Site Menu
Tournament: ANASP Region 01 Tournament held in Bentonville
Team Player Gender Flight Lane Position Shooter Number
Woodland Junior High Ezra Andersen Female 8:30 a.m. 1 A 0001
Old High 5th Grade Tabitha Baldridge Female 8:30 a.m. 1 B 0025
Woodland Junior High Kenjela Anderson Female 8:30 a.m. 2 A 0002
Old High 5th Grade Ayden Barrow Male 8:30 a.m. 2 B 0026
Woodland Junior High Jackson Brannon Male 8:30 a.m. 3 A 0003
Old High 5th Grade Jacoby Costello Male 8:30 a.m. 3 B 0027
Woodland Junior High Taylor Bubniak Male 8:30 a.m. 4 A 0004
Old High 5th Grade Vianny Diaz Male 8:30 a.m. 4 B 0028
Woodland Junior High George Crouch Male 8:30 a.m. 5 A 0005
Old High 5th Grade Hunter Dildy Male 8:30 a.m. 5 B 0029
Woodland Junior High Janet Fu Female 8:30 a.m. 6 A 0006
Old High 5th Grade Olivia Haikey Female 8:30 a.m. 6 B 0030
Woodland Junior High Mattea Hoskins Female 8:30 a.m. 7 A 0007
Old High 5th Grade Charlie Root Male 8:30 a.m. 7 B 0031
Woodland Junior High Palmer Lunn Male 8:30 a.m. 8 A 0008
Old High 5th Grade Emalia Kuhn Female 8:30 a.m. 8 B 0032
Woodland Junior High Jackson Mcclelland Male 8:30 a.m. 9 A 0009
Old High 5th Grade Kate Little Female 8:30 a.m. 9 B 0033
Woodland Junior High Abi Minor Female 8:30 a.m. 10 A 0010
Old High 5th Grade Ben Nicoli Male 8:30 a.m. 10 B 0034
Woodland Junior High Jaycee Petrone Female 8:30 a.m. 11 A 0011
Old High 5th Grade Leah Scheele Female 8:30 a.m. 11 B 0035
Woodland Junior High Kanon Phillips Male 8:30 a.m. 12 A 0012
Old High 5th Grade Kaylin Silva Female 8:30 a.m. 12 B 0036
Woodland Junior High Kasen Phillips Male 8:30 a.m. 13 A 0013
Old High 5th Grade Phoebe Sperry Female 8:30 a.m. 13 B 0037
Woodland Junior High Joseph Sheely Male 8:30 a.m. 14 A 0014
Old High 5th Grade Isabella Stratman Female 8:30 a.m. 14 B 0038
Woodland Junior High Victoria Vaught Female 8:30 a.m. 15 A 0015
Old High 5th Grade Brady Wilker Male 8:30 a.m. 15 B 0039
Woodland Junior High Olivia Young Female 8:30 a.m. 16 A 0016
Old High 5th Grade Hudson Wilson Male 8:30 a.m. 16 B 0040
Ruth Barker Middle School Garrett Whitley Male 8:30 a.m. 17 A 0017
Ruth Barker Elementary Team Evan Ford Male 8:30 a.m. 17 B 0041
Vandergriff Elementary Elian Connors Male 8:30 a.m. 18 A 0138
Cooper Elementary William Bankston Male 8:30 a.m. 18 B 0042
Washington Bowheads Zoe Belasco Female 8:30 a.m. 19 A 0019
Cooper Elementary Braylen Barrow Male 8:30 a.m. 19 B 0043
Washington Bowheads Jack Benafield Male 8:30 a.m. 20 A 0020
Cooper Elementary Stella Carpenter Female 8:30 a.m. 20 B 0044
Washington Bowheads Charles Carey Male 8:30 a.m. 21 A 0021
Cooper Elementary Jonah Cotten Male 8:30 a.m. 21 B 0045
Washington Bowheads Mateo Diaz Garcia Male 8:30 a.m. 22 A 0022
Cooper Elementary Benjamin Davidson Male 8:30 a.m. 22 B 0046
Washington Bowheads Cash Guenther Male 8:30 a.m. 23 A 0023
Cooper Elementary Trenton Devine Male 8:30 a.m. 23 B 0047
Washington Bowheads Xavier Hallam Male 8:30 a.m. 24 A 0024
Cooper Elementary Tate Gulbransen Male 8:30 a.m. 24 B 0048
Washington Bowheads Colt Hood Male 9:30 a.m. 1 A 0049
Cooper Elementary Beverley Harrington Female 9:30 a.m. 1 B 0073
Washington Bowheads Chandler Kemp Male 9:30 a.m. 2 A 0050
Cooper Elementary Walter Hayduk Male 9:30 a.m. 2 B 0074
Providence Academy SH Joshua Banks Male 9:30 a.m. 3 A 0051
Cooper Elementary Luke Miner Male 9:30 a.m. 3 B 0075
Providence Academy SH Jack Charlson Male 9:30 a.m. 4 A 0052
Cooper Elementary Breeley Moll Female 9:30 a.m. 4 B 0076
Providence Academy SH Carlton Davis Male 9:30 a.m. 5 A 0053
Elkins Summer Friar Female 9:30 a.m. 5 B 0196
Providence Academy SH Annabelle Denham Female 9:30 a.m. 6 A 0054
Arkansas Arts Academy Middle School Anthony Barrios Male 9:30 a.m. 6 B 0078
Providence Academy SH Byron Denham Male 9:30 a.m. 7 A 0055
Arkansas Arts Academy Middle School Kainen Burns Male 9:30 a.m. 7 B 0079
Providence Academy SH Connor Evans Male 9:30 a.m. 8 A 0056
Arkansas Arts Academy Middle School Hailey Fox Female 9:30 a.m. 8 B 0080
Providence Academy SH Nathan Evans Male 9:30 a.m. 9 A 0057
Arkansas Arts Academy Middle School Cooper Helsing Male 9:30 a.m. 9 B 0081
Providence Academy SH Simone Farinholt Female 9:30 a.m. 10 A 0058
Arkansas Arts Academy Middle School Jay Hurley Male 9:30 a.m. 10 B 0082
Providence Academy SH Gabby Fields Female 9:30 a.m. 11 A 0059
Arkansas Arts Academy Middle School Riley Lewis Male 9:30 a.m. 11 B 0083
Providence Academy SH Ben Flowers Male 9:30 a.m. 12 A 0060
Arkansas Arts Academy Middle School Skylur Lewis Female 9:30 a.m. 12 B 0084
Washington Bowheads Gavin Kyles Male 9:30 a.m. 13 A 0061
Cooper Elementary Elijah Moore Male 9:30 a.m. 13 B 0085
Washington Bowheads Lucy Ladish Female 9:30 a.m. 14 A 0062
Cooper Elementary Kolby O'Neill Male 9:30 a.m. 14 B 0086
Washington Bowheads Annika Neumayer Female 9:30 a.m. 15 A 0063
Cooper Elementary Cruz Porter Male 9:30 a.m. 15 B 0087
Washington Bowheads Atticus Niehues Male 9:30 a.m. 16 A 0064
Cooper Elementary Micah Quinn Male 9:30 a.m. 16 B 0088
Elkins Jackie Miller Male 9:30 a.m. 17 A 0202
Cooper Elementary Gage Root Male 9:30 a.m. 17 B 0089
Washington Bowheads Samia Paradise Female 9:30 a.m. 18 A 0066
Cooper Elementary Mya Seusy Female 9:30 a.m. 18 B 0090
Washington Bowheads Heidi Richter Female 9:30 a.m. 19 A 0067
Cooper Elementary Ceeli Smith Female 9:30 a.m. 19 B 0091
Washington Bowheads Oliver Rosen Male 9:30 a.m. 20 A 0068
Cooper Elementary Cora Smith Female 9:30 a.m. 20 B 0092
Washington Bowheads Hunter Stewart Male 9:30 a.m. 21 A 0069
Cooper Elementary Jessica Stockley Female 9:30 a.m. 21 B 0093
Providence Academy SH Maddie Holt Female 9:30 a.m. 22 A 0070
Cooper Elementary Caden Todd Male 9:30 a.m. 22 B 0094
Providence Academy SH Eli Jackson Male 9:30 a.m. 23 A 0071
Cooper Elementary Brock Williams Male 9:30 a.m. 23 B 0095
Elkins Spencer Epperson Male 9:30 a.m. 24 A 0194
Cooper Elementary Briley Wooldridge Female 9:30 a.m. 24 B 0096
Providence Academy SH JP Rutherford Male 10:30 a.m. 1 A 0097
Elkins Makenzie Schulze Female 10:30 a.m. 1 B 0241
Providence Academy SH Titus Shaver Male 10:30 a.m. 2 A 0098
Elkins Azure Caldwell Female 10:30 a.m. 2 B 0167
Providence Academy SH Peter Steiger Male 10:30 a.m. 3 A 0099
Arkansas Arts Academy Middle School Luis Melchor Male 10:30 a.m. 3 B 0123
Providence Academy SH Phillip Taylor Male 10:30 a.m. 4 A 0100
Arkansas Arts Academy Middle School Alonzo Porchia Male 10:30 a.m. 4 B 0124
Providence Academy SH Nick Terrazas Male 10:30 a.m. 5 A 0101
Arkansas Arts Academy Middle School Olivia Tillman Female 10:30 a.m. 5 B 0125
Providence Academy SH Cale Thomas Male 10:30 a.m. 6 A 0102
Arkansas Arts Academy Middle School Genesis Trevino Female 10:30 a.m. 6 B 0126
Providence Academy SH Jacob Weber Male 10:30 a.m. 7 A 0103
Arkansas Arts Academy Middle School Cassidy Tucker Female 10:30 a.m. 7 B 0127
Arkansas Arts Academy High School Diego Aguilar Male 10:30 a.m. 8 A 0104
Arkansas Arts Academy Middle School Estrella Yang Female 10:30 a.m. 8 B 0128
Arkansas Arts Academy High School Sidney Block Female 10:30 a.m. 9 A 0105
Arkansas Arts Academy Elementary Alana Abohammdan Female 10:30 a.m. 9 B 0129
Arkansas Arts Academy High School Parker Bowman Male 10:30 a.m. 10 A 0106
Arkansas Arts Academy Elementary Zane Blood Male 10:30 a.m. 10 B 0130
Arkansas Arts Academy High School Lane Brazelton Male 10:30 a.m. 11 A 0107
Arkansas Arts Academy Elementary Hannah Hanson Female 10:30 a.m. 11 B 0131
Arkansas Arts Academy High School Duncan Cameron Male 10:30 a.m. 12 A 0108
Arkansas Arts Academy Elementary Keenan Joyner Male 10:30 a.m. 12 B 0132
Arkansas Arts Academy High School Justin Fishback Male 10:30 a.m. 13 A 0109
Arkansas Arts Academy Elementary Haedyn Keith Male 10:30 a.m. 13 B 0133
Arkansas Arts Academy High School Riley Helsing Female 10:30 a.m. 14 A 0110
Arkansas Arts Academy Elementary Lauren Lightbody Female 10:30 a.m. 14 B 0134
Arkansas Arts Academy High School Olivia Kanak Female 10:30 a.m. 15 A 0111
Arkansas Arts Academy Elementary Henry Little Male 10:30 a.m. 15 B 0135
Old High Middle School Logan Czarnikow Male 10:30 a.m. 16 A 0112
Arkansas Arts Academy Elementary Benjamin Mauk Male 10:30 a.m. 16 B 0136
Old High Middle School Faith Hinsley Female 10:30 a.m. 17 A 0113
Vandergriff Elementary Holt Callahan Male 10:30 a.m. 17 B 0137
Old High Middle School Josylin Hodge Female 10:30 a.m. 18 A 0114
Washington Bowheads Milla Andrews Female 10:30 a.m. 18 B 0018
Old High Middle School Laney Pick Female 10:30 a.m. 19 A 0115
Vandergriff Elementary Nat Dafashy Male 10:30 a.m. 19 B 0139
Old High Middle School Owen Seusy Male 10:30 a.m. 20 A 0116
Vandergriff Elementary Grayson Fulcher Male 10:30 a.m. 20 B 0140
Old High Middle School Karena Stinespring Female 10:30 a.m. 21 A 0117
Vandergriff Elementary Emma Hardman Female 10:30 a.m. 21 B 0141
Arkansas Arts Academy High School Miranda Martin Female 10:30 a.m. 22 A 0118
Vandergriff Elementary Lilly Landers Female 10:30 a.m. 22 B 0142
Arkansas Arts Academy High School Cassie Moore Female 10:30 a.m. 23 A 0119
Vandergriff Elementary Chase Lanning Male 10:30 a.m. 23 B 0143
Arkansas Arts Academy High School Megan Nelson Female 10:30 a.m. 24 A 0120
Vandergriff Elementary Rebekah McCoy Female 10:30 a.m. 24 B 0144
Arkansas Arts Academy High School Lexi Oneal Female 12:30 p.m. 1 A 0145
Vandergriff Elementary Hayden O'Farrell Male 12:30 p.m. 1 B 0169
Arkansas Arts Academy High School Victoria Parker Female 12:30 p.m. 2 A 0146
Vandergriff Elementary Allie Sale Female 12:30 p.m. 2 B 0170
Arkansas Arts Academy High School Heather Pike Female 12:30 p.m. 3 A 0147
Arkansas Arts Academy Elementary Richard Pearson Male 12:30 p.m. 3 B 0171
Arkansas Arts Academy High School Madelin Walker Female 12:30 p.m. 4 A 0148
Arkansas Arts Academy Elementary Octavio Sanchez Male 12:30 p.m. 4 B 0172
Arkansas Arts Academy High School Jasmine Williams Female 12:30 p.m. 5 A 0149
Arkansas Arts Academy Elementary Anabella Scott Female 12:30 p.m. 5 B 0173
Old High Middle School Kinley Todd Female 12:30 p.m. 6 A 0150
Arkansas Arts Academy Elementary Caleb Sparks Male 12:30 p.m. 6 B 0174
Old High Middle School Jakiya Vaughns Female 12:30 p.m. 7 A 0151
Arkansas Arts Academy Elementary Elizabeth Tucker Female 12:30 p.m. 7 B 0175
Old High Middle School Luke Westling Male 12:30 p.m. 8 A 0152
Arkansas Arts Academy Elementary Grayson Wardlaw Male 12:30 p.m. 8 B 0176
Old High Middle School Madelyn Wilson Female 12:30 p.m. 9 A 0153
Arkansas Arts Academy Elementary Ervin Young Male 12:30 p.m. 9 B 0177
Old High Middle School Saige Yoes Female 12:30 p.m. 10 A 0154
Arkansas Arts Academy Elementary Allison Ziemianin Female 12:30 p.m. 10 B 0178
Old High Middle School Mercedez Zieglowsky Female 12:30 p.m. 11 A 0155
Vandergriff Elementary Andrew Schrader Male 12:30 p.m. 11 B 0179
Rogers High School cody allen Male 12:30 p.m. 12 A 0156
Vandergriff Elementary Dylan Scoggins Male 12:30 p.m. 12 B 0180
Rogers High School Ruby Alvarez Female 12:30 p.m. 13 A 0157
Vandergriff Elementary Alli Shew Female 12:30 p.m. 13 B 0181
Rogers High School Hayley Anglin Female 12:30 p.m. 14 A 0158
Vandergriff Elementary Emma Shew Female 12:30 p.m. 14 B 0182
Rogers High School Paul Blomgren Male 12:30 p.m. 15 A 0159
Vandergriff Elementary Akeelah Sipler Female 12:30 p.m. 15 B 0183
Rogers High School Austin Boller Male 12:30 p.m. 16 A 0160
Vandergriff Elementary Katherine Skinner Female 12:30 p.m. 16 B 0184
Rogers High School Laura Bushnell Female 12:30 p.m. 17 A 0161
Vandergriff Elementary Leo Trecanao Male 12:30 p.m. 17 B 0185
Rogers High School Mario Chacon Male 12:30 p.m. 18 A 0162
Vandergriff Elementary Jeremy Wang Male 12:30 p.m. 18 B 0186
Rogers High School Jaycee Dahl Female 12:30 p.m. 19 A 0163
Vandergriff Elementary AJ Ylanan Male 12:30 p.m. 19 B 0187
Rogers High School Mason Hancock Male 12:30 p.m. 20 A 0164
Vandergriff Elementary Noah Young Male 12:30 p.m. 20 B 0188
Rogers High School John Hoskins Male 12:30 p.m. 21 A 0165
Butterfield Broncos Nathan Batara Male 12:30 p.m. 21 B 0189
Rogers High School Tristan Jagger Male 12:30 p.m. 22 A 0166
Butterfield Broncos Bella Beesler Female 12:30 p.m. 22 B 0190
Arkansas Arts Academy Middle School Sara McMillan Female 12:30 p.m. 23 A 0122
Butterfield Broncos Lily Crone Female 12:30 p.m. 23 B 0191
Elkins Rory Clouse Male 12:30 p.m. 24 A 0168
Butterfield Broncos Jack Gunderman Male 12:30 p.m. 24 B 0192
Elkins Payton Coonfield Male 1:30 p.m. 1 A 0193
Butterfield Broncos Abi Grace Hoskins Female 1:30 p.m. 1 B 0217
Providence Academy SH Kenna McCurdy Female 1:30 p.m. 2 A 0072
Butterfield Broncos Tyler Johnson Male 1:30 p.m. 2 B 0218
Elkins Easton Fields Male 1:30 p.m. 3 A 0195
Butterfield Broncos Cole Lentz Male 1:30 p.m. 3 B 0219
Arkansas Arts Academy Middle School Will Baltz Male 1:30 p.m. 4 A 0077
Butterfield Broncos Michael Lewallen Male 1:30 p.m. 4 B 0220
Elkins Blayne Hall Male 1:30 p.m. 5 A 0197
St. Vincent de Paul Middle School Team Murilo Apparecido Male 1:30 p.m. 5 B 0221
Elkins Cody Hallmark Male 1:30 p.m. 6 A 0198
St. Vincent de Paul Middle School Team Jake Estes Male 1:30 p.m. 6 B 0222
Elkins Andrew Johnson Male 1:30 p.m. 7 A 0199
Butterfield Broncos Jack Maland Male 1:30 p.m. 7 B 0223
Elkins John Kramer Male 1:30 p.m. 8 A 0200
Butterfield Broncos Natalie McWilliams Female 1:30 p.m. 8 B 0224
Elkins Justin Lewis Male 1:30 p.m. 9 A 0201
Butterfield Broncos Griffin Mikesch Male 1:30 p.m. 9 B 0225
Washington Bowheads Jack O'brien Male 1:30 p.m. 10 A 0065
Butterfield Broncos Jesse Ray Male 1:30 p.m. 10 B 0226
Rogers High School Andrea Jimenez Female 1:30 p.m. 11 A 0203
Butterfield Broncos Kate Rogers Female 1:30 p.m. 11 B 0227
Rogers High School Charles Kye Male 1:30 p.m. 12 A 0204
Butterfield Broncos William Stewart Male 1:30 p.m. 12 B 0228
Rogers High School Aaron Lockhart Male 1:30 p.m. 13 A 0205
Butterfield Broncos Noah Wakefield Male 1:30 p.m. 13 B 0229
Rogers High School Walter Mancia Male 1:30 p.m. 14 A 0206
Butterfield Broncos Zoe Warren Female 1:30 p.m. 14 B 0230
Rogers High School Cristian Martinez Male 1:30 p.m. 15 A 0207
St. Vincent de Paul Middle School Team Meritt Mccarty Female 1:30 p.m. 15 B 0231
Rogers High School Devin Osborn Male 1:30 p.m. 16 A 0208
St. Vincent de Paul Middle School Team Emma Stephens Female 1:30 p.m. 16 B 0232
Rogers High School Johan Rodriguez Male 1:30 p.m. 17 A 0209
St. Vincent de Paul Middle School Team John Yarnell Male 1:30 p.m. 17 B 0233
Rogers High School Whitney Storey Female 1:30 p.m. 18 A 0210
Bright Field Elementary School Michael Castaline Male 1:30 p.m. 18 B 0234
Rogers High School Jimmy Tores Male 1:30 p.m. 19 A 0211
Bright Field Elementary School Reagan Guess Female 1:30 p.m. 19 B 0235
Rogers High School Tyler Vorarath Male 1:30 p.m. 20 A 0212
Bright Field Elementary School Maggie Rudolph Female 1:30 p.m. 20 B 0236
Rogers High School Rob Wilkinson Male 1:30 p.m. 21 A 0213
Elkins Keyrstan Miller Female 1:30 p.m. 22 A 0214
Elkins Macie Miller Female 1:30 p.m. 23 A 0215
Elkins Dalton Nagy Male 1:30 p.m. 24 A 0216
Elkins Cauy Parret Male 2:30 p.m. 1 A 0237
McNair 5th Grade 2018 Jack Kestner Male 2:30 p.m. 1 B 9966
2018 -McNair 6th grade team Linnea Erickson Female 2:30 p.m. 1 B 9996
2018 -McNair 6th grade team Walker Evins Male 2:30 p.m. 1 B 9995
2018 -McNair 6th grade team Benjamin Gangluff Male 2:30 p.m. 1 B 9994
2018 -McNair 6th grade team Zachary Gardner Male 2:30 p.m. 1 B 9993
2018 -McNair 6th grade team Jake Haas Male 2:30 p.m. 1 B 9992
2018 -McNair 6th grade team Hadley (Hap) Hall Male 2:30 p.m. 1 B 9991
2018 -McNair 6th grade team Jude Hall Male 2:30 p.m. 1 B 9990
2018 -McNair 6th grade team Julia Hapgood Female 2:30 p.m. 1 B 9989
2018 -McNair 6th grade team Georgia Hoover Female 2:30 p.m. 1 B 9988
2018 -McNair 6th grade team Addison Julich Female 2:30 p.m. 1 B 9987
2018 -McNair 6th grade team Crew Kvern Male 2:30 p.m. 1 B 9986
2018 -McNair 6th grade team Adam Ledzinski Male 2:30 p.m. 1 B 9985
2018 -McNair 6th grade team Simon Mathis Male 2:30 p.m. 1 B 9984
2018 -McNair 6th grade team Zach Miller Male 2:30 p.m. 1 B 9983
2018 -McNair 6th grade team Desmond Peterson Male 2:30 p.m. 1 B 9982
2018 -McNair 6th grade team Hayden Phillips Male 2:30 p.m. 1 B 9981
2018 -McNair 6th grade team Lindsey Robbins Female 2:30 p.m. 1 B 9980
2018 -McNair 6th grade team Deacon Snyder Male 2:30 p.m. 1 B 9979
2018 -McNair 6th grade team Christian Stanton Male 2:30 p.m. 1 B 9978
2018 -McNair 6th grade team Ethan Walker Male 2:30 p.m. 1 B 9977
2018 -McNair 6th grade team Josie Whiteman Female 2:30 p.m. 1 B 9976
McNair 5th Grade 2018 Pearson Bland Male 2:30 p.m. 1 B 9975
McNair 5th Grade 2018 Landry Clayton Female 2:30 p.m. 1 B 9974
McNair 5th Grade 2018 Caleb Freeman Male 2:30 p.m. 1 B 9973
McNair 5th Grade 2018 Zachary Freeman Male 2:30 p.m. 1 B 9972
McNair 5th Grade 2018 Marti Gerlaugh Female 2:30 p.m. 1 B 9971
McNair 5th Grade 2018 Serena Gilbert Female 2:30 p.m. 1 B 9970
McNair 5th Grade 2018 Charlie Graves Male 2:30 p.m. 1 B 9969
McNair 5th Grade 2018 Matt January Male 2:30 p.m. 1 B 9968
McNair 5th Grade 2018 Olivia Karsten Female 2:30 p.m. 1 B 9967
McNair 5th Grade 2018 Maddie Leek Female 2:30 p.m. 1 B 9965
McNair 5th Grade 2018 Suzie McWilliams Female 2:30 p.m. 1 B 9964
McNair 5th Grade 2018 Jackson Miller Male 2:30 p.m. 1 B 9963
McNair 5th Grade 2018 Miles Naples Male 2:30 p.m. 1 B 9962
McNair 5th Grade 2018 Khicks Olson Male 2:30 p.m. 1 B 9961
McNair 5th Grade 2018 Max Pasquinza Male 2:30 p.m. 1 B 9960
McNair 5th Grade 2018 Josie Patitz Female 2:30 p.m. 1 B 9959
McNair 5th Grade 2018 Turner Robinson Male 2:30 p.m. 1 B 9958
McNair 5th Grade 2018 Julien Shew Male 2:30 p.m. 1 B 9957
McNair 5th Grade 2018 Connor Stewart Male 2:30 p.m. 1 B 9956
McNair 5th Grade 2018 Rhett Tidwell Male 2:30 p.m. 1 B 9955
McNair 5th Grade 2018 Reagan Weathers Female 2:30 p.m. 1 B 9954
2018 -McNair 6th grade team Presley Blaich Female 2:30 p.m. 1 B 9999
2018 -McNair 6th grade team Edie Brannon Female 2:30 p.m. 1 B 9998
2018 -McNair 6th grade team Terra Duncan Female 2:30 p.m. 1 B 9997
Elkins Sarah Parrish Female 2:30 p.m. 2 A 0238
Elkins Ashlyn Richert Female 2:30 p.m. 3 A 0239
Elkins Elysha Riggs Female 2:30 p.m. 4 A 0240
Arkansas Arts Academy Middle School Roddy Little Male 2:30 p.m. 5 A 0121
Elkins Karsten Shackelford Male 2:30 p.m. 6 A 0242
Elkins Sydney Valentic Female 2:30 p.m. 7 A 0243
Elkins Westin Wheeler Male 2:30 p.m. 8 A 0244
Elkins Walker Wooten Male 2:30 p.m. 9 A 0245
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Johila Andrews Female 2:30 p.m. 10 A 0246
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Mackenzie Burkhart Female 2:30 p.m. 11 A 0247
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Catherine Doke Female 2:30 p.m. 12 A 0248
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Calleigh Hilliard Female 2:30 p.m. 13 A 0249
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Mia Kelly Female 2:30 p.m. 14 A 0250
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Vinnie Kliener Male 2:30 p.m. 15 A 0251
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Elliott Lunsford Male 2:30 p.m. 16 A 0252
Bright Field Middle School Tanner Black Male 2:30 p.m. 17 A 0253
Bright Field Middle School Allie Brose Female 2:30 p.m. 18 A 0254
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Landon Maas Male 2:30 p.m. 19 A 0255
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Delaney Neal Female 2:30 p.m. 20 A 0256
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Fiona Pierce Female 2:30 p.m. 21 A 0257
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Jayden Reed Male 2:30 p.m. 22 A 0258
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Jack Strohfus Male 2:30 p.m. 23 A 0259
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Sophia Sullentrop Female 2:30 p.m. 24 A 0260
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Juan Velez Male 3:30 p.m. 1 A 0261
Holt Middle School MacKenzie Wilson Female 3:30 p.m. 1 A 9940
Holt Middle School Alissa Wright Female 3:30 p.m. 1 A 9939
Holt Middle School Nawaf Alharbi Male 3:30 p.m. 1 A 9950
Holt Middle School Kim Borsodi Female 3:30 p.m. 1 A 9949
Holt Middle School Will Braynt Male 3:30 p.m. 1 A 9948
Holt Middle School Derek Brock Male 3:30 p.m. 1 A 9947
Holt Middle School Iain Duncan Male 3:30 p.m. 1 A 9946
Holt Middle School Zayde Hickman Female 3:30 p.m. 1 A 9945
Holt Middle School Elizabeth Lim Female 3:30 p.m. 1 A 9944
Holt Middle School Alivia Martinez Female 3:30 p.m. 1 A 9943
Holt Middle School Will Morningstar Male 3:30 p.m. 1 A 9942
Holt Middle School Will Stout Male 3:30 p.m. 1 A 9941
St Vincent de Paul Archery Team - Elementary Team 1 Matthew Webb Male 3:30 p.m. 2 A 0262
Bright Field Middle School Braden Miles Male 3:30 p.m. 3 A 0263
Bright Field Middle School Adiel Rivera Male 3:30 p.m. 4 A 0264
Old High Middle School Rowan Hintz Male 3:30 p.m. 20 B 9935
Old High Middle School David Fletcher Male 3:30 p.m. 22 B 9936
Old High Middle School Kayley Phillips Female 3:30 p.m. 23 B 9937