Site Menu
Tournament: 2020 ANASP Region 12 held in Hamburg
Team Player Gender Flight Lane Position Shooter Number
Hamburg Elementary 2020 Colton Cunningham Male 9 a.m. 1 A 0022
Drew Central High School Joshua Knight Male 9 a.m. 1 B 0047
Hamburg Elementary 2020 Chloe Midwell Female 9 a.m. 2 A 0021
Drew Central High School Jordan Berryman Male 9 a.m. 2 B 0046
Hamburg Elementary 2020 Casen Hensley Male 9 a.m. 3 A 0020
Drew Central High School John Dison Male 9 a.m. 3 B 0045
Hamburg Elementary 2020 Cambree Alexander Female 9 a.m. 4 A 0019
Drew Central High School Jackson Meier Male 9 a.m. 4 B 0044
Hamburg Elementary 2020 Brody Moffatt Male 9 a.m. 5 A 0018
Hamburg High Harley Holland Female 9 a.m. 5 B 0043
Hamburg Elementary 2020 Brielle Laughlin Female 9 a.m. 6 A 0017
Hamburg High Ethan Windham Male 9 a.m. 6 B 0042
Hamburg Elementary 2020 Braxton Lauhon Male 9 a.m. 7 A 0016
Hamburg High Dillon Wilson Male 9 a.m. 7 B 0041
Hamburg Elementary 2020 Bradley Sawyer Male 9 a.m. 8 A 0015
Hamburg High Connor Foote Male 9 a.m. 8 B 0040
Hamburg Elementary 2020 Avery Sivils Female 9 a.m. 9 A 0014
Hamburg High Colton Webb Male 9 a.m. 9 B 0039
Hamburg Elementary 2020 Austin Gilliam Male 9 a.m. 10 A 0013
Hamburg High Claire Swan Female 9 a.m. 10 B 0038
Monticello Blue Steel Josiah Steen Male 9 a.m. 11 A 0012
Hamburg High Andy Lewis Male 9 a.m. 11 B 0037
Monticello Blue Steel Jalen Howell Male 9 a.m. 12 A 0011
Drew Central High School Hunter Frisby Male 9 a.m. 12 B 0036
Monticello Blue Steel Gavin Jacobs Male 9 a.m. 13 A 0010
Drew Central High School Emma Wright Female 9 a.m. 13 B 0035
Monticello Blue Steel Eli Wever Male 9 a.m. 14 A 0009
Drew Central High School Dorian Harris Male 9 a.m. 14 B 0034
Monticello Blue Steel Dylan Prince Male 9 a.m. 15 A 0008
Crossett Middle School Harley Day Female 9 a.m. 15 B 0237
Monticello Blue Steel Danner Loyd Male 9 a.m. 16 A 0007
Drew Central High School Cheyanna England Female 9 a.m. 16 B 0032
Monticello Blue Steel Connor Pippin Male 9 a.m. 17 A 0006
Drew Central High School Cade Gregory Male 9 a.m. 17 B 0031
Monticello Blue Steel Conner Chapman Male 9 a.m. 18 A 0005
Blue Steel Tripp Lanehart Male 9 a.m. 18 B 0178
Monticello Blue Steel Brody Burgeis Male 9 a.m. 19 A 0004
Blue Steel Samuel Napier Male 9 a.m. 19 B 0177
Monticello Blue Steel Bo Hammock Male 9 a.m. 20 A 0003
Drew Central High School Benjamin Hawkins Male 9 a.m. 20 B 0028
Monticello Blue Steel Averie Turner Female 9 a.m. 21 A 0002
Drew Central High School Bekah Brown Female 9 a.m. 21 B 0027
Monticello Blue Steel Andre Williams Male 9 a.m. 22 A 0001
Drew Central High School Amirra Veiga Female 9 a.m. 22 B 0026
Monticello Blue Steel Judd Meeks Male 9 a.m. 23 A 0025
Drew Central High School Pablo Olvera Male 9 a.m. 23 B 0050
Hamburg Elementary 2020 Hannah Cossey Female 9 a.m. 24 A 0024
St. John's Eagles Read Smith Male 9 a.m. 24 B 0164
Hamburg Elementary 2020 Conner Luellen Male 9 a.m. 25 A 0023
Drew Central High School Lydia Robinson Female 9 a.m. 25 B 0048
Hamburg Elementary 2020 Talon Bezzeard Male 10 a.m. 1 A 0072
Blue Steel Ashtyn Smith Female 10 a.m. 1 B 0097
Hamburg Elementary 2020 Samuel Smith Male 10 a.m. 2 A 0071
Blue Steel Abigail Fowler Female 10 a.m. 2 B 0096
Hamburg Elementary 2020 Rowan Tyson Female 10 a.m. 3 A 0070
DCMS Jared Wiscaver Male 10 a.m. 3 B 0095
Hamburg Elementary 2020 Raul Amezcua Male 10 a.m. 4 A 0069
DCMS James Gulledge Male 10 a.m. 4 B 0094
Hamburg Elementary 2020 Oliver Ceja Male 10 a.m. 5 A 0068
DCMS Hunter Griffin Male 10 a.m. 5 B 0093
Hamburg Elementary 2020 Martha Esquivel Female 10 a.m. 6 A 0067
DCMS Greg Berryman Male 10 a.m. 6 B 0092
Hamburg Elementary 2020 Malachi Logue Male 10 a.m. 7 A 0066
DCMS Dakai Henry Male 10 a.m. 7 B 0091
Hamburg Elementary 2020 MacKensie Miller Female 10 a.m. 8 A 0065
DCMS Blaine King Male 10 a.m. 8 B 0090
Hamburg Elementary 2020 Lainey Stewart Female 10 a.m. 9 A 0064
DCMS Allison Lloyd Female 10 a.m. 9 B 0089
Hamburg Elementary 2020 Khloe Johnson Female 10 a.m. 10 A 0063
DCMS Alexis White Female 10 a.m. 10 B 0088
Hamburg Elementary 2020 Hayley Cossey Female 10 a.m. 11 A 0062
DCMS Alexander Preddy Male 10 a.m. 11 B 0087
Monticello Blue Steel Wyatt Smith Male 10 a.m. 12 A 0061
Hamburg High Stetson Bussell Male 10 a.m. 12 B 0086
Monticello Blue Steel William Crutchfield Male 10 a.m. 13 A 0060
Hamburg High Shelbi Verdin Female 10 a.m. 13 B 0085
Monticello Blue Steel Shelby Scott Female 10 a.m. 14 A 0059
Hamburg High Julianna Hodge Female 10 a.m. 14 B 0084
Monticello Blue Steel Seth Wilson Male 10 a.m. 15 A 0058
Hamburg High Josh Sawyer Male 10 a.m. 15 B 0083
Monticello Blue Steel Nora Rodriguez Female 10 a.m. 16 A 0057
Hamburg High Jalyn Watt Female 10 a.m. 16 B 0082
Monticello Blue Steel Natalie Knight Female 10 a.m. 17 A 0056
Hamburg High Jaisley Holland Female 10 a.m. 17 B 0081
Monticello Blue Steel Megan Jackson Female 10 a.m. 18 A 0055
Hamburg High Hunter Adams Male 10 a.m. 18 B 0080
Monticello Blue Steel Mallory Burgeis Female 10 a.m. 19 A 0054
Drew Central High School Will Harmon Male 10 a.m. 19 B 0079
Monticello Blue Steel Luke Reid Male 10 a.m. 20 A 0053
Drew Central High School Waylon Calhoun Male 10 a.m. 20 B 0078
Monticello Blue Steel Kaleigh Roberts Female 10 a.m. 21 A 0052
Drew Central High School Tara Duvall Female 10 a.m. 21 B 0077
Monticello Blue Steel Julian Lattimore Male 10 a.m. 22 A 0051
Drew Central High School Seth Rangel Male 10 a.m. 22 B 0076
Team Star City Alissa Austin Female 10 a.m. 23 A 0075
Blue Steel Carleigh Roberts Female 10 a.m. 23 B 0100
Team Star City Albert Brown Male 10 a.m. 24 A 0074
Blue Steel Braden Holeman Male 10 a.m. 24 B 0099
Hamburg Elementary 2020 William Patrick Male 10 a.m. 25 A 0073
Blue Steel Aslyn Reed Female 10 a.m. 25 B 0098
Team Star City Joe Harris Male 11 a.m. 1 A 0122
Blue Steel Luke Hairston Male 11 a.m. 1 B 0147
Team Star City Jasmine Curtis Female 11 a.m. 2 A 0121
Blue Steel Levi Owens Male 11 a.m. 2 B 0146
Team Star City jasmine ebbert Female 11 a.m. 3 A 0120
Blue Steel Landon Reid Male 11 a.m. 3 B 0145
St. John's Eagles Jackson Short Male 11 a.m. 4 A 0119
Blue Steel Keegan Murphy Male 11 a.m. 4 B 0144
St. John's Eagles Isaac Cotton Male 11 a.m. 5 A 0118
Blue Steel Jon Luke Brotherton Male 11 a.m. 5 B 0143
St. John's Eagles Hunter Endres Male 11 a.m. 6 A 0117
Blue Steel Jonah Lindsey Male 11 a.m. 6 B 0142
St. John's Eagles Harper Feilke Male 11 a.m. 7 A 0116
DCMS Tristan Stanley Female 11 a.m. 7 B 0141
St. John's Eagles Ethan Boyd Male 11 a.m. 8 A 0115
DCMS Samuel England Male 11 a.m. 8 B 0140
St. John's Eagles Denton MeGee Male 11 a.m. 9 A 0114
DCMS Rayne Veiga Female 11 a.m. 9 B 0139
St. John's Eagles Cameron Oltmann Male 11 a.m. 10 A 0113
DCMS Paige King Female 11 a.m. 10 B 0138
St. John's Eagles Cameron Rodgers Male 11 a.m. 11 A 0112
DCMS McKenzie Adcock Female 11 a.m. 11 B 0137
St. John's Eagles Cale Worring Male 11 a.m. 12 A 0111
DCMS Maura McMickle Female 11 a.m. 12 B 0136
St. John's Eagles Bella Brady Female 11 a.m. 13 A 0110
DCMS Jordan Jefferson Male 11 a.m. 13 B 0135
St. John's Eagles Ainsley Noble Female 11 a.m. 14 A 0109
DCMS Jessie Lloyd Male 11 a.m. 14 B 0134
Team Star City James Harvey Male 11 a.m. 15 A 0108
DCMS Jarred Barnard Male 11 a.m. 15 B 0133
Team Star City Jaden Sherrill Male 11 a.m. 16 A 0107
Blue Steel John Reid Male 11 a.m. 16 B 0132
Team Star City Hayden Robertson Male 11 a.m. 17 A 0106
Blue Steel Jacob Pace Male 11 a.m. 17 B 0131
Team Star City gabriel wainwright Female 11 a.m. 18 A 0105
Blue Steel Gavin Daniel Male 11 a.m. 18 B 0130
Team Star City Emersyn Whaley Female 11 a.m. 19 A 0104
Blue Steel Gabriel Gray Male 11 a.m. 19 B 0129
Team Star City Dakota Thompson Male 11 a.m. 20 A 0103
Blue Steel Erin Claire West Female 11 a.m. 20 B 0128
Team Star City cameron jackson Female 11 a.m. 21 A 0102
Blue Steel Daniel Pace Male 11 a.m. 21 B 0127
Team Star City Austin Vovbrasher Male 11 a.m. 22 A 0101
Blue Steel Colt Stell Male 11 a.m. 22 B 0126
Team Star City madison rowe Female 11 a.m. 23 A 0125
Blue Steel Parker Bowman Male 11 a.m. 23 B 0150
Team Star City katelyne elliott Female 11 a.m. 24 A 0124
Blue Steel Max Efird Male 11 a.m. 24 B 0149
Team Star City Joseph Tollison Male 11 a.m. 25 A 0123
Blue Steel Mason Montgomery Male 11 a.m. 25 B 0148
Stuttgart High School Gabrielle Whittenburg Male 1 p.m. 1 A 0172
Meekins Middle School Jacob Ponder Male 1 p.m. 1 B 0197
Stuttgart High School Evan Watson Male 1 p.m. 2 A 0171
Monticello Billie Blue Steel Trae Milburn Male 1 p.m. 2 B 0196
Stuttgart High School Emily Ayres Female 1 p.m. 3 A 0170
Monticello Billie Blue Steel Taylen Rhoden Female 1 p.m. 3 B 0195
Stuttgart High School David Burks Male 1 p.m. 4 A 0169
Monticello Billie Blue Steel Michael Underwood Male 1 p.m. 4 B 0194
Stuttgart High School Cody Connor Male 1 p.m. 5 A 0168
Monticello Billie Blue Steel Jordan Lee Male 1 p.m. 5 B 0193
Stuttgart High School Blayne Kittler Male 1 p.m. 6 A 0167
Monticello Billie Blue Steel Jaci Gibson Female 1 p.m. 6 B 0192
St. John's Eagles Ty Berg Male 1 p.m. 7 A 0166
Monticello Billie Blue Steel Haley Gibson Female 1 p.m. 7 B 0191
St. John's Eagles Ross Brown Male 1 p.m. 8 A 0165
Meekins Middle School Ella Jackson Female 1 p.m. 8 B 0190
Drew Central High School Mark Grant Male 1 p.m. 9 A 0049
Meekins Middle School Dylan Cotrell Male 1 p.m. 9 B 0189
St. John's Eagles Parker Ellis Male 1 p.m. 10 A 0163
Meekins Middle School Daniel Harsh Male 1 p.m. 10 B 0188
St. John's Eagles Nathan Skinner Male 1 p.m. 11 A 0162
Meekins Middle School Brody Collins Male 1 p.m. 11 B 0187
St. John's Eagles Knox Hillman Male 1 p.m. 12 A 0161
Meekins Middle School Axton McCrea Male 1 p.m. 12 B 0186
St. John's Eagles Kiptyn Carey Male 1 p.m. 13 A 0160
Meekins Middle School Addison Zella Female 1 p.m. 13 B 0185
St. John's Eagles Keaton Byers Male 1 p.m. 14 A 0159
Monticello Billie Blue Steel Emma West Female 1 p.m. 14 B 0184
St. John's Eagles Kaylee Logsdon Female 1 p.m. 15 A 0158
Monticello Billie Blue Steel Eddron Yarbrough Male 1 p.m. 15 B 0183
St. John's Eagles Katherine Johnson Female 1 p.m. 16 A 0157
Monticello Billie Blue Steel Dylan Snuffer Male 1 p.m. 16 B 0182
St. John's Eagles John Aycock Male 1 p.m. 17 A 0156
Monticello Billie Blue Steel Corin Wilson Female 1 p.m. 17 B 0181
Team Star City Rosaysela Mondragon Female 1 p.m. 18 A 0155
Monticello Billie Blue Steel Caleb Briggs Male 1 p.m. 18 B 0180
Team Star City Presley Story Female 1 p.m. 19 A 0154
Monticello Billie Blue Steel Braden Herring Male 1 p.m. 19 B 0179
Team Star City Nathan Dutton Male 1 p.m. 20 A 0153
Drew Central High School Brandon Brown Male 1 p.m. 20 B 0030
Team Star City miguel rios Male 1 p.m. 21 A 0152
Drew Central High School Blane Crook Male 1 p.m. 21 B 0029
Team Star City Madison Straughn Female 1 p.m. 22 A 0151
Blue Steel Peter Simon Male 1 p.m. 22 B 0176
Stuttgart Jr. High ashlin warwick Female 1 p.m. 23 A 0175
Meekins Middle School Kaiylin Lindsey Female 1 p.m. 23 B 0200
Stuttgart Jr. High addyson McCrea Female 1 p.m. 24 A 0174
Meekins Middle School John Tyler Bogy Male 1 p.m. 24 B 0199
Stuttgart Jr. High Addie Watkins Female 1 p.m. 25 A 0173
Meekins Middle School Jacob Eagle Male 1 p.m. 25 B 0198
Stuttgart Jr. High morgan murry Male 2 p.m. 1 A 0222
Crossett Middle School Landon Taunton Male 2 p.m. 1 B 0247
Stuttgart Jr. High michael garcia Male 2 p.m. 2 A 0221
Crossett Middle School Kali Terrell Female 2 p.m. 2 B 0246
Stuttgart Jr. High McClain Derden Male 2 p.m. 3 A 0220
Crossett Middle School Kaden McCloy Male 2 p.m. 3 B 0245
Stuttgart Jr. High MaKyla VanSickle Female 2 p.m. 4 A 0219
Crossett Middle School Jake Hart Male 2 p.m. 4 B 0244
Stuttgart Jr. High Landen duck Male 2 p.m. 5 A 0218
Crossett Middle School Jaislee Jackson Female 2 p.m. 5 B 0243
Stuttgart Jr. High Ke'Maurion Caldwell Male 2 p.m. 6 A 0217
Crossett Middle School Jackson Gee Male 2 p.m. 6 B 0242
Stuttgart Jr. High kathryn skinner Female 2 p.m. 7 A 0216
Cornerstone Christian Academy Paul Finch Male 2 p.m. 7 B 0241
Stuttgart Jr. High Jonathon Roberts Male 2 p.m. 8 A 0215
Cornerstone Christian Academy Parker Hill Male 2 p.m. 8 B 0240
Stuttgart High School RIchard Siems Male 2 p.m. 9 A 0214
Cornerstone Christian Academy Harleigh Gill Female 2 p.m. 9 B 0239
Stuttgart High School Logan Bogy Male 2 p.m. 10 A 0213
Crossett Middle School Hudson McCloy Male 2 p.m. 10 B 0238
Stuttgart High School Kayla Kittler Female 2 p.m. 11 A 0212
Drew Central High School Dakota Forrest Male 2 p.m. 11 B 0033
Stuttgart High School Kati Shafar Female 2 p.m. 12 A 0211
Crossett Middle School Garrett White Male 2 p.m. 12 B 0236
Stuttgart High School Johnny Dorman Male 2 p.m. 13 A 0210
Crossett Middle School Ethan McElroy Male 2 p.m. 13 B 0235
Stuttgart High School Jeff Henson Male 2 p.m. 14 A 0209
Crossett Middle School Dalton Craig Male 2 p.m. 14 B 0234
Stuttgart Jr. High john michael johnson Male 2 p.m. 15 A 0208
Crossett Middle School Brady Carter Male 2 p.m. 15 B 0233
Stuttgart Jr. High eli smith Male 2 p.m. 16 A 0207
Crossett Middle School Brady Green Female 2 p.m. 16 B 0232
Stuttgart Jr. High dawson guill Male 2 p.m. 17 A 0206
Crossett Middle School Ayden Duncan Male 2 p.m. 17 B 0231
Stuttgart Jr. High david jackson Male 2 p.m. 18 A 0205
Cornerstone Christian Academy Caden Plunkett Male 2 p.m. 18 B 0230
Stuttgart Jr. High cooper meek Male 2 p.m. 19 A 0204
Cornerstone Christian Academy Blakee Byrd Female 2 p.m. 19 B 0229
Stuttgart Jr. High chance brownell Male 2 p.m. 20 A 0203
Cornerstone Christian Academy Avery abbott Female 2 p.m. 20 B 0228
Stuttgart Jr. High Carson Sherman Male 2 p.m. 21 A 0202
Meekins Middle School Michael Thomas Male 2 p.m. 21 B 0227
Stuttgart Jr. High Bailey Duncan Male 2 p.m. 22 A 0201
Meekins Middle School Lydia Dyer Female 2 p.m. 22 B 0226
Stuttgart Jr. High ryder noell Male 2 p.m. 23 A 0225
Stuttgart Jr. High ross atkinson Male 2 p.m. 24 A 0224
Crossett Middle School Shyla Tanksley Female 2 p.m. 24 B 0249
Stuttgart Jr. High Noah Penn Male 2 p.m. 25 A 0223
Crossett Middle School Maxwell Brooks Male 2 p.m. 25 B 0248
Hamburg Middle Kylan Galloway Male 3 p.m. 1 A 0271
Hamburg Middle Kylan Galloway Male 3 p.m. 2 A 0270
Hamburg Middle Kason Poole Male 3 p.m. 3 A 0269
Hamburg Middle Kamryn Lipsey Female 3 p.m. 4 A 0268
Hamburg Middle Joseph Bussell Male 3 p.m. 5 A 0267
Hamburg Middle Jay Alan Johnston Male 3 p.m. 6 A 0266
CCA Warriors John Inman Male 3 p.m. 7 A 0265
CCA Warriors Eden Jones Female 3 p.m. 8 A 0264
CCA Warriors Ben Allbritton Male 3 p.m. 9 A 0263
Hamburg Middle Jake Jenkins Male 3 p.m. 10 A 0262
Hamburg Middle Hunter Carpenter Male 3 p.m. 11 A 0261
Hamburg Middle Hunter Carter Male 3 p.m. 12 A 0260
Hamburg Middle Hunter Jones Male 3 p.m. 13 A 0259
Hamburg Middle Gracie Cessor Female 3 p.m. 14 A 0258
Hamburg Middle Gavin Watt Male 3 p.m. 15 A 0257
Hamburg Middle Evan Lee Male 3 p.m. 16 A 0256
Hamburg Middle Emma Aycock Female 3 p.m. 17 A 0255
Hamburg Middle Dawson Bates Male 3 p.m. 18 A 0254
Hamburg Middle Chris Aycock Male 3 p.m. 19 A 0253
Hamburg Middle Aneston Gill Female 3 p.m. 20 A 0252
Hamburg Middle Kylan Galloway Male 3 p.m. 20 B 0275
Hamburg Middle Alaya Peoples Female 3 p.m. 21 A 0251
CCA Warriors Ryan Brown Male 3 p.m. 21 B 0280
Stuttgart Jr. High zoey rabeneck Female 3 p.m. 22 A 0250
CCA Warriors Lillian Etheredge Female 3 p.m. 22 B 0279
Hamburg Middle Porter Foote Male 3 p.m. 23 A 0274
CCA Warriors Justus Perry Male 3 p.m. 23 B 0278
Hamburg Middle Nick Aycock Male 3 p.m. 24 A 0273
Hamburg Middle Willis Robinson Male 3 p.m. 24 B 0277
Hamburg Middle Nathan Brown Male 3 p.m. 25 A 0272
Hamburg Middle Tyler Jacks Male 3 p.m. 25 B 0276