2012 ANASP | Top Archers 

New Page 3     < Back to Program Overview

High School Division - Females
PL Name SC School
1 Katlyn Dowell 290 Batesville Pioneers
2 Haley Lindsey 281 Batesville Pioneers
3 Anna Shipman 277 Brookland High School Bearcats
4 Perry Tully 276 Arkansas Baptist High School
5 Ashley Philpot 275 Oden Timberwolves
6 Heather Jackson 274 Kirby Trojans
7 Nikki Bristow 272 Batesville Pioneers
8 Shelly Campbell 271 Wildcat Archers
9 Erica Nicolas 270 Arkansas Baptist High School
10 Lorna Shelton 269 Hamburg Archery
High School Division - Males
PL Name SC School
1 Danny Arceneau 286 Mena Bearcats
2 Zach Bostick 286 Hamburg Archery
3 Daniel Foster 286 Hamburg Archery
4 Case Henderson 286 McGehee High
5 Braxton Lance 284 Mena Bearcats
6 Brady Eaton 281 Murfreesboro Rattlers
7 Cody Ray 281 LR Parkview Patriots
8 Will Cagle 281 Ozark
9 Zack Johnson 281 Wickes Warriors
10 Hayden Anderson 279 Batesville Pioneers
Middle School Division - Females
PL Name SC School
1 Anna Beth Conditt 281 Batesville Junior High
2 Katie Allen 275 Batesville Junior High
3 Lily McDaniel 273 GCT Eagle Archers
4 Johnna Wilkerson 271 Blue Steel
5 Madison Larsin 268 Bergman Panthers
6 Macie Adams 268 Oden Timberwolves
7 Natalie Craft 267 Batesville Junior High School
8 Amanda Shindelar 265 Blue Steel
9 Sydney Adams 265 GCT Eagle Archers
10 Alex Stark 264 Oden Timberwolves
Middle School Division - Males
PL Name SC School
1 Daniel Oden 283 Carlisle Bison Archery
2 Luke Atwill 280 GCT Eagle Archers
3 Brandon Brokaw 279 Batesville Junior High School
4 Ty Golleher 279 Carlisle Bison
5 Chism Maye 279 Mena Bearcats
6 Matthew Green 277 Mann Middle School Bearcats
7 Drake Streeter 276 Hamburg Archers
8 Peyton Tovey 276 Batesville Junior High
9 Zach Waugh 276 Batesville Junior High
10 Jeffrey Scott 275 Taylor Elementary School
Elementary School Division - Females
PL Name SC School
1 Dailyn Crain 270 Eagle Mountain Magnet
2 Gina Mishark 269 Eagle Mountain Magnet
3 Jaysa Pearce 268 Eagle Mountain Magnet
4 Tera Culp 265 Eagle Mountain Magnet
5 Morgan Padgett 264 Glen Rose
6 Jazzmon Pillow 263 Team Eagle Archers
7 Jordan Nash 261 Eagle Mountain Magnet
8 Chandler Sisk 261 Eagle Mountain Magnet
9 Savanha Perrin 260 Cord Charlotte Elementary Timberwolves
10 Kimberly Farber 255 Glen Rose
Elementary School Division - Males
PL Name SC School
1 Ronnie Jeffrey 284 Eagle Mountain Magnet
2 Alex Robinson 282 Team Eagle Archers
3 Sam Vanemburg 275 Central Magnet Archery
4 Jesus Salas 271 Central Magnet Archery
5 Jacob Warner 270 Sulphur Rock Math/Science/Sports
6 Carson Fite 269 Glen Rose
7 Jack Looney 268 Eagle Mountain Magnet
8 Lane Lean 267 Central Magnet Archery
9 Braxton Watkins 266 De Queen Middle School
10 Noah Lankford 265 Glen Rose