. 21 B 0047
Bergman Elementary Tyler House Male 8:30 a.m. 22 B 0048
Bergman Middle Cole Bates Male 8:30 a.m. 23 B 0025
Bergman Middle Emmalee Best Female 8:30 a.m. 24 B 0026
Bergman Middle Elle Jackson Female 9:30 a.m. 1 B 0074
Bergman Middle Camden Keymer Male 9:30 a.m. 2 B 0075
Bergman Middle Kaci Keys Female 9:30 a.m. 3 B 0076
Bergman Middle Gavin Malloy Male 9:30 a.m. 4 B 0077
Bergman High Jacob Patrick Male 9:30 a.m. 5 A 0055
Bergman Middle Emilee Moore Female 9:30 a.m. 5 B 0078
Bergman High Joseph Ramer Male 9:30 a.m. 6 A 0056
Bergman Middle Diego Ortiz Male 9:30 a.m. 6 B 0079
Bergman High Ashton Rogers Female 9:30 a.m. 7 A 0057
Bergman Middle Colton Poor Male 9:30 a.m. 7 B 0080
Bergman High Dakota Thacker Male 9:30 a.m. 8 A 0058
Bergman Middle Rebekkah Poor Female 9:30 a.m. 8 B 0081
Bergman High Seth Valentin Male 9:30 a.m. 9 A 0059
Bergman Middle Emmalee Rogers Female 9:30 a.m. 9 B 0082
Bergman High Logan Wagoner Male 9:30 a.m. 10 A 0060
Bergman Middle Kolby Rogers Male 9:30 a.m. 10 B 0083
Bergman High Allie Ward Female 9:30 a.m. 11 A 0061
Bergman Middle Tripp Siemiller Male 9:30 a.m. 11 B 0084
Bergman High Connor Westlake Male 9:30 a.m. 12 A 0062
Bergman Middle Josh Steigman Male 9:30 a.m. 12 B 0085
Bergman High Bailey Wheeler Female 9:30 a.m. 13 A 0063
Bergman High Haylee Wheeler Female 9:30 a.m. 14 A 0064
Bergman Elementary Kiersten Lowry Female 9:30 a.m. 14 B 0086
Bergman High Jeff Wilson Male 9:30 a.m. 15 A 0065
Bergman Elementary Bentley Malotte Male 9:30 a.m. 15 B 0087
Bergman Middle Josh Woods Male 9:30 a.m. 16 A 0066
Bergman Elementary John Mcgowan Male 9:30 a.m. 16 B 0088
Airedales Demetrio Cedra Male 9:30 a.m. 17 A 0067
Bergman Elementary Joseph Ortiz Male 9:30 a.m. 17 B 0089
Airedales Bryar Coody Male 9:30 a.m. 18 A 0068
Bergman Elementary Ryan Roberts Male 9:30 a.m. 18 B 0090
Airedales Derek Hatcher Male 9:30 a.m. 19 A 0069
Bergman Elementary Howard Rogers Male 9:30 a.m. 19 B 0091
Airedales Sophie Herbert Female 9:30 a.m. 20 A 0070
Bergman Elementary Mahayla Taulbee Female 9:30 a.m. 20 B 0092
Airedales Jasmine Johnson Female 9:30 a.m. 21 A 0071
Bergman Elementary Cale Wagoner Male 9:30 a.m. 21 B 0093
Airedales Lydia Mann Female 9:30 a.m. 22 A 0072
Bergman Elementary Tyson Wells Male 9:30 a.m. 22 B 0094
Bergman Elementary Madison Huskey Female 9:30 a.m. 23 B 0073
McNair 6th Grade 2017 Wyatt Brewer Male 10:30 a.m. 1 A 0097
Bergman Elementary Hailey Williams Female 10:30 a.m. 1 B 0121
McNair 6th Grade 2017 Evan Culpepper Male 10:30 a.m. 2 A 0098
McNair 5th Grade 2017 Vincent Bauer Male 10:30 a.m. 2 B 0122
McNair 6th Grade 2017 Janet Fu Female 10:30 a.m. 3 A 0099
McNair 5th Grade 2017 Presley Blaich Female 10:30 a.m. 3 B 0123
McNair 6th Grade 2017 Isaac Haines Male 10:30 a.m. 4 A 0100
McNair 5th Grade 2017 Edie Brannon Female 10:30 a.m. 4 B 0124
McNair 6th Grade 2017 Lilliana Hanle Female 10:30 a.m. 5 A 0101
McNair 5th Grade 2017 Linnea Erickson Female 10:30 a.m. 5 B 0125
McNair 6th Grade 2017 Dally Harp Female 10:30 a.m. 6 A 0102
McNair 5th Grade 2017 Walker Evins Male 10:30 a.m. 6 B 0126
McNair 6th Grade 2017 Mattea Hoskins Female 10:30 a.m. 7 A 0103
McNair 5th Grade 2017 Benjamin Gangluff Male 10:30 a.m. 7 B 0127
McNair 6th Grade 2017 Caroline Jouett Female 10:30 a.m. 8 A 0104
McNair 5th Grade 2017 Hadley (Hap) Hall Male 10:30 a.m. 8 B 0128
McNair 6th Grade 2017 Ashton Ketchum Male 10:30 a.m. 9 A 0105
McNair 5th Grade 2017 Henry Hanes Male 10:30 a.m. 9 B 0129
McNair 6th Grade 2017 Abi Minor Female 10:30 a.m. 10 A 0106
McNair 5th Grade 2017 Julia Hapgood Female 10:30 a.m. 10 B 0130
Airedales Emma Moore Female 10:30 a.m. 11 A 0107
McNair 5th Grade 2017 Hayden Holt Female 10:30 a.m. 11 B 0131
Airedales Mariah Osborn Female 10:30 a.m. 12 A 0108
McNair 5th Grade 2017 Georgia Hoover Female 10:30 a.m. 12 B 0132
Airedales Sherman Reed Male 10:30 a.m. 13 A 0109
The Golden Arrows Gabrielle Adair Female 10:30 a.m. 13 B 0133
Airedales Mathew Schlegel Male 10:30 a.m. 14 A 0110
The Golden Arrows Jo-Elle Adair Female 10:30 a.m. 14 B 0134
Airedales Savannah Thomas Female 10:30 a.m. 15 A 0111
The Golden Arrows Nehemiah Avila Male 10:30 a.m. 15 B 0135
Airedales Brisen Villarreal Male 10:30 a.m. 16 A 0112
The Golden Arrows Brooke Fout Female 10:30 a.m. 16 B 0136
Airedales Jackson Wright Male 10:30 a.m. 17 A 0113
The Golden Arrows Cayden Giza Male 10:30 a.m. 17 B 0137
McNair 6th Grade 2017 Jaycee Petrone Female 10:30 a.m. 18 A 0114
McNair 5th Grade 2017 Simon Mathis Male 10:30 a.m. 18 B 0138
McNair 6th Grade 2017 Kanon Phillips Male 10:30 a.m. 19 A 0115
McNair 5th Grade 2017 Juan Mckendry Male 10:30 a.m. 19 B 0139
McNair 6th Grade 2017 Kasen Phillips Male 10:30 a.m. 20 A 0116
McNair 5th Grade 2017 Zach Miller Male 10:30 a.m. 20 B 0140
McNair 6th Grade 2017 Brice Remington Male 10:30 a.m. 21 A 0117
McNair 5th Grade 2017 Kyrus Newby Male 10:30 a.m. 21 B 0141
McNair 6th Grade 2017 Emily Robinson Female 10:30 a.m. 22 A 0118
McNair 5th Grade 2017 Isaac Odom Male 10:30 a.m. 22 B 0142
Airedales Anna Marie Mccallister Female 10:30 a.m. 23 A 0095
Bergman Elementary Logan Wilkinson Male 10:30 a.m. 23 B 0119
McNair 6th Grade 2017 Ezra Anderson Female 10:30 a.m. 24 A 0096
Bergman Elementary Carter Williams Male 10:30 a.m. 24 B 0120
McNair 6th Grade 2017 Jacob Shuler Male 11:30 a.m. 1 A 0145
McNair 5th Grade 2017 Charlie Smith Male 11:30 a.m. 1 B 0169
McNair 6th Grade 2017 John Tierney Male 11:30 a.m. 2 A 0146
McNair 5th Grade 2017 Deacon Snyder Male 11:30 a.m. 2 B 0170
McNair 6th Grade 2017 Landon Tierney Male 11:30 a.m. 3 A 0147
McNair 5th Grade 2017 Dylan Springate Male 11:30 a.m. 3 B 0171
McNair 6th Grade 2017 Caleb Young Male 11:30 a.m. 4 A 0148
McNair 5th Grade 2017 Ethan Walker Male 11:30 a.m. 4 B 0172
McNair 6th Grade 2017 Olivia Young Female 11:30 a.m. 5 A 0149
McNair 5th Grade 2017 Josie Whiteman Female 11:30 a.m. 5 B 0173
Vandergriff Elementary Lauren Alley Female 11:30 a.m. 6 A 0150
The Golden Arrows Elisabeth Hays Female 11:30 a.m. 6 B 0174
Vandergriff Elementary Julianne Blaich Female 11:30 a.m. 7 A 0151
The Golden Arrows Trevor Hays Male 11:30 a.m. 7 B 0175
Vandergriff Elementary Makayla Gemeiner Female 11:30 a.m. 8 A 0152
The Golden Arrows Madison Ray Female 11:30 a.m. 8 B 0176
Vandergriff Elementary Matt January Male 11:30 a.m. 9 A 0153
The Golden Arrows Josie Scott Female 11:30 a.m. 9 B 0177
Vandergriff Elementary Will January Male 11:30 a.m. 10 A 0154
The Golden Arrows Tory Scott Female 11:30 a.m. 10 B 0178
Vandergriff Elementary Mai Jones Female 11:30 a.m. 11 A 0155
Elkins Brandon Bamburg Male 11:30 a.m. 11 B 0179
Vandergriff Elementary Jack Kestner Male 11:30 a.m. 12 A 0156
Elkins Rory Clouse Male 11:30 a.m. 12 B 0180
Vandergriff Elementary Ryder Lane Male 11:30 a.m. 13 A 0157
Elkins Payton Coonfield Male 11:30 a.m. 13 B 0181
Vandergriff Elementary Madelyn Louton Female 11:30 a.m. 14 A 0158
Elkins Tyler Copher Male 11:30 a.m. 14 B 0182
Woodland Junior High Kenjela Anderson Female 11:30 a.m. 15 A 0159
Elkins Randall Dyke Male 11:30 a.m. 15 B 0183
Woodland Junior High Jackson Brannon Male 11:30 a.m. 16 A 0160
Elkins Kolby Eiland Male 11:30 a.m. 16 B 0184
Woodland Junior High Taylor Bubniak Male 11:30 a.m. 17 A 0161
Elkins Spencer Epperson Male 11:30 a.m. 17 B 0185
Woodland Junior High Allison Byars Female 11:30 a.m. 18 A 0162
Elkins Easton Fields Male 11:30 a.m. 18 B 0186
Woodland Junior High Jason Cartwright Male 11:30 a.m. 19 A 0163
Elkins Summer Friar Female 11:30 a.m. 19 B 0187
Woodland Junior High Tuck Crider Male 11:30 a.m. 20 A 0164
Elkins Cody Hallmark Male 11:30 a.m. 20 B 0188
Woodland Junior High Anders Den Boer Male 11:30 a.m. 21 A 0165
Elkins Andrew Johnson Male 11:30 a.m. 21 B 0189
Woodland Junior High Madilyn Edwards Female 11:30 a.m. 22 A 0166
Elkins John Kramer Male 11:30 a.m. 22 B 0190
McNair 5th Grade 2017 Brady Brooks Male 11:30 a.m. 23 A 0143
McNair 5th Grade 2017 Desmond Peterson Male 11:30 a.m. 23 B 0167
McNair 6th Grade 2017 Matthew Schrader Male 11:30 a.m. 24 A 0144
McNair 5th Grade 2017 Hayden Phillips Male 11:30 a.m. 24 B 0168
Vandergriff Elementary Will Lowry Male 1:30 p.m. 1 A 0193
Arkansas Arts Academy Elementary Aaron Cleek Male 1:30 p.m. 1 B 0217
Vandergriff Elementary Christina Lu Female 1:30 p.m. 2 A 0194
Arkansas Arts Academy Elementary Xavi Diaz Male 1:30 p.m. 2 B 0218
Vandergriff Elementary Rylan Luningham Male 1:30 p.m. 3 A 0195
Arkansas Arts Academy Elementary Elijah Driggs Male 1:30 p.m. 3 B 0219
Vandergriff Elementary Jackson Miller Male 1:30 p.m. 4 A 0196
Arkansas Arts Academy Elementary Lilybeth Gamez Female 1:30 p.m. 4 B 0220
Vandergriff Elementary Bruce Quayle Male 1:30 p.m. 5 A 0197
Arkansas Arts Academy Elementary Liam Gieskieng Male 1:30 p.m. 5 B 0221
Vandergriff Elementary Evie Sandlin Female 1:30 p.m. 6 A 0198
Arkansas Arts Academy Elementary Cooper Helsing Male 1:30 p.m. 6 B 0222
Vandergriff Elementary Julien Shew Male 1:30 p.m. 7 A 0199
Arkansas Arts Academy Elementary Keenan Joyner Male 1:30 p.m. 7 B 0223
Vandergriff Elementary Conner Stewart Male 1:30 p.m. 8 A 0200
Arkansas Arts Academy Elementary Skylur Lewis Female 1:30 p.m. 8 B 0224
Vandergriff Elementary Tyler Upton Male 1:30 p.m. 9 A 0201
Arkansas Arts Academy Elementary Sofia Lewis Female 1:30 p.m. 9 B 0225
Woodland Junior High Tillie Lefforge Female 1:30 p.m. 10 A 0202
Elkins Ashley Landin Female 1:30 p.m. 10 B 0226
Woodland Junior High Palmer Lunn Male 1:30 p.m. 11 A 0203
Elkins Justin Lewis Male 1:30 p.m. 11 B 0227
Woodland Junior High Jackson Mcclelland Male 1:30 p.m. 12 A 0204
Elkins Jack Miller Male 1:30 p.m. 12 B 0228
Woodland Junior High Lou Petrone Male 1:30 p.m. 13 A 0205
Elkins Austin Howe Male 1:30 p.m. 13 B 0229
Woodland Junior High Oliver Regnier Male 1:30 p.m. 14 A 0206
Elkins Dalton Nagy Male 1:30 p.m. 14 B 0230
Woodland Junior High Zane Riggs Male 1:30 p.m. 15 A 0207
Elkins Sarah Parrish Female 1:30 p.m. 15 B 0231
Woodland Junior High John Sheely Male 1:30 p.m. 16 A 0208
Elkins Elysha Riggs Female 1:30 p.m. 16 B 0232
Woodland Junior High Joseph Sheely Male 1:30 p.m. 17 A 0209
Elkins Karsten Shackelford Male 1:30 p.m. 17 B 0233
Woodland Junior High Eden Snyder Female 1:30 p.m. 18 A 0210
Elkins Leo Timmer Male 1:30 p.m. 18 B 0234
Woodland Junior High Amelia Southern Female 1:30 p.m. 19 A 0211
Arkansas Arts Academy Roddy Little Male 1:30 p.m. 19 B 0252
Woodland Junior High Victoria Vaught Female 1:30 p.m. 20 A 0212
Elkins Jascha Vanbrunt Female 1:30 p.m. 20 B 0236
Arkansas Arts Academy Diego Aguilar Male 1:30 p.m. 21 A 0213
Elkins Westin Wheeler Male 1:30 p.m. 21 B 0237
Arkansas Arts Academy Lucas Block Male 1:30 p.m. 22 A 0214
Arkansas Arts Academy Elementary Henry Little Male 1:30 p.m. 22 B 0238
Woodland Junior High Ruby Gardner Female 1:30 p.m. 23 A 0191
Arkansas Arts Academy Elementary Anthony Barrios Male 1:30 p.m. 23 B 0215
Woodland Junior High Joey Kachel Male 1:30 p.m. 24 A 0192
Arkansas Arts Academy Elementary Zane Blood Male 1:30 p.m. 24 B 0216
Arkansas Arts Academy Zoey Brecheen Female 2:30 p.m. 1 A 0241
Arkansas Arts Academy Elementary Zachary Phillips Male 2:30 p.m. 1 B 0265
Arkansas Arts Academy Darlene Breen Female 2:30 p.m. 2 A 0242
Arkansas Arts Academy Elementary Jay Qualls Male 2:30 p.m. 2 B 0266
Arkansas Arts Academy Justin Fishback Male 2:30 p.m. 3 A 0243
Arkansas Arts Academy Elementary Carolyn Riedel Female 2:30 p.m. 3 B 0267
Arkansas Arts Academy Hailey Fox Female 2:30 p.m. 4 A 0244
Arkansas Arts Academy Elementary Octavio Sanchez Male 2:30 p.m. 4 B 0268
Arkansas Arts Academy Brittin Gamel Male 2:30 p.m. 5 A 0245
Arkansas Arts Academy Elementary Caleb Sparks Male 2:30 p.m. 5 B 0269
Arkansas Arts Academy Riley Helsing Female 2:30 p.m. 6 A 0246
Arkansas Arts Academy Elementary Haylen Swank Female 2:30 p.m. 6 B 0270
Arkansas Arts Academy John Hurley Male 2:30 p.m. 7 A 0247
Arkansas Arts Academy Elementary Genesis Trevino Female 2:30 p.m. 7 B 0271
Huntsville Archery Ryan Thomas Male 2:30 p.m. 8 A 0248
Arkansas Arts Academy Elementary Grayson Wardlaw Male 2:30 p.m. 8 B 0272
Arkansas Arts Academy Olivia Kanak Female 2:30 p.m. 9 A 0249
Arkansas Arts Academy Elementary Samuel Wiseman Male 2:30 p.m. 9 B 0273
Arkansas Arts Academy Riley Lewis Male 2:30 p.m. 10 A 0250
Butterfield Broncos Cody Brooks Male 2:30 p.m. 10 B 0274
Arkansas Arts Academy Ashton Libey Male 2:30 p.m. 11 A 0251
Butterfield Broncos Landry Clayton Female 2:30 p.m. 11 B 0275
Elkins Sydney Valentic Female 2:30 p.m. 12 A 0235
Butterfield Broncos Jaxon Conley Male 2:30 p.m. 12 B 0276
Arkansas Arts Academy Josue Lopez Male 2:30 p.m. 13 A 0253
Butterfield Broncos Andrew Dodds Male 2:30 p.m. 13 B 0277
Arkansas Arts Academy Alexzandra Oneal Female 2:30 p.m. 14 A 0254
Butterfield Broncos Caleb Freeman Male 2:30 p.m. 14 B 0278
Arkansas Arts Academy Alonzo Porchia Male 2:30 p.m. 15 A 0255
Arkansas Arts Academy Taylor Racher Female 2:30 p.m. 16 A 0256
Butterfield Broncos Marti Gerlaugh Female 2:30 p.m. 16 B 0279
Arkansas Arts Academy Makaila Smith Female 2:30 p.m. 17 A 0257
Butterfield Broncos Morgan Hall Female 2:30 p.m. 17 B 0280
Arkansas Arts Academy Olivia Tillman Female 2:30 p.m. 18 A 0258
Arkansas Arts Academy Cassidy Tucker Female 2:30 p.m. 19 A 0259
Providence Academy JH Jack Charlson Male 2:30 p.m. 19 B 0281
Arkansas Arts Academy Noah Washington Male 2:30 p.m. 20 A 0260
Providence Academy JH Ruth Duncan Female 2:30 p.m. 20 B 0282
Huntsville Archery John Vaughan Male 2:30 p.m. 21 A 0261
Providence Academy JH Nathan Evans Male 2:30 p.m. 21 B 0283
Providence Academy SH Heather Ariaza Female 2:30 p.m. 22 A 0262
Providence Academy JH Gabriella Fields Female 2:30 p.m. 22 B 0284
Arkansas Arts Academy Arlie Bray Female 2:30 p.m. 23 A 0239
Arkansas Arts Academy Elementary Sara Mcmillan Female 2:30 p.m. 23 B 0263
Arkansas Arts Academy Lane Brazelton Male 2:30 p.m. 24 A 0240
Arkansas Arts Academy Elementary Richard Pearson Male 2:30 p.m. 24 B 0264
Providence Academy SH Byron Denham Male 3:30 p.m. 1 A 0287
Butterfield Broncos Diana Hernandez Female 3:30 p.m. 1 B 0310
Providence Academy SH Connor Erskine Male 3:30 p.m. 2 A 0288
Butterfield Broncos Olivia Karsten Female 3:30 p.m. 2 B 0311
Providence Academy SH Connor Evans Male 3:30 p.m. 3 A 0289
Butterfield Broncos Maddie Leek Female 3:30 p.m. 3 B 0312
Providence Academy SH Gabby Fields Female 3:30 p.m. 4 A 0290
Butterfield Broncos Cole Lentz Male 3:30 p.m. 4 B 0313
Providence Academy SH Ben Flowers Male 3:30 p.m. 5 A 0291
Butterfield Broncos Crystaline Mahoney Female 3:30 p.m. 5 B 0314
Providence Academy SH Cord Goodnight Male 3:30 p.m. 6 A 0292
Butterfield Broncos Griffin Mikesch Male 3:30 p.m. 6 B 0315
Providence Academy SH Brandon Guthrie Male 3:30 p.m. 7 A 0293
Butterfield Broncos Khicks Olson Male 3:30 p.m. 7 B 0316
St Vincent de Paul Archery Team Mackenzie Burkhart Female 3:30 p.m. 8 A 0294
St Vincent de Paul Archery Team Stella Decker Female 3:30 p.m. 9 A 0295
Providence Academy JH John Muller Male 3:30 p.m. 9 B 0317
St Vincent de Paul Archery Team Alexis Doellinger Female 3:30 p.m. 10 A 0296
Providence Academy JH April Nava Female 3:30 p.m. 10 B 0318
St Vincent de Paul Archery Team Andrew Doellinger Male 3:30 p.m. 11 A 0297
Providence Academy JH Isaac Raymond Male 3:30 p.m. 11 B 0319
St Vincent de Paul Archery Team Omar Gonzalez Male 3:30 p.m. 12 A 0298
Providence Academy JH Reagan Rodgers Female 3:30 p.m. 12 B 0320
St Vincent de Paul Archery Team Calleigh Hilliard Female 3:30 p.m. 13 A 0299
Providence Academy JH Titus Shaver Male 3:30 p.m. 13 B 0321
St Vincent de Paul Archery Team Izzy Iuso Female 3:30 p.m. 14 A 0300
Providence Academy SH Rochelle Vaillancourt Female 3:30 p.m. 14 B 0322
Providence Academy SH Cooper Hance Male 3:30 p.m. 15 A 0301
Providence Academy JH Jacob Whorton Male 3:30 p.m. 15 B 0323
Providence Academy SH Eli Jackson Male 3:30 p.m. 16 A 0302
St Vincent de Paul Archery Team Brayden Bennett Male 3:30 p.m. 16 B 0324
Providence Academy SH Hayun Jeong Female 3:30 p.m. 17 A 0303
St Vincent de Paul Archery Team Jake Estes Male 3:30 p.m. 17 B 0325
Providence Academy SH Jesse Mobley Male 3:30 p.m. 18 A 0304
St Vincent de Paul Archery Team Adrian Gonzalez Male 3:30 p.m. 18 B 0326
Providence Academy SH Hannah Samuel Female 3:30 p.m. 19 A 0305
St Vincent de Paul Archery Team Lucia Hollman Female 3:30 p.m. 19 B 0327
Providence Academy SH Kendra Spreutels Female 3:30 p.m. 20 A 0306
St Vincent de Paul Archery Team Stefany Mendoza Female 3:30 p.m. 20 B 0328
Providence Academy SH Phillip Taylor Male 3:30 p.m. 21 A 0307
Butterfield Broncos Josie Patitz Female 3:30 p.m. 21 B 0050
Providence Academy SH Cale Thomas Male 3:30 p.m. 22 A 0308
Butterfield Broncos Zachary Freeman Male 3:30 p.m. 22 B 0005
Providence Academy SH Ashlynn Arriaza Female 3:30 p.m. 23 A 0285
Providence Academy SH Laura Chaney Female 3:30 p.m. 24 A 0286
Providence Academy JH Marisa Fontana Female 3:30 p.m. 24 B 0309
St Vincent de Paul Archery Team Mia Kelly Female 4:30 p.m. 1 A 0330
St Vincent de Paul Archery Team Landon Maas Male 4:30 p.m. 2 A 0331
St Vincent de Paul Archery Team Meritt Mccarty Female 4:30 p.m. 3 A 0332
St Vincent de Paul Archery Team Delaney Neal Female 4:30 p.m. 4 A 0333
St Vincent de Paul Archery Team Fiona Pierce Female 4:30 p.m. 5 A 0334
St Vincent de Paul Archery Team Jayden Reed Male 4:30 p.m. 6 A 0335
St Vincent de Paul Archery Team Emma Stephens Female 4:30 p.m. 7 A 0336
St Vincent de Paul Archery Team Annabelle Tyburski Female 4:30 p.m. 8 A 0337
St Vincent de Paul Archery Team Ian Murphy Male 4:30 p.m. 8 B 0352
Washington Bowheads Ethan Adams Male 4:30 p.m. 9 A 0338
St Vincent de Paul Archery Team Alyssa Santoleri Female 4:30 p.m. 9 B 0353
Washington Bowheads Ari Buonaiuto Male 4:30 p.m. 10 A 0339
St Vincent de Paul Archery Team Jacob Tyburski Male 4:30 p.m. 10 B 0354
Washington Bowheads Christian Butler Male 4:30 p.m. 11 A 0340
St. Vincent de Paul Middle School Team John Yarnell Male 4:30 p.m. 11 B 0355
Washington Bowheads Jack Gheen Male 4:30 p.m. 12 A 0341
St. Vincent de Paul Middle School Team Lauryn Zeeck Female 4:30 p.m. 12 B 0356
Washington Bowheads Jack Johnson Male 4:30 p.m. 13 A 0342
Washington Bowheads Solara Koser Female 4:30 p.m. 14 A 0343
Cooper Broncos Tabitha Baldridge Female 4:30 p.m. 15 A 0344
Cooper Broncos Ayden Barrows Male 4:30 p.m. 16 A 0345
Cooper Broncos Alex Cannon Male 4:30 p.m. 17 A 0346
Cooper Broncos Evan Ford Male 4:30 p.m. 18 A 0347
Cooper Broncos Chase Gibbons Male 4:30 p.m. 19 A 0348
Cooper Broncos Savannah Hughes Female 4:30 p.m. 20 A 0349
Cooper Broncos Aniteja Kharche Male 4:30 p.m. 21 A 0350
Cooper Broncos Emelia Kuhn Female 4:30 p.m. 22 A 0351
Providence Academy SH Taylor Weber Male 4:30 p.m. 24 A 0329
Washington Bowheads Cole Rogers Male 5:30 p.m. 1 A 0359
Washington Bowheads Olivia Savage Female 5:30 p.m. 2 A 0360
Washington Bowheads Hayden Werner Male 5:30 p.m. 3 A 0361
Washington Bowheads Jolie Westphal Female 5:30 p.m. 4 A 0362
Cooper Broncos Murphy Mcgee Male 5:30 p.m. 5 A 0363
Cooper Broncos Aliyah Montomery Female 5:30 p.m. 6 A 0364
Cooper Broncos Gaige Perry Male 5:30 p.m. 7 A 0365
Cooper Broncos Taylor Saxon Male 5:30 p.m. 8 A 0366
Cooper Broncos Leah Scheele Female 5:30 p.m. 9 A 0367
Cooper Broncos Kaylin Silva Female 5:30 p.m. 10 A 0368
Cooper Broncos Isabella Stratman Female 5:30 p.m. 11 A 0369
Cooper Broncos Sean-Vincent Valdez Male 5:30 p.m. 12 A 0370
Washington Bowheads Phoebe Ostner Female 5:30 p.m. 23 A 0357
Washington Bowheads Liam Pebworth Male 5:30 p.m. 24 A 0358