Site Menu
Tournament: ANASP Region 06 Tournament held in Pangburn
Team Player Gender Flight Lane Position Shooter Number
Pangburn guage arledge Male 8:30 a.m. 1 A 0001
Augusta Red Devils Andrew Grisham Male 8:30 a.m. 1 B 0025
Pangburn harley baker Female 8:30 a.m. 2 A 0002
Augusta Red Devils Joe Grisham Male 8:30 a.m. 2 B 0026
Pangburn miles baker Male 8:30 a.m. 3 A 0003
Augusta Red Devils Chastity Johnson Female 8:30 a.m. 3 B 0027
Pangburn Lilly Barnes Female 8:30 a.m. 4 A 0004
Augusta Red Devils James Jones Male 8:30 a.m. 4 B 0028
Pangburn Gage Baty Male 8:30 a.m. 5 A 0005
Augusta Red Devils William Jones Male 8:30 a.m. 5 B 0029
Pangburn Devan Bell Male 8:30 a.m. 6 A 0006
Augusta Red Devils Echo Morris Male 8:30 a.m. 6 B 0030
Pangburn Ben Bufford Male 8:30 a.m. 7 A 0007
VHS Archery Mason Atkins Male 8:30 a.m. 7 B 0031
Pangburn Braxton Butler Male 8:30 a.m. 8 A 0008
VHS Archery Logan Bass Male 8:30 a.m. 8 B 0032
Pangburn madison castleberry Female 8:30 a.m. 9 A 0009
VHS Archery Karigan Broach Female 8:30 a.m. 9 B 0033
Pangburn sully cox Male 8:30 a.m. 10 A 0010
VHS Archery Peyton Bryant Male 8:30 a.m. 10 B 0034
Pangburn Kiley Glenn Female 8:30 a.m. 11 A 0011
VHS Archery Sue Burgess Female 8:30 a.m. 11 B 0035
Pangburn Brenden Grayum Male 8:30 a.m. 12 A 0012
VHS Archery Gabriel Casarez Male 8:30 a.m. 12 B 0036
WCC Archery Jasmyn Acosta Female 8:30 a.m. 13 A 0013
VHS Archery Tance Crowder Male 8:30 a.m. 13 B 0037
WCC Archery Imelda Aleman Female 8:30 a.m. 14 A 0014
VHS Archery Jacob Dorse Male 8:30 a.m. 14 B 0038
WCC Archery Jimmy Allen Male 8:30 a.m. 15 A 0015
VHS Archery Grant Enis Male 8:30 a.m. 15 B 0039
WCC Archery Brian Beason Male 8:30 a.m. 16 A 0016
VHS Archery Emma Fowler Female 8:30 a.m. 16 B 0040
WCC Archery Alejandro Benavides Male 8:30 a.m. 17 A 0017
VHS Archery Justin Furbor Male 8:30 a.m. 17 B 0041
WCC Archery Liliana Benavides Female 8:30 a.m. 18 A 0018
VHS Archery Jacob Helms Male 8:30 a.m. 18 B 0042
WCC Archery Tyler Braham Male 8:30 a.m. 19 A 0019
Augusta Red Devils Zoie Preller Female 8:30 a.m. 19 B 0043
WCC Archery Ethan Bratton Male 8:30 a.m. 20 A 0020
Augusta Red Devils Ethan Taylor Male 8:30 a.m. 20 B 0044
WCC Archery Hunter Cullum Male 8:30 a.m. 21 A 0021
Augusta Red Devils Justice Vickers Male 8:30 a.m. 21 B 0045
WCC Archery Gunner Dawson Male 8:30 a.m. 22 A 0022
Augusta Red Devils Liberty Vickers Female 8:30 a.m. 22 B 0046
WCC Archery Scout Dawson Female 8:30 a.m. 23 A 0023
Augusta Red Devils Hunter Williams Male 8:30 a.m. 23 B 0047
Pangburn faith guffey Female 8:30 a.m. 24 A 0024
Augusta Red Devils meghan Williams Female 8:30 a.m. 24 B 0048
Pangburn Andy Hansson Male 9:30 a.m. 1 A 0049
Augusta Red Devils Damon Young Male 9:30 a.m. 1 B 0073
Pangburn Emma Hansson Female 9:30 a.m. 2 A 0050
VHS Archery Squire Hill Male 9:30 a.m. 2 B 0074
Pangburn Lilly Henry Female 9:30 a.m. 3 A 0051
VHS Archery Monica Jennings Female 9:30 a.m. 3 B 0075
Pangburn dalton hill Male 9:30 a.m. 4 A 0052
VHS Archery Julia Jones Female 9:30 a.m. 4 B 0076
Pangburn Danielle Marsh Female 9:30 a.m. 5 A 0053
VHS Archery Justin Lee Male 9:30 a.m. 5 B 0077
Pangburn Konner Marsh Male 9:30 a.m. 6 A 0054
VHS Archery Phillip McReynolds Male 9:30 a.m. 6 B 0078
Pangburn noah robb Male 9:30 a.m. 7 A 0055
VHS Archery Madison Moss Female 9:30 a.m. 7 B 0079
Pangburn sky schnider Female 9:30 a.m. 8 A 0056
VHS Archery Bj Nicholson Male 9:30 a.m. 8 B 0080
Pangburn Sidney Selvidge Male 9:30 a.m. 9 A 0057
VHS Archery Andres Santos-Perez Male 9:30 a.m. 9 B 0081
Pangburn Nick Watts Male 9:30 a.m. 10 A 0058
VHS Archery Tristan Whitmire Male 9:30 a.m. 10 B 0082
Pangburn Conner Yancy Male 9:30 a.m. 11 A 0059
VHS Archery Alyssa Williams Female 9:30 a.m. 11 B 0083
WCC Archery Mackenzie Eads Female 9:30 a.m. 12 A 0060
VHS Archery Kaitlyn Williams Female 9:30 a.m. 12 B 0084
WCC Archery Jeremiah Ganley Male 9:30 a.m. 13 A 0061
VHS Archery Joe Woodson Male 9:30 a.m. 13 B 0085
WCC Archery Jesus Garcia Male 9:30 a.m. 14 A 0062
Hornets 2018 Middle School Archery Team Hayden Black Male 9:30 a.m. 14 B 0086
WCC Archery Cadence Henson Female 9:30 a.m. 15 A 0063
Hornets 2018 Middle School Archery Team Skylar Bradford Male 9:30 a.m. 15 B 0087
WCC Archery Cody Inman Male 9:30 a.m. 16 A 0064
Hornets 2018 Middle School Archery Team Laciegh Duncan Female 9:30 a.m. 16 B 0088
WCC Archery Lindsey Loftis Female 9:30 a.m. 17 A 0065
Hornets 2018 Middle School Archery Team Kobe Echols Male 9:30 a.m. 17 B 0089
WCC Archery Azrael Lormand Male 9:30 a.m. 18 A 0066
Hornets 2018 Middle School Archery Team Layne Faulk Male 9:30 a.m. 18 B 0090
WCC Archery Ethan McDougal Male 9:30 a.m. 19 A 0067
Hornets 2018 Middle School Archery Team Dakota Grissom Male 9:30 a.m. 19 B 0091
WCC Archery Kara Miller Female 9:30 a.m. 20 A 0068
Hornets 2018 Middle School Archery Team Carter Guynes Male 9:30 a.m. 20 B 0092
WCC Archery Mason Montgomery Male 9:30 a.m. 21 A 0069
Hornets 2018 Middle School Archery Team James Guynes Male 9:30 a.m. 21 B 0093
WCC Archery Robert Perkins Male 9:30 a.m. 22 A 0070
Hornets 2018 Middle School Archery Team Bayler Hall Male 9:30 a.m. 22 B 0094
Hornets Elementary Archery Team 2018 Adlee Acre Female 9:30 a.m. 23 A 0071
Hornets 2018 Middle School Archery Team Mara Holland Female 9:30 a.m. 23 B 0095
Hornets Elementary Archery Team 2018 Josh Brock Male 9:30 a.m. 24 A 0072
Hornets 2018 Middle School Archery Team Whit Holland Male 9:30 a.m. 24 B 0096
Hornets Elementary Archery Team 2018 Jerit Crownover Male 10:30 a.m. 1 A 0097
Hornets 2018 Middle School Archery Team Emma Leonard Female 10:30 a.m. 1 B 0121
Hornets Elementary Archery Team 2018 Brooklyn Cullum Female 10:30 a.m. 2 A 0098
Hornets 2018 Middle School Archery Team Kameron Mason Female 10:30 a.m. 2 B 0122
Hornets Elementary Archery Team 2018 Payton Deckard Male 10:30 a.m. 3 A 0099
Hornets 2018 Middle School Archery Team Karlie Nowlin Female 10:30 a.m. 3 B 0123
Hornets Elementary Archery Team 2018 Evan Echols Male 10:30 a.m. 4 A 0100
Hornets 2018 Middle School Archery Team Tyler Sullivan Male 10:30 a.m. 4 B 0124
Hornets Elementary Archery Team 2018 Chase Goodson Male 10:30 a.m. 5 A 0101
Hornets 2018 Middle School Archery Team Riley Swofford Male 10:30 a.m. 5 B 0125
Hornets Elementary Archery Team 2018 Jackson Henthorne Male 10:30 a.m. 6 A 0102
Hornets 2018 Middle School Archery Team Ella Thornlery Female 10:30 a.m. 6 B 0126
Hornets Elementary Archery Team 2018 Hallie Holland Female 10:30 a.m. 7 A 0103
Hornets 2018 Middle School Archery Team Emily Walley Female 10:30 a.m. 7 B 0127
Hornets Elementary Archery Team 2018 Kenley Holland Female 10:30 a.m. 8 A 0104
Hornets 2018 Middle School Archery Team Jewel Walley Female 10:30 a.m. 8 B 0128
Hornets Elementary Archery Team 2018 Haddi Hulse Female 10:30 a.m. 9 A 0105
Hornets 2018 Middle School Archery Team Rylee Williams Male 10:30 a.m. 9 B 0129
Palestine-Wheatley School Carman Banks Female 10:30 a.m. 10 A 0106
Hornets 2018 Middle School Archery Team Addison Zimmerman Female 10:30 a.m. 10 B 0130
Palestine-Wheatley School Steven Busby Male 10:30 a.m. 11 A 0107
Palestine-Wheatley School Carolyn Clark Female 10:30 a.m. 12 A 0108
Palestine-Wheatley School Haylee Clark Female 10:30 a.m. 13 A 0109
Palestine-Wheatley School Jared Cook Male 10:30 a.m. 14 A 0110
Palestine-Wheatley School Hunter Criss Male 10:30 a.m. 15 A 0111
Palestine-Wheatley School Ryan Dempsey Male 10:30 a.m. 16 A 0112
Palestine-Wheatley School Phillip Depriest Male 10:30 a.m. 17 A 0113
Palestine-Wheatley School Melt Derspuy Male 10:30 a.m. 18 A 0114
Palestine-Wheatley School Jessica Dessen Female 10:30 a.m. 19 A 0115
Palestine-Wheatley School Madi Farel Female 10:30 a.m. 20 A 0116
Palestine-Wheatley School Nathan Gracey Male 10:30 a.m. 21 A 0117
Hornets Elementary Archery Team 2018 Haze Hulse Male 10:30 a.m. 22 A 0118
Hornets Elementary Archery Team 2018 Cody Kuykendall Male 10:30 a.m. 23 A 0119
Hornets Elementary Archery Team 2018 Alexis Lankford Female 10:30 a.m. 24 A 0120
Hornets Elementary Archery Team 2018 Aubrey Lankford Female 12:30 p.m. 1 A 0131
Hornets Elementary Archery Team 2018 Jayden Linn Male 12:30 p.m. 2 A 0132
Hornets Elementary Archery Team 2018 Hannah Parish Female 12:30 p.m. 3 A 0133
Hornets Elementary Archery Team 2018 Sarah Parish Female 12:30 p.m. 4 A 0134
Hornets Elementary Archery Team 2018 Caleb Pennington Male 12:30 p.m. 5 A 0135
Hornets Elementary Archery Team 2018 Cole Pennington Male 12:30 p.m. 6 A 0136
Hornets Elementary Archery Team 2018 Jayden Sullivan Male 12:30 p.m. 7 A 0137
Hornets Elementary Archery Team 2018 Case Walls Male 12:30 p.m. 8 A 0138
Hornets Elementary Archery Team 2018 Chandler Ward Male 12:30 p.m. 9 A 0139
Palestine-Wheatley School Travis Gracey Male 12:30 p.m. 10 A 0140
Palestine-Wheatley School Cameron Gracy Male 12:30 p.m. 11 A 0141
Palestine-Wheatley School Landon Grimes Male 12:30 p.m. 12 A 0142
Palestine-Wheatley School Matthew Hemme Male 12:30 p.m. 13 A 0143
Palestine-Wheatley School Tyshonna Hicks Female 12:30 p.m. 14 A 0144
Palestine-Wheatley School Justin Holliday Male 12:30 p.m. 15 A 0145
Palestine-Wheatley School Joey Jordan Male 12:30 p.m. 16 A 0146
Palestine-Wheatley School Anna Knowlton Female 12:30 p.m. 17 A 0147
Palestine-Wheatley School Breanna Magalan Female 12:30 p.m. 18 A 0148
Palestine-Wheatley School Alexis Mallard Female 12:30 p.m. 19 A 0149
Palestine-Wheatley School Hailey Patterson Female 12:30 p.m. 20 A 0150
Palestine-Wheatley School Sydney Patton Male 12:30 p.m. 21 A 0151