Site Menu
Tournament: 2017 ANASP State Tournament Senior High held in Hot Springs
Team Player Gender Flight Lane Position Shooter Number
Genoa Central Arrowmasters Remi Bearden Male 9:30 a.m. 1 A 0001
VHS Archery Chandler Shearer Male 9:30 a.m. 1 B 0278
Pangburn Hunter Becker Male 9:30 a.m. 1 C 5555
Genoa Central Arrowmasters Alexia Beasley Female 9:30 a.m. 2 A 0002
Genoa Central Arrowmasters Casey Eddy Male 9:30 a.m. 3 A 0003
Genoa Central Arrowmasters Victoria Gawrieh Female 9:30 a.m. 4 A 0004
Genoa Central Arrowmasters Tyler Haba Male 9:30 a.m. 5 A 0005
Genoa Central Arrowmasters Brian Jeans Male 9:30 a.m. 6 A 0006
Genoa Central Arrowmasters Bo Jewell Male 9:30 a.m. 7 A 0007
Genoa Central Arrowmasters Kamron Langford Male 9:30 a.m. 8 A 0008
Acorn High School Madison Andrews Female 9:30 a.m. 9 B 0109
Acorn High School Victoria Barrett Unknown 9:30 a.m. 10 B 0110
Acorn High School Teagan Beaty Female 9:30 a.m. 11 B 0111
Acorn High School Chantry Blake Male 9:30 a.m. 12 B 0112
Acorn High School William Hicks Male 9:30 a.m. 13 B 0113
VHS Archery Hannah Blann Female 9:30 a.m. 14 B 0259
Genoa Central Arrowmasters Lucas Lanier Male 9:30 a.m. 17 A 0017
Genoa Central Arrowmasters Gage Potts Male 9:30 a.m. 18 A 0018
Genoa Central Arrowmasters Sarah Resendez Female 9:30 a.m. 19 A 0019
Genoa Central Arrowmasters Ben Robinson Male 9:30 a.m. 20 A 0020
Genoa Central Arrowmasters Courtney Thompson Female 9:30 a.m. 21 A 0021
Genoa Central Arrowmasters Jaren Whitehead Male 9:30 a.m. 22 A 0022
Genoa Central Arrowmasters Ryan Whitehead Male 9:30 a.m. 23 A 0023
Acorn High School Bridgette Magness Female 9:30 a.m. 23 B 0123
Genoa Central Arrowmasters Weston Whitehead Male 9:30 a.m. 24 A 0024
Acorn High School Jacob Moore Male 9:30 a.m. 24 B 0124
Acorn High School Matthew Nance Male 9:30 a.m. 25 B 0125
Acorn High School Megan Vaughn Female 9:30 a.m. 26 B 0126
Acorn High School Kaitlin Warren Female 9:30 a.m. 27 B 0127
Acorn High School Brody Webb Male 9:30 a.m. 28 B 0128
BHS Archery Jacob Atchley Male 9:30 a.m. 29 B 0129
BHS Archery Jesse Benedict Male 9:30 a.m. 30 B 0130
BHS Archery Kaje Bengston Male 9:30 a.m. 31 B 0131
BHS Archery Bethany Gammill Female 9:30 a.m. 32 B 0132
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Aiden Cheatham Male 9:30 a.m. 33 A 0033
BHS Archery Mathew Hall Male 9:30 a.m. 33 B 0133
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Noah Darnall Male 9:30 a.m. 34 A 0034
BHS Archery Tanner Hathcote Male 9:30 a.m. 34 B 0134
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Shea De Bruyn Female 9:30 a.m. 35 A 0035
BHS Archery Brenda Pascual Female 9:30 a.m. 35 B 0135
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Jeremiah Dodson Male 9:30 a.m. 36 A 0036
Quitman Sr. High Seth Baldridge Male 9:30 a.m. 36 B 0136
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Nathan Dodson Male 9:30 a.m. 37 A 0037
Quitman Sr. High Emily Bates Female 9:30 a.m. 37 B 0137
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Savana Espinoza Female 9:30 a.m. 38 A 0038
Quitman Sr. High David Cole Male 9:30 a.m. 38 B 0138
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Anna Funk Female 9:30 a.m. 39 A 0039
Quitman Sr. High Joseph Cole Male 9:30 a.m. 39 B 0139
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Audrey Funk Female 9:30 a.m. 40 A 0040
Quitman Sr. High Luke Gomillion Male 9:30 a.m. 40 B 0140
Greene County Tech High School Archery Zoe Blankenship Female 9:30 a.m. 41 A 0041
Quitman Sr. High Dale Heffentrager Male 9:30 a.m. 41 B 0141
Greene County Tech High School Archery Adam Coffel Male 9:30 a.m. 42 A 0042
Quitman Sr. High Allen Jones Male 9:30 a.m. 42 B 0142
Greene County Tech High School Archery Rylee Cook Male 9:30 a.m. 43 A 0043
Quitman Sr. High Michael Kirkland Male 9:30 a.m. 43 B 0143
Greene County Tech High School Archery Tucker Davis Male 9:30 a.m. 44 A 0044
BHS Archery Austin Prichard Male 9:30 a.m. 44 B 0144
Greene County Tech High School Archery Cassidy Hass Female 9:30 a.m. 45 A 0045
BHS Archery Jessica Prichard Female 9:30 a.m. 45 B 0145
Greene County Tech High School Archery Braden Hatley Male 9:30 a.m. 46 A 0046
BHS Archery Avery Rockwell Female 9:30 a.m. 46 B 0146
Greene County Tech High School Archery Jacob Jones Male 9:30 a.m. 47 A 0047
BHS Archery Devin Roth Male 9:30 a.m. 47 B 0147
Greene County Tech High School Archery Megan Mcdaniel Female 9:30 a.m. 48 A 0048
BHS Archery Serena Smith Female 9:30 a.m. 48 B 0148
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Adeline Geoghagan Female 9:30 a.m. 49 A 0049
BHS Archery Ashton Taylor Female 9:30 a.m. 49 B 0149
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Nate Geoghagan Male 9:30 a.m. 50 A 0050
BHS Archery Jameson Thomas Male 9:30 a.m. 50 B 0150
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Matthew Labay Male 9:30 a.m. 51 A 0051
BHS Archery Alexia Williams Female 9:30 a.m. 51 B 0151
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Nathan Mcfarland Male 9:30 a.m. 52 A 0052
Quitman Sr. High Logan Lowe Male 9:30 a.m. 52 B 0152
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Sam Mcfarland Male 9:30 a.m. 53 A 0053
Quitman Sr. High Josh Main Male 9:30 a.m. 53 B 0153
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Alex North Male 9:30 a.m. 54 A 0054
Quitman Sr. High Madison Pike Female 9:30 a.m. 54 B 0154
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy William Rowen Male 9:30 a.m. 55 A 0055
Quitman Sr. High Bailey Smith Female 9:30 a.m. 55 B 0155
Warrior Archery Sr High Little Rock Christian Academy Matthew Winston Male 9:30 a.m. 56 A 0056
Quitman Sr. High Jefferson Tolley Male 9:30 a.m. 56 B 0156
Greene County Tech High School Archery Alex Robinson Male 9:30 a.m. 57 A 0057
Quitman Sr. High Hannah Walters Female 9:30 a.m. 57 B 0157
Greene County Tech High School Archery Olivia Rowe Female 9:30 a.m. 58 A 0058
Quitman Sr. High Christopher Ward Male 9:30 a.m. 58 B 0158
Greene County Tech High School Archery Addy Seay Female 9:30 a.m. 59 A 0059
Quitman Sr. High Bri Woods Female 9:30 a.m. 59 B 0159
Greene County Tech High School Archery Cameron Vester Male 9:30 a.m. 60 A 0060
Oden Timberwolves Sheana Van Horn Female 9:30 a.m. 60 B 0204
Greene County Tech High School Archery Jonah Warmath Male 9:30 a.m. 61 A 0061
Oden Timberwolves Brianna Smith Female 9:30 a.m. 61 B 0100
Greene County Tech High School Archery Reed Whitaker Male 9:30 a.m. 62 A 0062
Oden Timberwolves Allie Strother Female 9:30 a.m. 62 B 0203
Greene County Tech High School Archery Klaire Wilson Female 9:30 a.m. 63 A 0063
Charleston High School Gunner Heft Male 9:30 a.m. 63 B 0163
Waldron High School Jade Smith Female 9:30 a.m. 64 A 0258
Charleston High School Micayla Howe Female 9:30 a.m. 64 B 0164
Bryant Hornets Aryonnah Briggs Female 9:30 a.m. 65 A 0065
Charleston High School Callie Keeton Female 9:30 a.m. 65 B 0165
Bryant Hornets Austyn Briggs Male 9:30 a.m. 66 A 0066
Charleston High School Samuel Keolaphan Male 9:30 a.m. 66 B 0166
Bryant Hornets Britney Graves Female 9:30 a.m. 67 A 0067
Charleston High School Andrew Kimmel Male 9:30 a.m. 67 B 0167
Bryant Hornets Lindy Henry Male 9:30 a.m. 68 A 0068
Cabot High School Archery Austin Calhoun Male 9:30 a.m. 68 B 0168
Bryant Hornets Emmy Hobby Female 9:30 a.m. 69 A 0069
Cabot High School Archery Jacob Caswell Male 9:30 a.m. 69 B 0169
Bryant Hornets Abbie Johsnon Female 9:30 a.m. 70 A 0070
Cabot High School Archery Makayla Cearns Female 9:30 a.m. 70 B 0170
Bryant Hornets Faith Kotsch Female 9:30 a.m. 71 A 0071
Cabot High School Archery Alyssa Cohen Female 9:30 a.m. 71 B 0171
Bryant Hornets Callie Mckim Female 9:30 a.m. 72 A 0072
Cabot High School Archery Kaleb Garner Male 9:30 a.m. 72 B 0172
Bryant Hornets Hannah Miller Female 9:30 a.m. 73 A 0073
Cabot High School Archery Garret Hardcastle Male 9:30 a.m. 73 B 0173
Bryant Hornets Reid Mobley Male 9:30 a.m. 74 A 0074
Cabot High School Archery Nathan Harpole Male 9:30 a.m. 74 B 0174
Bryant Hornets Jordan Morris Female 9:30 a.m. 75 A 0075
Cabot High School Archery Sanders Hilburn Male 9:30 a.m. 75 B 0175
Bryant Hornets Deanna Perera Female 9:30 a.m. 76 A 0076
Oden Timberwolves Brandon Stovall Male 9:30 a.m. 76 B 0202
Bryant Hornets Hannah Rawlings Female 9:30 a.m. 77 A 0077
Charleston High School Jayden Peerson Male 9:30 a.m. 77 B 0177
Bryant Hornets Spencer Rhoden Male 9:30 a.m. 78 A 0078
Oden Timberwolves Austin Stovall Male 9:30 a.m. 78 B 0201
Bryant Hornets C. J. Travis Male 9:30 a.m. 79 A 0079
Charleston High School Mishael Rhineheart Female 9:30 a.m. 79 B 0179
Bryant Hornets Ethan Weldon Male 9:30 a.m. 80 A 0080
Charleston High School Rachel Robertson Female 9:30 a.m. 80 B 0180
16-17 SR Indians Group 2 Andy Jackson Male 9:30 a.m. 81 A 0081
Oden Timberwolves Dusty Neely Female 9:30 a.m. 81 B 0098
Oden Timberwolves Kyra Armstrong Female 9:30 a.m. 82 A 0082
Charleston High School Brandon Thayer Male 9:30 a.m. 82 B 0182
Oden Timberwolves Austin Bledsoe Male 9:30 a.m. 83 A 0083
Charleston High School Hunter White Male 9:30 a.m. 83 B 0183
Oden Timberwolves George Cook Male 9:30 a.m. 84 A 0084
Cabot High School Archery Billy Kozlowski Male 9:30 a.m. 84 B 0184
Oden Timberwolves Mali Damazio Female 9:30 a.m. 85 A 0085
Cabot High School Archery Jacob Leech Male 9:30 a.m. 85 B 0185
Oden Timberwolves Shelby Fryar Male 9:30 a.m. 86 A 0086
Cabot High School Archery Madison Meyer Female 9:30 a.m. 86 B 0186
Oden Timberwolves Allie Hughes Female 9:30 a.m. 87 A 0087
Cabot High School Archery Ariana Ramirez Female 9:30 a.m. 87 B 0187
Oden Timberwolves Brandon Lewis Male 9:30 a.m. 88 A 0088
Cabot High School Archery Haley Rollins Female 9:30 a.m. 88 B 0188
Oden Timberwolves Jeff Lewis Male 9:30 a.m. 89 A 0089
Cabot High School Archery Cameron Smith Male 9:30 a.m. 89 B 0189
Taylor Tigers Archery - High School Holden Chambers Male 9:30 a.m. 90 A 0090
Cabot High School Archery Hunter Woerner Male 9:30 a.m. 90 B 0190
Taylor Tigers Archery - High School Tyler Collier Male 9:30 a.m. 91 A 0091
Cabot High School Archery Darren Yonkey Male 9:30 a.m. 91 B 0191
Taylor Tigers Archery - High School Madison Haynes Female 9:30 a.m. 92 A 0092
Parkview Patriot Archery Kira Ackerman Female 9:30 a.m. 92 B 0192
Taylor Tigers Archery - High School Jayce Holtzclaw Male 9:30 a.m. 93 A 0093
Parkview Patriot Archery Andi Benbrook Female 9:30 a.m. 93 B 0193
Taylor Tigers Archery - High School Riley Hoyle Female 9:30 a.m. 94 A 0094
Parkview Patriot Archery Justin Christensen Male 9:30 a.m. 94 B 0194
Taylor Tigers Archery - High School Lucas Ingle Male 9:30 a.m. 95 A 0095
Parkview Patriot Archery William Cohen Male 9:30 a.m. 95 B 0195
Taylor Tigers Archery - High School Colby Jackson Male 9:30 a.m. 96 A 0096
Parkview Patriot Archery Michael Emery Male 9:30 a.m. 96 B 0196
Oden Timberwolves Zechariah Mayo Male 9:30 a.m. 97 A 0097
Parkview Patriot Archery Matt Ferguson Male 9:30 a.m. 97 B 0197
Waldron High School Dillon Asbury Male 9:30 a.m. 98 A 0244
Parkview Patriot Archery Caleb Hall Male 9:30 a.m. 98 B 0198
Oden Timberwolves Thomas Neely Male 9:30 a.m. 99 A 0099
Parkview Patriot Archery Patrick Hayes Male 9:30 a.m. 99 B 0199
Charleston High School Tessa Donberger Female 9:30 a.m. 100 A 0161
Fordyce High School Connor Barnes Male 9:30 a.m. 100 B 0200
Charleston High School Mikhail Raines Male 10:30 a.m. 1 A 0178
Fordyce High School Juan Castillo Male 10:30 a.m. 1 B 0301
Charleston High School Alex Nguyen Female 10:30 a.m. 2 A 0176
Fordyce High School Lathan Erwin Male 10:30 a.m. 2 B 0302
Charleston High School Drew Dooly Male 10:30 a.m. 3 A 0162
Fordyce High School Tagg Gray Male 10:30 a.m. 3 B 0303
Charleston High School Mackenzie Biggers Female 10:30 a.m. 4 A 0160
Fordyce High School Travon Hudson Male 10:30 a.m. 4 B 0304
Taylor Tigers Archery - High School Max Jackson Male 10:30 a.m. 5 A 0205
Fordyce High School Kaylee Humphries Female 10:30 a.m. 5 B 0305
Taylor Tigers Archery - High School Emily Lucy Female 10:30 a.m. 6 A 0206
Fordyce High School Dannisha Lawson Female 10:30 a.m. 6 B 0306
Taylor Tigers Archery - High School Kevin Nix Male 10:30 a.m. 7 A 0207
Fordyce High School Kara Massey Female 10:30 a.m. 7 B 0307
Taylor Tigers Archery - High School Bradley Reeves Male 10:30 a.m. 8 A 0208
Parkview Patriot Archery David Jones Male 10:30 a.m. 8 B 0308
Taylor Tigers Archery - High School Jesse Tompkins Male 10:30 a.m. 9 A 0209
Parkview Patriot Archery Tim Mccoy Male 10:30 a.m. 9 B 0309
Taylor Tigers Archery - High School Brett Vines Male 10:30 a.m. 10 A 0210
Parkview Patriot Archery Sarah Overcast Female 10:30 a.m. 10 B 0310
Taylor Tigers Archery - High School Hayley White Female 10:30 a.m. 11 A 0211
Parkview Patriot Archery Lauren Patrick Female 10:30 a.m. 11 B 0311
Drew Central High School Deaunna Baker Female 10:30 a.m. 12 A 0212
Parkview Patriot Archery Michelle Ramos Female 10:30 a.m. 12 B 0312
Drew Central High School Reagan Berryman Male 10:30 a.m. 13 A 0213
Parkview Patriot Archery Sarah Shepherd Female 10:30 a.m. 13 B 0313
Drew Central High School Kaylei Calhoun Female 10:30 a.m. 14 A 0214
Parkview Patriot Archery Michael Solorin Male 10:30 a.m. 14 B 0314
Drew Central High School Shyann Dominguez Unknown 10:30 a.m. 15 A 0215
Parkview Patriot Archery Gabriella Thomas Female 10:30 a.m. 15 B 0315
Drew Central High School Cailtin Dupwe Female 10:30 a.m. 16 A 0216
Fordyce High School John Peyton Owens Male 10:30 a.m. 16 B 0316
Drew Central High School Joseph Duran Male 10:30 a.m. 17 A 0217
Fordyce High School Grayden Ramsay Male 10:30 a.m. 17 B 0317
Hillcrest High School Michea Evans Female 10:30 a.m. 18 A 0218
Fordyce High School Dylan Rice Male 10:30 a.m. 18 B 0318
Hillcrest High School Meridith Helms Female 10:30 a.m. 19 A 0219
Fordyce High School Shelby Rusk Female 10:30 a.m. 19 B 0319
Hillcrest High School Victoria Hendrickson Female 10:30 a.m. 20 A 0220
Fordyce High School De Arius Sledge Male 10:30 a.m. 20 B 0320
Hillcrest High School Gabrielle Jones Female 10:30 a.m. 21 A 0221
Fordyce High School Josh Still Male 10:30 a.m. 21 B 0321
Hillcrest High School Hunter Jones Male 10:30 a.m. 22 A 0222
Fordyce High School Juan Thomas Male 10:30 a.m. 22 B 0322
Hillcrest High School Makenna Kelly Female 10:30 a.m. 23 A 0223
Fordyce High School Leslee Weston Female 10:30 a.m. 23 B 0323
Hillcrest High School Kristin Mcanany Female 10:30 a.m. 24 A 0224
Elkins High School Brandon Bamburg Male 10:30 a.m. 24 B 0324
Hillcrest High School Houston Netrefa Male 10:30 a.m. 25 A 0225
Elkins High School Payton Coonfield Male 10:30 a.m. 25 B 0325
Drew Central High School Sierra Everett Female 10:30 a.m. 26 A 0226
Elkins High School Tyler Copher Male 10:30 a.m. 26 B 0326
Drew Central High School Tristan Foreman Male 10:30 a.m. 27 A 0227
Elkins High School Easton Fields Male 10:30 a.m. 27 B 0327
Drew Central High School Charlie Lytle Male 10:30 a.m. 28 A 0228
Elkins High School Summer Friar Female 10:30 a.m. 28 B 0328
Drew Central High School Sammi Sanders Female 10:30 a.m. 29 A 0229
Elkins High School Cody Hallmark Male 10:30 a.m. 29 B 0329
Drew Central High School Rachel Shirey Female 10:30 a.m. 30 A 0230
Elkins High School Andrew Johnson Male 10:30 a.m. 30 B 0330
Drew Central High School Madison Trantham Female 10:30 a.m. 31 A 0231
Elkins High School John Kramer Male 10:30 a.m. 31 B 0331
Drew Central High School April Vincent Female 10:30 a.m. 32 A 0232
Southside H.S. Archery Ashlie Boswell Female 10:30 a.m. 32 B 0332
Hillcrest High School Dyllan Nunnally Male 10:30 a.m. 33 A 0233
Southside H.S. Archery Jon Branscum Male 10:30 a.m. 33 B 0333
Hillcrest High School Trevor Nunnally Male 10:30 a.m. 34 A 0234
Southside H.S. Archery Tre Brown Male 10:30 a.m. 34 B 0334
Hillcrest High School Paige Penn Female 10:30 a.m. 35 A 0235
Southside H.S. Archery Jeremy Eaves Male 10:30 a.m. 35 B 0335
Hillcrest High School Nicholas Powell Male 10:30 a.m. 36 A 0236
Southside H.S. Archery Garland Harmon Male 10:30 a.m. 36 B 0336
Hillcrest High School Jersey Rodriguez Female 10:30 a.m. 37 A 0237
Southside H.S. Archery Alyssa King Female 10:30 a.m. 37 B 0337
Hillcrest High School Cody Sutton Male 10:30 a.m. 38 A 0238
Southside H.S. Archery Destiny Kling Female 10:30 a.m. 38 B 0338
Hillcrest High School Nik Tacker Male 10:30 a.m. 39 A 0239
Southside H.S. Archery Courtney Lewis Female 10:30 a.m. 39 B 0339
Hillcrest High School Emily Wright Female 10:30 a.m. 40 A 0240
Elkins High School Ashley Landin Female 10:30 a.m. 40 B 0340
Clarksville High School Clarissa Addison Female 10:30 a.m. 41 A 0241
Elkins High School Justin Lewis Male 10:30 a.m. 41 B 0341
Clarksville High School Michaela Lantz Female 10:30 a.m. 42 A 0242
Elkins High School Jack Miller Male 10:30 a.m. 42 B 0342
Waldron High School Daisy Akins Female 10:30 a.m. 43 A 0243
Elkins High School Sarah Parrish Female 10:30 a.m. 43 B 0343
Charleston High School Sidney Tate Female 10:30 a.m. 44 A 0181
Elkins High School Elysha Riggs Female 10:30 a.m. 44 B 0344
Waldron High School Keaton Davis Male 10:30 a.m. 45 A 0245
Elkins High School Leo Timmer Male 10:30 a.m. 45 B 0345
Waldron High School Destiny Gaston Female 10:30 a.m. 46 A 0246
Elkins High School Jascha Vanbrunt Female 10:30 a.m. 46 B 0346
Waldron High School Chase Hale Male 10:30 a.m. 47 A 0247
Elkins High School Westin Wheeler Male 10:30 a.m. 47 B 0347
Waldron High School David Lashbrook Male 10:30 a.m. 48 A 0248
Southside H.S. Archery John Wayne Mcdonald Male 10:30 a.m. 48 B 0348
Clarksville High School Jonatan Longoria Male 10:30 a.m. 49 A 0249
Southside H.S. Archery Natalie Patterson Female 10:30 a.m. 49 B 0349
Clarksville High School Toby Roberson Male 10:30 a.m. 50 A 0250
Southside H.S. Archery Emily Rounds Female 10:30 a.m. 50 B 0350
Clarksville High School Karla Salcedo Female 10:30 a.m. 51 A 0251
Southside H.S. Archery Raine Sneed Female 10:30 a.m. 51 B 0351
Waldron High School Clayvin Lunsford Male 10:30 a.m. 52 A 0252
Southside H.S. Archery Michael Tucker Male 10:30 a.m. 52 B 0352
Waldron High School Dayten Manning Male 10:30 a.m. 53 A 0253
Southside H.S. Archery Madison Vannattan Female 10:30 a.m. 53 B 0353
Wildcat Archery Hannah Bond Female 10:30 a.m. 54 A 0440
Southside H.S. Archery Gavin Wade Male 10:30 a.m. 54 B 0354
Waldron High School Eric Parkhurst Male 10:30 a.m. 55 A 0255
Southside H.S. Archery Rance Wagoner Male 10:30 a.m. 55 B 0355
Waldron High School Darien Phrasounonh Male 10:30 a.m. 56 A 0256
Valley Springs High School Lane Bogle Female 10:30 a.m. 56 B 0356
Waldron High School Charley Slagle Female 10:30 a.m. 57 A 0257
Valley Springs High School Whitney Brown Female 10:30 a.m. 57 B 0357
Greene County Tech High School Archery Hannah Young Female 10:30 a.m. 58 A 0064
Valley Springs High School Brooklyn Crow Female 10:30 a.m. 58 B 0358
Acorn High School Tessa Kesterson Female 10:30 a.m. 59 A 0114
Valley Springs High School Colton Crow Male 10:30 a.m. 59 B 0359
VHS Archery Zac Bryant Male 10:30 a.m. 60 A 0260
Valley Springs High School Karli Gibson Female 10:30 a.m. 60 B 0360
VHS Archery Gabriel Casarez Male 10:30 a.m. 61 A 0261
Valley Springs High School Sawyer Gibson Male 10:30 a.m. 61 B 0361
VHS Archery Tance Crowder Male 10:30 a.m. 62 A 0262
Valley Springs High School Derrick Grinder Male 10:30 a.m. 62 B 0362
VHS Archery Mason Fraser Male 10:30 a.m. 63 A 0263
Valley Springs High School Kristina Hull Female 10:30 a.m. 63 B 0363
VHS Archery Nathan Harris Male 10:30 a.m. 64 A 0264
Bergman High Destiny Anderson Female 10:30 a.m. 64 B 0364
VHS Archery Squire Hill Male 10:30 a.m. 65 A 0265
Bergman High Makayla Brewer Female 10:30 a.m. 65 B 0365
VHS Archery Mallory Jones Female 10:30 a.m. 66 A 0266
Bergman High Dannon Caviness Female 10:30 a.m. 66 B 0366
Searcy County High School Ethan Barnett Male 10:30 a.m. 67 A 0267
Bergman High Abby Ferron Female 10:30 a.m. 67 B 0367
Searcy County High School Tiegue Chadwick Male 10:30 a.m. 68 A 0268
Bergman High Melissa Johnson Female 10:30 a.m. 68 B 0368
Searcy County High School Kade Cook Male 10:30 a.m. 69 A 0269
Bergman High Lindsey Keymer Female 10:30 a.m. 69 B 0369
Searcy County High School Maci Duncan Female 10:30 a.m. 70 A 0270
Bergman High Brooke Lorimer Female 10:30 a.m. 70 B 0370
Searcy County High School Mattie Everett Female 10:30 a.m. 71 A 0271
Bergman High Emily Magar Female 10:30 a.m. 71 B 0371
Searcy County High School Tyler Frantz Male 10:30 a.m. 72 A 0272
Valley Springs High School Julian Hunt Male 10:30 a.m. 72 B 0372
Searcy County High School Joseph Gibbs Male 10:30 a.m. 73 A 0273
Valley Springs High School Nicholas Jimenez Male 10:30 a.m. 73 B 0373
Searcy County High School Shakoda Hertter Female 10:30 a.m. 74 A 0274
Valley Springs High School Alex Kidder Female 10:30 a.m. 74 B 0374
Pangburn Devan Bell Male 10:30 a.m. 75 A 0502
Valley Springs High School Bodie King Male 10:30 a.m. 75 B 0375
VHS Archery Matt Mathis Male 10:30 a.m. 76 A 0276
Valley Springs High School Anna Mathis Female 10:30 a.m. 76 B 0376
VHS Archery Breanna Mclaughlin Female 10:30 a.m. 77 A 0277
Valley Springs High School Nick Vail Male 10:30 a.m. 77 B 0377
Valley Springs High School Chance Warner Male 10:30 a.m. 78 B 0378
VHS Archery Bailee Thorn Female 10:30 a.m. 79 A 0279
Valley Springs High School Adriann Watson Female 10:30 a.m. 79 B 0379
VHS Archery Tristan Whitmire Male 10:30 a.m. 80 A 0280
Bergman High Jacob Patrick Male 10:30 a.m. 80 B 0380
VHS Archery Alyssa Williams Female 10:30 a.m. 81 A 0281
Bergman High Joseph Ramer Male 10:30 a.m. 81 B 0381
VHS Archery Kaitlyn Williams Female 10:30 a.m. 82 A 0282
Bergman High Ashton Rogers Female 10:30 a.m. 82 B 0382
Searcy County High School Colton Kelley Male 10:30 a.m. 83 A 0283
Bergman High Dakota Thacker Male 10:30 a.m. 83 B 0383
Searcy County High School Summer Mills Female 10:30 a.m. 84 A 0284
Bergman High Seth Valentin Male 10:30 a.m. 84 B 0384
Searcy County High School Kadey Roberts Female 10:30 a.m. 85 A 0285
Bergman High Logan Wagoner Male 10:30 a.m. 85 B 0385
Searcy County High School Sarah Roberts Female 10:30 a.m. 86 A 0286
Bergman High Connor Westlake Male 10:30 a.m. 86 B 0386
Searcy County High School Pepper Rodrigues Female 10:30 a.m. 87 A 0287
Bergman High Jeff Wilson Male 10:30 a.m. 87 B 0387
Searcy County High School Tucker Rodrigues Male 10:30 a.m. 88 A 0288
Batesville High School Pioneers Jack Allen Male 10:30 a.m. 88 B 0388
Searcy County High School Lexi Story Female 10:30 a.m. 89 A 0289
Batesville High School Pioneers Noah Barker Male 10:30 a.m. 89 B 0389
Searcy County High School Rachel Wilson Female 10:30 a.m. 90 A 0290
Batesville High School Pioneers Kiarah Benton Female 10:30 a.m. 90 B 0390
Glen Rose High School Lane Clayton Male 10:30 a.m. 91 A 0291
Batesville High School Pioneers Anna Clark Female 10:30 a.m. 91 B 0391
Glen Rose High School Presley Courtney Male 10:30 a.m. 92 A 0292
Batesville High School Pioneers Jacob Clark Male 10:30 a.m. 92 B 0392
Glen Rose High School Evan Crow Male 10:30 a.m. 93 A 0293
Batesville High School Pioneers Madison Gibson Female 10:30 a.m. 93 B 0393
Glen Rose High School Hayes Crow Male 10:30 a.m. 94 A 0294
Batesville High School Pioneers Ronni Laslo Female 10:30 a.m. 94 B 0394
Glen Rose High School Kimberly Farber Female 10:30 a.m. 95 A 0295
Batesville High School Pioneers Vanessa Mohlke Female 10:30 a.m. 95 B 0395
Glen Rose High School Carson Fite Male 10:30 a.m. 96 A 0296
Valley View Sr. High Madelyn Clack Female 10:30 a.m. 96 B 0396
Glen Rose High School Landon Greeno Male 10:30 a.m. 97 A 0297
Valley View Sr. High Zachary Curtis Male 10:30 a.m. 97 B 0397
Glen Rose High School John Paul Helberg Male 10:30 a.m. 98 A 0298
Valley View Sr. High Mason Gammill Male 10:30 a.m. 98 B 0398
Rattler Senior High Archery Bethany Bagwell Female 10:30 a.m. 99 A 0299
Valley View Sr. High Michael Gann Male 10:30 a.m. 99 B 0399
Rattler Senior High Archery Gage Bailey Male 10:30 a.m. 100 A 0300
Valley View Sr. High Ian Goodrich Male 10:30 a.m. 100 B 0400
Rattler Senior High Archery Dylan Branch Male 12:30 p.m. 1 A 0401
Valley View Sr. High Mia Goodrich Female 12:30 p.m. 1 B 0456
Rattler Senior High Archery Samuel Corson Male 12:30 p.m. 2 A 0402
Valley View Sr. High Ashlyn Ham Female 12:30 p.m. 2 B 0457
Rattler Senior High Archery Morgan Cox Female 12:30 p.m. 3 A 0403
Valley View Sr. High Seth Ishmael Male 12:30 p.m. 3 B 0458
Rattler Senior High Archery Skylar Duke Male 12:30 p.m. 4 A 0404
Batesville High School Pioneers Jordan Nash Female 12:30 p.m. 4 B 0459
Rattler Senior High Archery Aspen Harris Female 12:30 p.m. 5 A 0405
Batesville High School Pioneers Clayton Roberson Male 12:30 p.m. 5 B 0460
Rattler Senior High Archery Jaleisa Hicks Female 12:30 p.m. 6 A 0406
Batesville High School Pioneers Jared Stagner Male 12:30 p.m. 6 B 0461
Glen Rose High School Bryce Hill Male 12:30 p.m. 7 A 0407
Batesville High School Pioneers Tera Stevenson Female 12:30 p.m. 7 B 0462
Glen Rose High School Jared Holt Male 12:30 p.m. 8 A 0408
Batesville High School Pioneers Dakota Tarpley Male 12:30 p.m. 8 B 0463
Glen Rose High School Aubrey Jackson Female 12:30 p.m. 9 A 0409
Batesville High School Pioneers Cody Tosh Male 12:30 p.m. 9 B 0464
Glen Rose High School Bryce Krisell Male 12:30 p.m. 10 A 0410
Batesville High School Pioneers Jacob Warner Male 12:30 p.m. 10 B 0465
Glen Rose High School Noah Lankford Male 12:30 p.m. 11 A 0411
Batesville High School Pioneers Joey Willis Male 12:30 p.m. 11 B 0466
Glen Rose High School Abby Morgan Female 12:30 p.m. 12 A 0412
Valley View Sr. High Connor Long Male 12:30 p.m. 12 B 0467
Glen Rose High School Morgan Padgett Female 12:30 p.m. 13 A 0413
Valley View Sr. High Patrick Moore Male 12:30 p.m. 13 B 0468
Glen Rose High School Hunter Rice Male 12:30 p.m. 14 A 0414
Valley View Sr. High Tyler Moring Male 12:30 p.m. 14 B 0469
Rattler Senior High Archery Alyssa Keys Female 12:30 p.m. 15 A 0415
Valley View Sr. High Cierra Navarro Female 12:30 p.m. 15 B 0470
Rattler Senior High Archery Austin Mussett Male 12:30 p.m. 16 A 0416
Valley View Sr. High Connor Rawls Male 12:30 p.m. 16 B 0471
Rattler Senior High Archery Alec Pettigrew Male 12:30 p.m. 17 A 0417
Valley View Sr. High Addison Roberts Female 12:30 p.m. 17 B 0472
Rattler Senior High Archery Jaden Self Female 12:30 p.m. 18 A 0418
Valley View Sr. High Riley Roberts Female 12:30 p.m. 18 B 0473
Rattler Senior High Archery Kara Shelby Female 12:30 p.m. 19 A 0419
Valley View Sr. High Emily Taylor Female 12:30 p.m. 19 B 0474
Rattler Senior High Archery Raegan Spillers Female 12:30 p.m. 20 A 0420
Robin's Hoodlums Matthew Cabibi-Wilkin Male 12:30 p.m. 20 B 0475
Rattler Senior High Archery Taylor Tomlinson Female 12:30 p.m. 21 A 0421
Robin's Hoodlums Zak Cabibi-Wilkin Male 12:30 p.m. 21 B 0476
Rattler Senior High Archery Tyler Tomlinson Male 12:30 p.m. 22 A 0422
Robin's Hoodlums Shelby Edwards Female 12:30 p.m. 22 B 0477
Pottsville High School Cora Carpenter Female 12:30 p.m. 23 A 0423
Robin's Hoodlums Julia Goff Female 12:30 p.m. 23 B 0478
Pottsville High School Cheyenne Carrillo Female 12:30 p.m. 24 A 0424
Robin's Hoodlums Kendall Goff Male 12:30 p.m. 24 B 0479
Pottsville High School Tyler Daily Male 12:30 p.m. 25 A 0425
Alpena Sr. High School Jake Armer Male 12:30 p.m. 25 B 0480
Pottsville High School Alexis Deramus Female 12:30 p.m. 26 A 0426
Alpena Sr. High School Riley Cantwell Male 12:30 p.m. 26 B 0481
Pottsville High School Mckenzie Duvall Female 12:30 p.m. 27 A 0427
Alpena Sr. High School Kristina Casey Female 12:30 p.m. 27 B 0482
Pottsville High School Rebecca Horn Female 12:30 p.m. 28 A 0428
Alpena Sr. High School Marissa Cramer Female 12:30 p.m. 28 B 0483
Pottsville High School Bradley Judkins Male 12:30 p.m. 29 A 0429
Alpena Sr. High School Brandon Criner Male 12:30 p.m. 29 B 0484
Pottsville High School Tyler Lewallen Male 12:30 p.m. 30 A 0430
Alpena Sr. High School Christian Davis Male 12:30 p.m. 30 B 0485
Pottsville High School Hannah Lewis Female 12:30 p.m. 31 A 0431
Alpena Sr. High School Krysta French Female 12:30 p.m. 31 B 0486
Pottsville High School Timothy Meeks Male 12:30 p.m. 32 A 0432
Alpena Sr. High School Dalton Fritz Male 12:30 p.m. 32 B 0487
Pottsville High School Briana Morris Female 12:30 p.m. 33 A 0433
Robin's Hoodlums Quentin Goff Male 12:30 p.m. 33 B 0488
Pottsville High School Kaleb Oels Male 12:30 p.m. 34 A 0434
Robin's Hoodlums John Patrick Guresky Male 12:30 p.m. 34 B 0489
Pottsville High School Brayden Paul Male 12:30 p.m. 35 A 0435
Robin's Hoodlums Micah Lovett Male 12:30 p.m. 35 B 0490
Pottsville High School Paige Smith Female 12:30 p.m. 36 A 0436
Robin's Hoodlums Angelica Messenger Female 12:30 p.m. 36 B 0491
Pottsville High School Kaleb Tramel Male 12:30 p.m. 37 A 0437
Robin's Hoodlums Gabriel Messenger Male 12:30 p.m. 37 B 0492
Pottsville High School Laci Woods Female 12:30 p.m. 38 A 0438
Alpena Sr. High School Kai Herron Male 12:30 p.m. 38 B 0493
ACA Eagles (sr. high) Harli Simmons Female 12:30 p.m. 39 A 0439
Alpena Sr. High School Jakob Kauffman Male 12:30 p.m. 39 B 0494
Waldron High School Zackary Oliver Male 12:30 p.m. 40 A 0254
Alpena Sr. High School Anniston Napier Female 12:30 p.m. 40 B 0495
Wildcat Archery Kaleb Brodnax Male 12:30 p.m. 41 A 0441
Alpena Sr. High School Jacob Nichols Male 12:30 p.m. 41 B 0496
Wildcat Archery William Byrne Male 12:30 p.m. 42 A 0442
Alpena Sr. High School Tyler Phillips Male 12:30 p.m. 42 B 0497
Wildcat Archery Hope Ferguson Female 12:30 p.m. 43 A 0443
Alpena Sr. High School Mackenzie Sims Female 12:30 p.m. 43 B 0498
Wildcat Archery Autumn Gazaway Female 12:30 p.m. 44 A 0444
Alpena Sr. High School Reanna Sisco Female 12:30 p.m. 44 B 0499
Wildcat Archery Leslie Hickerson Female 12:30 p.m. 45 A 0445
Alpena Sr. High School Coley Turner Female 12:30 p.m. 45 B 0500
Wildcat Archery Julian Lopez Male 12:30 p.m. 46 A 0446
Pangburn Gage Baty Male 12:30 p.m. 46 B 0501
Wildcat Archery Austin Mcdonald Male 12:30 p.m. 47 A 0447
VHS Archery Sammie Mars Female 12:30 p.m. 47 B 0275
Wildcat Archery Connor Mcdonald Male 12:30 p.m. 48 A 0448
Pangburn Kullen Genet Male 12:30 p.m. 48 B 0503
Wildcat Archery Katherine Pulley Female 12:30 p.m. 49 A 0449
Pangburn Andy Hansson Male 12:30 p.m. 49 B 0504
Wildcat Archery Hank Stewart Male 12:30 p.m. 50 A 0450
Pangburn Emma Hansson Female 12:30 p.m. 50 B 0505
Wildcat Archery Ariel Turner Female 12:30 p.m. 51 A 0451
Pangburn Ethan Hodgson Male 12:30 p.m. 51 B 0506
Wildcat Archery Taylor Vanlandingham Female 12:30 p.m. 52 A 0452
Warriors - HighSchool Mistic Bumgardner Female 12:30 p.m. 52 B 0507
Wildcat Archery Hunter Waddle Male 12:30 p.m. 53 A 0453
Warriors - HighSchool Rachel French Female 12:30 p.m. 53 B 0508
Wildcat Archery Connor Weaver Male 12:30 p.m. 54 A 0454
Warriors - HighSchool Josh James Male 12:30 p.m. 54 B 0509
Wildcat Archery Callie Weems Female 12:30 p.m. 55 A 0455
Warriors - HighSchool Noah Newsome Male 12:30 p.m. 55 B 0510
Pangburn Danielle Marsh Female 12:30 p.m. 56 B 0511
Pangburn Konner Marsh Male 12:30 p.m. 57 B 0512
Pangburn Bo Russell Male 12:30 p.m. 58 B 0513
Pangburn Christian Selvidge Male 12:30 p.m. 59 B 0514
Pangburn Sidney Selvidge Male 12:30 p.m. 60 B 0515
Pangburn Cami Yancey Female 12:30 p.m. 61 B 0516
Warriors - HighSchool Jessica Rodriguez Female 12:30 p.m. 62 B 0517
Warriors - HighSchool Dylan Tidwell Male 12:30 p.m. 63 B 0518
Warriors - HighSchool David Wilcox Male 12:30 p.m. 64 B 0519
Warriors - HighSchool Georgia Wilkerson Female 12:30 p.m. 65 B 0520
Hamburg High Kaela Taylor Female 12:30 p.m. 85 A 0032
Brookland Sr. High Mikayla Williams Female 12:30 p.m. 85 B 0122
Hamburg High Chase Rice Male 12:30 p.m. 86 A 0031
Brookland Sr. High Sylis Stone Male 12:30 p.m. 86 B 0121
Hamburg High Larson Rainey Female 12:30 p.m. 87 A 0030
Brookland Sr. High Jessica Russell Female 12:30 p.m. 87 B 0120
Hamburg High Garret Ogletree Male 12:30 p.m. 88 A 0029
Brookland Sr. High Isaiah Reeder Male 12:30 p.m. 88 B 0119
Hamburg High George Norrell Male 12:30 p.m. 89 A 0028
Brookland Sr. High Mackenzie Reece Female 12:30 p.m. 89 B 0118
Hamburg High Steven Huff Male 12:30 p.m. 90 A 0027
Brookland Sr. High Riley Rainwater Male 12:30 p.m. 90 B 0117
Hamburg High Jaisley Holland Female 12:30 p.m. 91 A 0026
Brookland Sr. High Nikkolette Perkins Female 12:30 p.m. 91 B 0116
Hamburg High Jeremy Hipp Male 12:30 p.m. 92 A 0025
Brookland Sr. High Ryder Nolen Male 12:30 p.m. 92 B 0115
Hamburg High Brooke Hicks Female 12:30 p.m. 93 A 0016
Brookland Sr. High Madlynne Minton Female 12:30 p.m. 93 B 0108
Hamburg High Staci Gwin Female 12:30 p.m. 94 A 0015
Brookland Sr. High Parker Meeks Male 12:30 p.m. 94 B 0107
Hamburg High Mary Kay Glover Female 12:30 p.m. 95 A 0014
Brookland Sr. High Michael Jones Male 12:30 p.m. 95 B 0106
Hamburg High Brandon Fulgham Male 12:30 p.m. 96 A 0013
Brookland Sr. High Hayes Haff Male 12:30 p.m. 96 B 0105
Hamburg High Carson Clark Male 12:30 p.m. 97 A 0012
Brookland Sr. High Tanner Crafton Male 12:30 p.m. 97 B 0104
Hamburg High Kalee Childers Female 12:30 p.m. 98 A 0011
Brookland Sr. High Ally Cooper Female 12:30 p.m. 98 B 0103
Hamburg High Dylan Bradford Male 12:30 p.m. 99 A 0010
Brookland Sr. High Jake Algee Male 12:30 p.m. 99 B 0102
Hamburg High Linsley Adams Male 12:30 p.m. 100 A 0009
Providence Academy SH Cooper Hance Male 12:30 p.m. 100 A 9983
Brookland Sr. High Sara Albert Female 12:30 p.m. 100 B 0101
Harmony Grove Hornets Tyler Bussell Male 1:30 p.m. 1 A 9997
Harmony Grove Hornets Jolysse Clark Female 1:30 p.m. 1 A 9996
Harmony Grove Hornets Maylie Clark Female 1:30 p.m. 1 A 9995
Harmony Grove Hornets Alyssa Cooper Female 1:30 p.m. 1 A 9994
Harmony Grove Hornets Deaunte Johnson Male 1:30 p.m. 1 A 9993
Harmony Grove Hornets Brandon Mahan Male 1:30 p.m. 1 A 9992
Harmony Grove Hornets Alissa Mccain Female 1:30 p.m. 1 A 9991
Harmony Grove Hornets Keylon Nicks Male 1:30 p.m. 1 A 9990
Harmony Grove Hornets Zach Payne Female 1:30 p.m. 1 A 9989
Harmony Grove Hornets Chris Sims Male 1:30 p.m. 1 A 9988
Harmony Grove Hornets Christy Thornton Female 1:30 p.m. 1 A 9987
Harmony Grove Hornets Jarrod Walker Female 1:30 p.m. 1 A 9986
Harmony Grove Hornets Courtney Watson Female 1:30 p.m. 1 A 9985
Harmony Grove Hornets Cameron Billingsley Female 1:30 p.m. 1 A 9998
Harmony Grove Hornets Qwesi Benson Male 1:30 p.m. 1 A 9999